Hier ook al aardig misselijk en vooral beetje rommelde buik wat erg akelig is.. Maja vorige zeschap begon ik met 6 weken te spugen en dat is morgen neee ik wil niet misselijk zijn😝
ff spammen, links 3 dagen na de bevruchting en zoals het terug geplaatst is en de rechter van vandaag met 6 weken 4 dagen
Hoe doen de andere dames dat? Ik ben echt extreem misselijk en niks smaakt echt dus moet me echt dwingen om iets naar binnen te krijgen . Iemand tips?
Scorpion, gefeliciteerd met je goede echo!! Wat fijn! En idd prachtig en fijn die geslaagde mmm! Ik plas de flessen ook vol hoor! Krijg je die emafesane ook als je nog niet hoeft over re geven? Ik ben met wakker worden echt kotsmisselijk... Blijf dan liggen en eet een craquotte. Dan gaat het opstaan. Met douchen en tandenpoetsen mega kokhalzen. Maar nog niet gespuugd. De dag door red ik het als ik maar een volle maag hou. Maar wel vlagen misselijk dan hoor. 1719 probeer op zoek te gaan naar eten wat voor jou nog redelijk lukt (fruit, yoghurt, vla, vettige of juist niet enz). En elk uur iets eten.
Amore, he niet helemaal de echo die je wilde... Wat zei ze over het knipperen dan want dat is dan toch gewoon een hartje lijkt mij? Weet je wann je ei precies was dan, want anders kan je wel zeker een later ei en dus ook bevruchting hebben gehad! Zeker als dat se vorige x ook zo was!!
Jaaa ik mag hier ook mee schrijven! 23 december uitgerekend ☺. Moet alles nog even terug lezen, maar dat zal morgen even via de laptop zijn. Dan kan ik ook meteen het lijstje aanvullen want dat lukt niet via de telefoon.
op echo was nog niet veel te zien. Ik ben zwanger en het zit op de goede plek. Er zit een dooierzak, met een vruchtzakuen een heel klein vruchtje. Het was alleen te klein om iets over de termijn te kunnen zeggen. Hij heeft de dooierzak gemeten. Wanneer hij dan naar de curve kijkt, zit ik tussen 5 en 6 weken. Hebben nog gesproken over het te weinig aanmaken van hormonen, maar mijn corpus luteum zag er dermate goed uit dat hij zich daar geen zorgen over maakte. 13 mei moet ik terug. Dat is wel ff lastig met school, maar heb directrice nu gevraagd of ik het eerste uur vervangen kan worden...
Yvon gefeliciteerd! Ik weet niet of je hem zo krijgt. ik kreeg de emasafene toen ik echt alleen nog maar boven de wc hing.maar je kan het altijd vragen toch?
Ik mocht gisteren voor een herkansing naar de vk. Ik zat zo in de stress door donderdag dat ik zelfs op een gegeven moment twijfelde of ik wel echt zwanger was Heb dus opnieuw een inwendige echo gehad. Qua opmeten wisselde het ook nu sterk tussen de 6mm en 7.5mm. Na heel lang zoeken weer het knipperen gezien, heel duidelijk nu en snel genoeg (120 pm ofzo) Pfff wat ben ik blij en opgelucht zeg. Er viel een last van me af eigenlijk verschilde het niet eens zoveel van donderdag maar ik had de bevestiging gewoon nodig Gefeliciteerd met je goede echo scorpion. Zusje, jammer dat het bij jou wat onduidelijk was