Jaa kan me echt heel goed voorstellen, iedereen denk wel! Maar je hebt mooie testen, zou er nu gewoon van proberen te genieten en niet meer proberen te testen. Mijn testen waren veeel lichter en heb vanaf zaterdag ook gezegd; ik doe het niet meer.
Hoop dat de link het doet: http://www.coccinelle-speelgoed.nl/media/shop_article/grijpding_talisman.jpg Deze hebben we laatst in Duitsland gekocht. Ik MOEST hem gewoon hebben
Sorry vakantieganger, maar ik zie het niet dat de test oploopt. Anders overmorgen nog eens proberen? Wat een enige rammelaar Regina!! Ik heb de dag na de eerste posi test meteen een leuk pakje bij de prenatal gescoord. Net naar het toilet geweest en weer een scheut bruinverlies/donkerrood. Bah, schoot meteen weer in de stress. Even daarvoor ook een flinke steek in mijn buik. Ik heb meteen MvM gebeld, zit daar nu echt even niet op te wachten. Zit nu met een kop thee op de bank, en maar hopen dat het goed blijft gaan. Goh, wat een stress kan je daar van hebben zeg...
De test loopt op! Ik zag je topic ja! Ik had het van de week ook dat ik dacht, hmmm het gaat te langzaam... Maar ik was elke dag aan het testen. Als ik dan testen er tussen uit liet zag je wel heel goed dat het aan het oplopen was
He bah Suze... Zou het niet iets van een hematoom kunnen zijn? Dat lees ik hier ook nog wel eens dat dat voor bloeden kan zorgen. Of de placenta die voor de uitgang ligt. Ik lees ook vaak dat er dan niet zoveel aan de hand is, niet met de baby tenminste.
Gadverdamme Suze, dit is het laatste wat we willen. Heb je last van krampen? Ik vind het zo rot voor je. En begrijp helaas zo erg hoe jij je nu voelt. Snap dat je MvM hebt afgebeld. Kan je niet een bloedtest vragen bij de ha?
Ik probeer ook om niet meer te testen, je hebt er toch geen vat op. Balen suze, wanneer kun je terecht voor een echo? Volgende week toch al? Ik heb vandaag bij lidl al wel wat positiekleren gescoord. Een paar basic hempjes, een lekkere huis/sport broek en een tshirt. Ik ben constant bezig met de vraag of ik mn kwaaltjes nog voel, dat geeftmij een safe gevoel. Babyshoppen zou ik ook wel willen, maar wacht er nog mee na een eerste goede echo..
Ja dat is een goeie! Een bloedtest! Daar moet wat uitkomen? Wat slopend dit zeg. Heel begrijpelijk dat je hebt afgezegd hoor
Regina88; ik heb je pb ontvangen dankje, een meisje, wel zullen zien Ingii89; ik heb ook ontzettende koopdrang, en zoek me suf online wat ik allemaal leuk vind haha, toch wil ik me nog even inhouden tot zo wie zo de eerste echo. Vakantieganger; ik zie hem oplopen hoor. Suze29 bah wat vervelend zeg, hopelijk zegt het niets, dat je eerste echo dan maar snel is, konden we de klok maar vooruit draaien! Ik ben van plan om gewoon in het ziekenhuis te lopen, een vk praktijk is misschien wel iets persoonlijker, eigenlijk weet ik het niet, ziekhuis geeft me gevoelsmachtig een veilig gevoel stom he. Koffie drink ik zo wie zo niet, ook geen gemis nu, wel andere dingen zoals wijn, file, sushi. Mijn borsten ja, die doen pijn, op mijn buik liggen is nou niet echt ideaal, verder ben ik nog niet echt misselijk, afgelopen zaterdag wel maar gisteren en vandaag voel ik eigenlijk niets.
Heb je medische reden om in het ziekenhuis te gaan? Bij ons mag je niet zonder medische redenen namelijk in het ziekenhuis misschien is het bij jullie anders geregeld hoor
stom, wist ik helemaal niet. ik liep bij een fertiliteitsarts, dit was allemaal goed en was voor het komende half jaar afgesloten en nu dus zwanger, vandaar.
Misschien dan wel hoor ik wilde ook in het ziekenhuis maar omdat het niet medisch was, was het niet nodig, nu heb ik bij mijn zoon een keizersnede gehad en mag (moet) vanaf 36 weken op controle bij ziekenhuis
Ha meiden, hier nu 5+1 dag zwanger.. Vanmiddag om 15:00 uit het niets helder bloedverlies. Drie maanden geleden een miskraam gehad dat begon met licht roze bloedverlies en na 2 dagen pas helder.. Heb geen buikpijn etc.. Zo ontzettend bang en verdrietig 28 april zou ik de eerste echo hebben
Dat jullie zo graag in het ziekenhuis willen. Ik moet via het ziekenhuis maar had liever bij de verloskundige gelopen. Daar word je veel minder als een medisch object behandeld. Ik vond mijn verloskundige praktijk echt top. Zat in het ziekenhuis dus echo op dezelfde verdieping en bloedprikken ook in hetzelfde gebouw.