Szanne: Ik ben hier niet bekend mee, eigenlijk ook geen idee hoe het bij mij zit. Kan er dus ook geen antwoord op geven. Mamsam, leuke foto's!
Over de baarmoederhals: De baarmoedermond: tijdens de zwangerschap | Mens en Gezondheid: Zwangerschap Misschien deze info kan je helpen maar is echt niets om zorgen te maken Belaangrijk dat het niet open is en niet erg week maar de rest verandert tijdens zwangerschap en ook bij elke vrouw is anders wat gebruik je tegen schimmelinfectie? Misschien dat kan ook dat beïnvloeden. Gynodoktrin in beste tijdens zwangerschaap 3x aanbrengen en je bent er vanaf (had ik vorige keer 2 dagen voor de geboorte nog gebruikt).
gekke huis hier, whahaha ik met kian en zn vriendinnetje kijken. kian met oude pletterpet bij ieder doelpunt herrie maken hihi. appen met vriendin over de wedstrijd whahaha. en daarna vuurwerk in de straat.
pfieuw gelukkig haha dacht even dat ik de enige voetbalfan was hier hahahaha jeeeeeeeeeeeeej mn magische grens bereikt...vandaag 13wkn whoopwhoop
Ikke 12 weken!!!! Mooi mooi!!!! Enne ja ik schaam mij diep! Ik was gaan slapen na doelpunt Spanje. Was moe en had een vreselijke hoofdpijn. Maar wat geweldig als je dan hoord hoe Spanje helemaal afgemaakt is!!! wow!
Wat een wedstrijd he?! Echt super!! Als ze dit volhouden moet het zeker lukken Giggle fijn he die magische grens! Kraamzorg: ik heb ook mijn wensen... Hier wel volledig. K heb ook wel lijstje maar ook meer omdat ik zelf ook kraamverzorgende ben ! Hier wel redelijk geslapen. Gisteravond wat bandenpijn en nu ook nog wat last en misselijk blegh! Mijn meisje knapt op, eindelijk! Straks ff boodschapjes doen en voor lekker rommelen en opruimen in huis... Moet ook gebeuren en tis nu wat minder warm hihi
Kraamzorg: Ik heb gewoon volledig, extra aandacht voor bv. Voor de rest moet er gewoon een klik zijn. Ben geen moeilijk persoon wat omgang betreft en na me bevalling van Mel, heb ik me prima laten leiden want ik heb t de eerste dagen behoorlijk zwaar gehad. Zelfs me eten werd versierd! Zo lief!
Leuk is dat he?! K maakte ook altijd de leukste fruithapjes! Vond altijd leuk en gezellig om te doen haha! K wil ook vork de eerste dgn lekker kunnen rusten, volledig op bv storten (al is dat hier bij allemaal goed gegaan) daarna moet ik ook weer alles alleen doen dus heb die week wel nodig... Haha
Ja idd... Ik vind het super. Boodschappen... Wist niet eens dat dat erbij hoorde. Vind ook dat manlief dat hoort te doen en niet de kraamzorg. En welk cultuur maakt me niks uit... Ze voldoen als het goed is gewoon aan de zelfde regels van het kraambureau. Dat iemand daar een punt van kan maken zeg. Maar goed ieder zo zijn wens... Ik ben allang blij met alle beetjes hulp die we krijgen. Is ook niet in ieder land vanzelf sprekend
Mijn ouders doen ook gewoon de boodschappen en helpen met de andere kindjes naar school brengen... Dus gewoon puur voor mij en de baby. En tuurlijk is het fijn dat de andere kindjes ook erbij betrokken worden of dat ze er een spelletje oid mee doet. Koken en dat soort dingen doen mijn ouders ook in de kraamweek... Dus gewoon echt een week wennen en bijkomen van en aan de nieuwe situatie Ik heb wel mijn eisen... K heb een ouder iemand gehad die als ik ging rusten meteen al zei dat ze de kleine mee nam naar binnen, stond ik met me mond vol tanden. Als ik dat ik wil kan ik dat prima zelf aangeven... Vond dat niet zo prettig.
Oooh echt joh.. lol oooh dat moeten ze bij mij ook niet doen. Kind mag gewoon bij mij blijven.. waar ik ga gaat me kind ook en andersom. Ik heb hier gelukkig ook me ouders in de buurt... als er wat is kan ik altijd bellen.
Ik zit zelf (ml trouwens ook) erg te twijfelen of ik wel kraamzorg wil . Ik nam al halve dagen af. En de eerste 2, 3 dagen vond ik het natuurlijk geweldig. De begeleiding/aandacht bij de bevalling, huishouden op orde etc. Maar na 3 dagen had ik zoiets van.. wat doet ze hier eigenlijk? Nadelen vond ik: - Na lange onderbroken nachten sliepen zoontje en wij eindelijk, staat zij om 8 uur aan de deur. (wilde nooit later beginnen) Meteen gordijnen open, hup opstaan allemaal! Voor mij smeerde ze dan een broodje, vriend kreeg nooit wat aangeboden. - Alle verzorging van de baby nam ze uit handen. Elke dag de baby in bad. Pas na 7 dagen ofzo vroeg ze mij eens of ik 'wilde mee helpen'. Verschoonde om de haverklap de luier, ook als er niks in zat (gooide ze gewoon schoon in de prullenbak) Dat verschonen deed ze 'om het wakker te krijgen' als hij bijv. in bad moest. - De badkamer en wc deed ze wel regelmatig (niet heel grondig), maar ons bed verschoonde ze ELKE dag. Onnodig vond ik. - En voor de rest zat ze 50% van de tijd in haar boek te schrijven en thee te drinken om de tijd vol te maken. Ze heeft nooit naar mijn hechtingen gekeken. (Heeft alleen de vk gedaan toen ze langskwam), Met de borstvoeding helpen deed ze matig. Al vond ik dat ook helemaal niet prettig om daar hulp bij te krijgen. Dus vraag me echt af.. waarom zou ik dat weer doen? Voor 3 dagen oke. Maar je moet volgens mij 10 dagen afnemen. En er dan ook nog een deel van betalen. Dit keer word het een verplichte ziekenhuis bevalling, dus hoef het niet verplicht aan te vragen.. Iemand met dezelfde twijfels?
Ik ben hier wat minder aanwezig op het moment. Zoonlief zit volop in 11maandensprong dus heb mijn handen er Vol aan. Ben zelf strontverkouden, heel mijn hoofd zit vol snot, ik heb neusspray, ik snuit 1000x per dag en heb een ui onder mijn bed staan, maar niets helpt. Kraamzorg, ga ik deze week proberen te regelen..
Kraamzorg is 8 dgn soms minder na ziekenhuis opname... In nl is het verplicht dus zou zou je goed laten informeren... Vervelend dat je zo'n vervelende ervaring gehad had... K nam alleen eerste dagen meer uit handen daarna liet ik de kraamvrouw steeds meer helpen... Badje deed ik meestal eerste keer, daarna papa en dan mama... Hechtingen controles dagelijks en tevens toilet/badkamer... Bv stond hoog bij ons dus wordt veel tijd en aandacht aan besteed... Bed verschonen in overleg soms wel dagelijks, soms om de dag... En sowieso eind vd week zodat het gezin daar even niet aan hoefde te denken. Miracles ik was toen wat onzeker en werd er min of meer door verast... Nu zou ik dat ook echt niet pikken... Net zoals dat zij letterlijk voor me stond tijdens de bevalling met haar armen over elkaar kijkend naar.... Voelde niet prettig! Laatste bevalling heb ik nauwelijks gemerkt dat de kraamverzorgende er was... Hihi Oehh krijg zin om te shoppen!! Whaaaa nog 8 dgn en dan weet ik of mijn gevoel klopt... Of niet!
Wow Noushka, ik had gelijk aan de telefoon gehangen!! Je betaald er ook voor zeg! Dies mal!! De vrouw die ik had bij Mel was een fantastische vrouw! En ik had t gewoon voor t zeggen hoor... No way dat zij de baby in bad doet en dat niet met mij overlegd... Daar is de gat van de deur! Daar betaal ik niet voor hoor! Ik kan me voorstellen dat je dan heel erg twijffeld. Nee ik had n geweldige tijd en hoop t weer te hebben. Eindelijk iemand die voor me zorgde, me ex deed t niet hoor. Noid, sterkte meid.
Ik heb vorige keer niet zo'n superkraamhulp gehad. Bedoelde het allemaal heel goed, maar was onwijs druk qua praten en doen. Ze was er niet bij tijdens mijn bevalling, vond ik helemaaaaaaal niet erg
Hier bij de eerst een leuke kraamhulp, bij de 2de ook, maar had ik wat minder mee. Bij allebei ging alles in overleg eigenlijk. Ze lieten me allebei goed overal mee helpen en vooral bij de eerste veel uitleg en goede begeleiding gehad bij de bv. Bij de 2de ging alles gewoon wat makkelijker, omdat je dingen al weet. Maar die betrok onze jongste er ook weer goed bij. Bed verschonen deden ze bij mij aan het einde van de kraamweek, vond het onzin als dat elke dag werd gedaan..tenzij het vies was natuurlijk. Maar dit vroegen ze ook aan me wat ik wilde. Net als de rest van de was, uithangen of in de droger etc. Noushka: Snap inderdaad wel je twijfel als het bij jou de vorige keer zo is gegaan. Ik zou als je wel voor kraamhulp gaat, dit gewoon tijdens de intake allemaal benoemen. En anders meteen aan de bel trekken.