Wat fijn al die goede echo's en uitslagen! Eindelijk een positieve vibe! Hier gaat de vermoeidheid eindelijk wat minder worden.
Fijn sunflower!! Hahaha daisykesie ik zie ook een beeld van een kromme heks voor me 😂 Ik hoop dat bij mij de vermoeidheid ook snel minder word. Ik ga nog steeds het liefst in winterslaap.
Ik had hier ook wel het idee dat het minder werd, maar het laatste serietje gisteravond tot 22u had ik toch zwaar moeite mee . Maar overdag wel minder last van vermoeidheid gelukkig.
Nou 20-weken echo afspraak staat nu op 6 april Bel ik 3 minuten later terug om te verzetten aangezien ik na het maken van de afspraak te horen kreeg dat ons zoontje niet mee mag (er mogen blijkbaar geen kinderen onder de 6 jaar mee). Is er niets meer mogelijk de dinsdag ervoor, terwijl ik net nog enkele tijden door kreeg... WTF (sorry) ik bel 7 weken van te voren!?!?!?! Ik ga morgen nog maar een keertje opnieuw bellen...
beterschap Daisykesie! Net langs de gyn geweest. Ze wilde het hartje laten horen maar dat lukte nog niet, dus heeft ze nog maar eens een echo gemaakt. Ik zou bijna zeggen dat ik van die vrouw houd, haha. Beetje was heerlijk druk bezig. Volgende afspraak is nu pas op 16 maart. Vandaag lekker vrij genomen, zoonlief is naar het kdv en ik zit uit de wind en in de zon een croissantje te eten nadat ik bij de kapper ben geweest! Zo'n dag als deze was even broodnodig om de batterij op te laden!
Bij ons (in het zkh) mogen er ook geen kinderen mee naar de echo's. Wel naar de controle's en soms worden er dan ook even echo's gemaakt om te spieken. Maar bij de belangrijke medische echo's mogen geen kinderen mee.
O wat fijn zeg een goede echo! Zag al op het lijstje aardig wat sterretjes. Dus dit is zo fijn! Hier mogen ook geen kinderen onder de 6 mee. En om eerlijk te zijn, was ik daar wel blij mee. Onze zoon was niet druk aanwezig destijds. Maar het gevoel je 100% te kunnen concentreren op een grote medische echo, wat een SEO is, is erg fijn. Ik heb ukkie al voelen zwemmen gisteravond en vandaag! Dat het een levendig kind is, wist ik al. Maar dit zijn duidelijk niet mijn darmen en herken het gekriebel van de andere 2 zwangerschappen. Hoe fijn nu de misselijkheid zo goed als verdwenen is. Ik had altijd achterliggende placenta's, nu geen idee. Dochter voelde ik met 13-14 weken al rondbewegen. Hoe bijzonder!
Oh wauw Koningsgezin, hoop ook zo snel iets te voelen... Vond dat idd heerlijk. De 1ste voelde ik met 18 weken en toen lag de placenta voor. Nu ook geen idee waar de placenta ligt...hebben ze niet gezegd en ik ben het vergeten te vragen...dacht gisteren heel even wat te voelen. Maar ben verre van overtuigd dat dat het was..
Ik ben er maar uit gegaan voordat ik zou verbranden, hahaha . Hier mogen er maximaal twee personen mee naar de echo's. Zoonlief mag wel mee, maar met de 20 weken echo vind ik dat geen goed idee. Dan wil ik me echt even op de echo kunnen concentreren. Gisteren is hij wel mee geweest. Dat er een baby in mijn buik zit is alleen niet bepaald geland, maar dat komt vast wel als die buik dikker wordt.
Ik heb (deels) rood haar en een lichte huid, ik ga denk ik de komende uhm, 6 maanden, niet meer buiten komen . Ik verbrand heel snel en ben volgens mij kandidaat no 1 voor een zwangerschapsmasker. Voordeel is dan wel weer dat ik waarschijnlijk meer dan genoeg vitamine D heb .
Ohh al planningen voor de 20 weken echo. Ik moet dat nog gaan maken.. Maar prbeer dan idd wel zonder dochter te komen.
Bij mij is de 20 weken echo ook al gepland (met de intake met 9 weken al). Echt heel vroeg Ik heb een GUO op 15 april volgens mij, ik ben dan bijna 21 weken (normaal doet het zkh iets eerder, dus ben benieuwd of ze het nog gaan veranderen). Ik hou niet meer van in de felle zon zitten sinds mn zwangerschap van V. whaha, kan er ineens niet meer tegen.
hier moet ik rond de 15 weken bellen voor een afspraak met 20 weken. Wat fijn de goede echo's vandaag. mijn zoontje heeft ook de waterpokken gekregen zo zielig met 40 graden koorts, dus de kidclin en de havermout voor in bad maar in huis gehaald. hopelijk voelt hij zich snel wat beter