Zo ben te moe om te reageren op iedereen sorry dames de beurs heeft al mn energie opgeslokt heb zoveel leuk spul gekocht
Waarschijnlijk gesprongen adertje. Moet nu rustig aan doen en het goed in de gaten houden. Gister wel druk geweest en veel getild. Misschien dat dit het was?
Pas maar goed op jezelf Koningsgezin! Wat een schrik zo, bah. Daisykesie, ik kan me goed voorstellen dat de angst er voor jou er tot het einde in blijft zitten. Maar laat dit maar een prachtig kindje worden! Leuk Lisil! Heerlijk dat je al zo geshopt hebt! Welkom Jongmama20! Meiden, hebben jullie eigenlijk Facebook? Anders kunnen we daar eventueel een geheime groep maken. Dat scheelt meelezers !
@Jongmama20: welkom @Koningsgezin: schrikken zeg! Gelukkig alles in orde met beeb! @Lisil: leuk! Wat heb je allemaal geshopt? @HP12: ik heb fb, dus wat mij betreft prima @hier: vandaag sinds het eerst in tijden weer iets gedaan, wilde zo graag iets leuks met dochterlief doen nu ze vakantie heeft. Dus ondanks de extreme moeheid samen met mn nicht en haar kleine neefje naar het zwembad geweest. 4 uur lang gezwommen en ben compleet gesloopt haha. Heb vooral veel gedobberd Maar denk dat mn buikspieren toch een hoop meer hebben moeten doen dan ze gewend zijn, want na het zwemmen had ik wel een flink zeurende buikpijn (en veel slijmverlies). Maak me dan eerst weer druk, maar het voelde echt als een soort bandenpijn en het is alweer over gelukkig haha.
Jongmama20 welkom hier! koningsgezind erg schrikken zeg naar even rustig aan doen..!! Na me vent eindelijk over gehaald te hebben... wil ik de afspraak voor de geslachtsbepaling doorgeven (2 maart! ) lukt niet in rood i.v.m telefoon!
Mn dochter ook opgehaald vandaag ze belde me huilend op dat ze nr zo miste en mn ex kon hart niet troosten dus heb mn meisje weer thuis Ik heb n zonnekap voor op de maxicosi gekocht van lief in mint groen met andere kleurtjes erop Een babyfoon met camera voor 50 euro hihi ze verkochten er 49 per dag dus gelijk toen we er waren met de opening gelijk gehaald! Hihi N gratis antilek beker van kruidvat Van n ander merk n gratis fles en gratis speen Van difrax 2 spenen met gratis speenknuffel Een tas vol met meuk wel allemaal bruikbaar gelukkig Wiegdeken zee groen met stèren met wieg laken wit met sterren Ledikant deken zelfde kleur effen met bij passend lakentjes met print Muziek ding wat sterren projecteert in verschillende kleuren. Hele gave luiertas beige met donker blauw met rode ster erop zo gaaaaaaf Kaarsen dingen voor in huis Omslag doek Dopper fles En nog meer haha
Maar een besloten Facebook groep is mischien wel een idee ja en wat handiger dan deze site want ik doe alles steeds met mobiel en de site is niet mobiel vriendelijk Ik heb met de mama's van mijn dochters tijd ook n besloten groep en echt ideaal Ik wil m aan maken naar daarvoor moet ik minimaal 1 vriend toevoegen en zolang ik niemand van jullie op Facebook heb kan ik geen nieuwe besloten groep maken
Facebook is leuk maar wel veel lastiger te onthouden wie wie is en zo zonder handtekeningen is het lastig...
Wij zaten destijds bij mijn zoontje ook in een besloten groep. Je went heel snel aan de eigen namen (wij hadden ook een lijstje met nickname = eigen naam). Het nadeel hier vind ik dat iedereen mee kan lezen. Daarnaast vind ik het ook makkelijker op een persoon reageren, want ik zet de reactie dan gewoon onder het topic. En ik mis de vind-ik-leuk knop, haha. Lisil, mocht je hem willen maken dan kan ik je wel een pb met mijn naam sturen. Dan kan daarna iedereen op dezelfde manier worden toegevoegd.
Lekker geshopt lisil! Weer een beetje bijgekomen? Koningsgezin, rustig aan doen he! Wat een schrik. Daisy, fijn qualitytime met je meisje! Ik heb ook geen facebook. Zou het jammer vinden als het hier rustiger zou worden.
Ik blijf ook lekker hier omdat ik juist qua privacy meer gevoel van privacy hier heb dan op fb. Maar als het iets rustiger zou worden zou ik het niet heel erg vinden, wel als er leegloop is, maar ik weet zeker dan er zich ook in dat geval dames zullen melden die het nu te druk vinden. Voor de lijst hygiene is het wel fijn dat degenen die definitief naar fb verhuizen en niet meer hier gaan posten hun namen van de lijst laten afhalen. Zo blijft het voor ons die hier achterblijven duidelijk met wie we hier nog te maken hebben.
Ik heb nog nooit iets gedaan met een (besloten) Facebook groep, dus ik heb geen idee of dat fijn werkt. Ik vind dit forum technisch niet heel handig werken, maar ik ben denk ik gewoon een veel betere forum gewend, of ik kan hier nog steeds de juiste knopjes niet vinden . Bang voor meelezers ben ik hier niet echt.
Als er meiden zijn die hier veel meekletsen, maar liever geen fb doen. Dan denk ik dat het beter is om het gewoon bij deze groep te laten Mij maakt het niks uit, mensen weten toch al dat ik zwanger ben dus evt meelezers maakt voor mij niet meer uit. Ik blijf gewoon lekker hier meekletsen hoor
Ik heb ook facebook en het zal voor mij geen probleem zijn om beide bij te houden. Ik heb slecht geslapen zeg...vriendlief zijn wekker ging om 2:30 uur en ik heb tot 6:00 uur wakker gelegen. Bah Ik was klaar wakker en had trek, ben er echter niet uit gegaan want dan ben ik bang dat ik dat iedere nacht krijg, ik heb het gevoel dat je lichaam daar aan wend. O koningskind wat zal dat schrikken geweest zijn, hoe gaat het nu? Hebben jullie ook af en toe zo'n bandenpijn als je 's nachts draait? Ik heb het ook regelmatig als ik nies. Als ik op de bank zit dan trek ik al standaard mijn benen omhoog. Heb het ook soms als ik een lachbui heb... doet gelukkig niet lang pijn maar prettig is het ook niet. Ik weet niet of er vandaag nog echo's zijn, maar wil de meiden toch veel succes wensen!
@koningskind, schrikken zeg! Pas je goed op jezelf. @Facebook, ik heb Facebook maar mijn voorkeur gaat uit naar hier lekker blijven kletsen. @bandenpijn, vooral last van bij niezen of als ik een lange dag met veel lopen heb gehad.
Ik heb ook facebook en zou het ook geen probleem vinden om het op beide te doen! Hier ook last van bandenpijn vooral met hoesten en niezen en na een lange dag werken.
Als een groep op geheim staat merken mensen niet eens dat je erbij zit, in zoverre is het wel meer privé. Maar als de meeste liever hier blijven dan is dat denk ik wel zo handig. Anders merk je al snel dat het hier stiller zal worden.