ow taraatje als je nog tijd over heb, ik heb ook nog een hele lijst hoor! Kom er niet echt aan toe, zit nog steeds niet echt in het 'verlof' ritme. Zelfs een naam is hier nog niet rond.. laatste baby wasje zit er hier wel in nu. Kwam er laatst alleen achter dat we voor een jongetje eigenlijk maar 3 setjes kleding hebben in 50... dus ff shoppen nog maar binnenkort, hoe erg
Hier gaat het nu snel, gelukkig. Hoop het weekend in ieder geval de wasjes gedraaid te hebben. Vanochtend bij de gyn geweest, alles was goed. Meneer ligt goed genoeg ingedaald, als vliezen breken hoef ik niet plat. Maar ze verwacht hem nog niet... Hoop dat ze gelijk heeft haha. Verder weer 150 gram afgevallen, kan eigenlijk echt niet als je ziet wAt ik in een week wegwerk, maar goed, met een startbmi van 33 hoor je mij niet klagen...
Hier ook vandaag weer op controle alles weer goed, bloeddruk was nu 100 bij 65 vorige controle 90 bij 60 Ctg was goed kleine was weer lekker druk Maar viel daarna volgens mij in slaap,hihi Magnesium mag ik nu afbouwen. Heb vandaag doorverwijs brieven mee gekregen als de bevalling begint ik gelijk naar het ziekenhuis kan gaan. Ik vind het nu echt steeds spannender worden hoor! Vrijdag nog een groeiecho,dus daar verheug ik me ook weer op Heb wel steeds zo'n opgejaagd/adrenaline gevoel weet niet of het herkenbaar is maar word horredol van mezelf
giggle, meisjesnaam hier idd ook al rond, de wereld aan leuke namen maar voor jongen... had een leuke waar ik ook echt bij dacht dat is m, vind man m 10x nix... pff... Die wil m naar max verstappen vernoemen maar tja daar ga ik niet mee akkoord haha... wordt straks dus een ''B'' keus denk ik waar we beide mee schikken prima bloeddruk riette! Ik vind het nu ook wel snel gaan hoor, dat het eind volgende week al mag komen einde (waarschijnlijk laatste) zwangerschap ook inzicht, wel jammer hoor het idee nooit meer zwanger te zullen zijn. Maar heb dan ook wel echt zin in de bevalling, al 'moet' ik dan nog wel veel doen voor dat het mag
Thanks. Ons meisje heet Abigail, woog bij geboorte 2990gram en is 47cm. Vannacht is het super gegaan. Ruim 4u tussen de flesjes en die heeft ze lekker geslapen. Mama en papa dus ook! Zojuist dr ochtendfles gehad en mevrouw is weer in diepe rust. Even lekker knuffelen in bed nu. Dan fris maken voor een dagje bankhangen...hihi Zelf lig ik nog wel een beetje in de kreukel, dus rustig aan doen is een stukje makkelijker geworden nu. Hier nog dames bij wie het lekker rommelt???
T rommelt genoeg maare ze mag nog even blijven zitten. Dus ik doe niet zoveel... Maja tweede kind al natuurlijk... Na volgende week zaterdag mag ze!!!
Ikke wat fijn dat de nacht is goed gegaan! Heerlijk genieten he zo van jullie meisje in jullie armen! Hier rommelt het flink... Neemt ook toe, vooral vandaag. Vanochtend kon ik amper lopen nu gaat het wel. Harde buiken komen geregeld en beginnen wel wat pijn te doen, baarmoeder is gevoelig haar bewegingen doen pijn... Straks maar weer lekker met kruikje op de bank. Weekend zo weinig mogelijk doen!
Vandaag weer een groeiecho gehad. Kleine woog 2800 gram en is 45 cm groot, alleen z'n hoofdje viel boven het gemiddelde. Dat maakte de gyn wat zorgen betreft of het allemaal wel passen gaat, met m'n bekken enz. Dus dat wordt even in de gaten gehouden
Ikke van harte gefeliciteerd met jullie meisje!!! Lekker van genieten. Ik zag een update van de lijst voorbij komen, maar ik sta er niet bij.... 27 december uitgerekend, 2e kindje, meisje Hier alweer 2 weken verlof er op zitten pff wat gaan de weken toch snel voorbij. Morgen alweer 36 weken zwanger. Kamertje is zo goed als klaar. Alles is gewassen, moet alleen nog wiegje opmaken en de bodemplaat van de box moet weer omhoog. Volgens mij zijn we er dan echt helemaal klaar voor
Zo weer nacht overleeft.. meisje was echt megadruk pfff! En dan die voorweeën nog... wordt er niet zo vrolijk van! Die zijn zo vermoeiend! Vanochtend maar ff was gedaan, alles schoongemaakt en gedweilt, pepernoten cake gebakken en nu merk ik dat wel haha! Dus voor de rest maar lekker rustig aan vandaag! Lekker pyamadagje met de kids.
♥♥♥bevallingslijst ♥♥♥ 12 december Mamafemsie 32 jaar 2e kindje verassing 14 december Betje 28 jaar 1e kindje verassing 16 december Mamajudith 26 jaar 2e kindje verassing Tammie87 27 jaar 2e kindje meisje Cizmo 29 jaar 2e kindje meisje Elyc 29 jaar 3e kindje verassing 17 december Mamajadebo 28 jaar 4e kindje meisje Taraatje 32 jaar 3e kindje jongen Mama2b1 31 jaar 1e kindje verassing Ikke142 32 jaar 1e kindje meisje 20 december Giggle 29 jaar 2e kindje verassing Daan2002 29 jaar 1e kindje jongen Noid 27 jaar 2e kindje jongen 21 december Nathenhuug 26 jaar 2e kindje meisje 22 december T84 30 jaar 2e kindje meisje Mammievan5 29 jaar 7e kindje verassing 25 december RoIn 35 jaar 1e kindje meisje mamsam 33 jaar 2e kindje jongen 26 december Knutseltante 24 jaar 1e kindje verassing Mommy80 33 jaar 1e kindje verassing 27 december Miracles 29 jaar 2e kindje meisje Onzeker23 2e kindje meisje 29 december Tvt 23 jaar 1e kindje verassing Sznne 28 jaar 2e kindje verassing Noushka 25 jaar 2e kindje meisje Mbnn 23 jaar 1e kindje verassing Maaiike 24 jaar 1e + 2e kindje meisje+meisje Mabe 33 jaar 2e kindje verassing 30 december Fliertje 26 jaar 2e kindje verassing Riette89 24 jaar 1e kindje jongen 31 december Niki2014 30 jaar 1e kindje meisje Tiniedice 35 jaar 3e kindje meisje ♥♥♥BEVALLEN♥♥♥ 14 november - Daan2002 - jongetje 15 november - Maaiike - 2 meisjes 25 november - Ikke142 - meisje
Ik ben net op kraamvisite geweest bij mijn vriendin die deze week is bevallen. De baby kwam de kamer binnen en ik hield het niet meer droog... Echt erg, die hormonen!! Haar vriend vond het maar raar. Haha!!
hahah erg he die hormonen. hier het eerste wasje er in zitten. denk dat ik er drie of vier moet gaan draaien. alleen de jolein dekentjes ga ik de eerste keer op de hand doen. heb zelfs net de wasmachine op 90 graden met soda laten draaien hihih.
Ik heb er denk Ik wel 6 of 7 in totaal. Al die verschillende kleurtjes en materialen en dan ineens krijg je nog weer iets Heb het boxkleed ook net droog. Wat ik hierna nog krijg gaat in een bak en was Ik na de geboorte wel. Want wrs krijg je dan weet van alles dat in de was moet. Het is wel schattig hoor al dat kleine spul aan de lijn De Jollein dekentjes heb ik op een handwas programma gedraaid. Ging prima!
ik heb van die gebreide dekentjes van jolein, safty first hihihi. boxkleed moet ook nog inderdaad goede tip hahaha. heb twee wassen met lakens, hydro's, handdoeken en spuugdoekjes enzo en ik denk een trommel met kleertjes. ik was alleen dat van 56. heb nog niet zo veel van 62 ook. meeste zijn zachte kleurtjes dus dat kan allemaal bij elkaar. heb twee donkere broekjes en shirtjes en een donker stoer rompertje, dat ga ik bij kian zijn t shirts wassen, heeft niet zoveel zin om het apart te wassen. oeh eerste was is klaar zie ik whahahaha. snel de droger in en de volgende er in!
Nou ik kon het nergens bij doen omdat ik de rest met wasverzachter doe. De babykleertjes dan weer niet. Ik wil in de kast hangen wat schoon is. Vandaar alles wat ik heb maar gedaan. Heb toch echt wit, roze en donker roze apart gedaan. En heb nu nog wat blauwe en grijze dingen liggen die doe ik bij elkaar.