16 t/m 31 december 2017

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Niqi86, 11 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Me1991

    Me1991 Lid

    29 apr 2017
    38
    15
    8
    Vrouw
    Oja ik had nog een vraagje... ik heb me aangemeld voor de blije doos ( wie heeft die naam verzonnen) en de zwangerbox en die had ik opgehaald. Nu kreeg ik een bericht in mijn mail dat ik het vast was vergeten, maar dat ik ze allebei nog op kon halen. Dat kon ik natuurlijk niet laten en ik heb ze nu dus dubbel. Hebben jullie dat ook?
     
  2. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Hi Meiden!! ben weer terug :)

    We hebben een heerlijke vakantie gehad en inderdaad @Dex1989 mijn buik is echt een bolletje aan het worden :)
    ik heb wel meegelezen maar moet tot mijn schaamte bekennen dat ik niet precies weet wie wat heeft geschreven...
    ik zag al een aantal goede 20 weken echo's voorbij komen!! wat onwijs fijn is dat!!

    wij hadden hem vanmorgen. ik lag echt te trillen op dat bed maar zodra onze kleine in beeld kwam werd ik weer rustig. hij, ja het is echt een knul!!, lag lekker te bewegen en te draaien waardoor het voor de dame die de echo maakte iets lastiger werd. maar met veel geduld heeft ze alles mooi in beeld gekregen en is onze kleine man goedgekeurd hoor!! oh meiden wat een enorme opluchting is dat toch. hart klepjes zag je mooi open en dicht gaan, alle onderdelen zitten er op en eraan en op de juiste plek. de kleine weegt ongeveer 350gr op basis van alle metingen en ligt mooi op schema. overduidelijk een klein piemeltje gezien en goh wat is dat een geruststelling straks bij het shoppen :D
    een meid had ook leuk geweest maar toch begon in me nu wel in te stellen op een jochie (na de 16 weken echo).
    vannacht wel enorm veel buikpijn gehad. mijn darmen spelen op en de kleine heeft de voorkeur om helemaal onderin te gaan liggen. blijkbaar op mijn darmen waardoor ze een beetje dichtgedrukt worden. dat geeft veel pijn maar het zijn geen weeen. ik ben maar weer ijverig aan de lactose zodat het weer wat beter gaat worden.
    na mijn vakantie schrok ik van de weegschaal haha. die gaf 74kg aan dus 6kg aangekomen maar nu 2 dagen later is dit weer 71.6kg geworden (blijkbaar had ik toch een paar liter vocht vastgehouden). dus tot nu toe zit ik op een kleine 3kg qua aankomen.

    verder vanavond maar eens gaan zitten voor mijn 9 maanden dagboek want ik zit nog op de eerste 13 weken met invullen...schaam haha heb wel alle gegevens in mijn telefoon staan zodat ik het zo kan overnemen. hebben weer mooie echo's van vandaag om toe te voegen aan het boek.

    zo schattig om de kleine nu echt druk te zien bewegen. de vorige 2 keren was het heel rustig maar nu kwamen er armen en benen voorbij en draaide het alle kanten op. het grappige is dat ondanks al dat gedraai ik maar minimaal dat kan voelen. volgens de echoscopiste ligt de placenta aan de gehele voorzijde van mijn buik en verklaard dit het nog niet echt voelen aan de buitenkant. ik zelf voel de kleine nu wel de hele dag door een beetje. alsof het even goed gaat liggen en dan weer slaapt. zo fijn!

    Hoe gaat het verder met de dames hier? gaan er nog meiden op vakantie?
    wij gaan de komende 2 weken beginnen aan het kamertje . ik heb er toch zo een zin in! heeft iemand het kamertje al klaar?
     
    Juni, Kimm17, hummeltje5 en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Ik heb beide dozen ook en kreeg bij de Etos box ook een dubbele melding. ik heb hem niet nog een keer gehaald. zou ik bij die van de prenatal wel doen haha dat is echt een mooi gevulde box.
     
  4. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    succes vandaag!
     
    Me1991 vindt dit leuk.
  5. anniko

    anniko Actief lid

    10 dec 2015
    437
    153
    43
    NULL
    Den Haag
    Hey allemaal! Leuk om te zien dat er zoveel 20 weken echo's aankomen, spannend! Ik kan echt niet wachten tot donderdag! Het wordt dan nog een stuk echter denk ik! Wij zijn die dag ook 4 jaar getrouwd dus wij gaan leker uiteten :)

    Hier nog -2 kilo sinds ik zwanger raakte (maar nog steeds lekker dik ;) ), voel de baby niet echt (of niet duidelijk, soms wel een soort trillend gevoel) en mijn buik is ineens zo groot geworden!
    7 weken vs 20 weken
    [​IMG]

    De babykamer is al mooi ingericht, nu alleen decoreren en leuke dingen kopen. Als ik alles een beetje op kan ruimen maak ik een foto voor jullie :)
     
    Kimm17, Number2, Dex1989 en 3 anderen vinden dit leuk.
  6. Me1991

    Me1991 Lid

    29 apr 2017
    38
    15
    8
    Vrouw
    IMG_2166.JPG Een hele goede echo! Ze ligt qua groei iets voor vooral met het hoofdje, maar wel binnen de lijnen, dus helemaal prima! Alles heel mooi kunnen zien en teentjes en vingertjes geteld. Ik lees nu alleen net op het echoformulier dat ik obesitas heb! Er staat ineens beperkte beeldvorming door obesitas. Heel vreemd! Ik zat gewoon nog op een gezond gewicht en ben nauwelijks aangekomen, dus ik snap hier niks van. Ach ja ik maak me er niet te druk om, maar het blijft vreemd als iemand ineens zoiets opschrijft zonder iets te zeggen.
     
    Kimm17, Number2 en Dex1989 vinden dit leuk.
  7. Niqi86

    Niqi86 Bekend lid

    24 aug 2014
    663
    291
    63
    Me1991, wat een prachtige echo!
    En anniko, wat een mooi buikje heb je!
    Wat leuk dubbele cadeau boxen. Dat geluk had ik niet
     
    Me1991 vindt dit leuk.
  8. Dex1989

    Dex1989 Bekend lid

    21 dec 2016
    924
    651
    93
    Vrouw
    Wat fijn dat jullie allebei goede echo's hebben gehad @Me1991 en @Number2 zo fijn om te zien dat de kleintjes het zo goed doen! En me, ik zou de volgende controle toch eens vragen waarom dat er zo specifiek opgezet is, kan me voorstellen dat het niet fijn is.

    Bij ons wordt de kamer zaterdag geschilderd. De opa's komen helpen (kamer is vrij ruim). Daarnaast hebben we veel meubels vrij goedkoop over kunnen nemen, alleen is het niet helemaal mijn ding dus we gaan alles schilderen en met leren handgrepen mooi maken. Wordt het ook meteen persoonlijker. Ben heel benieuwd hoe het gaat worden! :)
     
    Me1991, poppysun en Number2 vinden dit leuk.
  9. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Een kilootje of 2 à 3. Maar is niet helemaal objectief want wist natuurlijk pas rond de 10 weken dat ik zwanger was dus vanaf toen pas mn gewicht weer in de gaten gaan houden.

    Wat goed zeg dat er allemaal weer goede en mooie 20-weken echo's zijn! En fijn ook dat de geslachten kloppen met wat ze eerder zeiden :)
     
  10. Dex1989

    Dex1989 Bekend lid

    21 dec 2016
    924
    651
    93
    Vrouw
    We hebben de echo gehad; Baby is helemaal goedgekeurd en nog steeds een klein mannetje! Met 30 weken wel een extra echo om te kijken of de placenta goed omhoog gaat en niet te laag blijft liggen, ze maakte zich er geen zorgen over en zei: dan zien jullie gewoon de baby nog een keer! Hij is trouwens wel heel eigenwijs en bleef zich maar verstoppen. Ik moest schudden, staan, op mn zij liggen etc haha, gekke baby!:)
     
    Me1991, hummeltje5, Number2 en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Fijn al die goede echo's dames :)!
     
    Me1991 en Dex1989 vinden dit leuk.
  12. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    geweldig ! haha nu al een eigenwijze kleine dus ;)
     
    Dex1989 vindt dit leuk.
  13. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    ❤Mama's uitgerekend tussen 16 en 31 december 2017❤

    16 december
    Niqi86 - 31 jaar - 2e kindje - Jongen

    17 december
    Kimm17 - 24 jaar - 1e kindje - Jongen
    Number2 - 41 jaar - 2e kindje - Jongen

    18 december
    Anniko - 32 jaar - 1e kindje - Meisje
    Irisje24 - ? jaar - 1e kindje
    Zonne Straal - 33 jaar - 3e kindje

    19 december
    Merel1204 - 27 jaar - 1e kindje
    Dex1989 - 28 jaar - 1e kindje - Jongen

    20 december
    2worden3 - 31jaar - 3e kindje
    Naatasja - 28 jaar - 1e kindje

    23 december
    Brandnew - 35 jaar - 2e kindje - Geheim

    25 december (Eerste Kerstdag)
    Poppysun - 38 jaar - 2e kindje - Geheim
    hummeltje5 - 32 - 2e kindje

    26 december (Tweede Kerstdag)
    Roxje - 24 jaar - 1e kindje
    Love2Live - 34 jaar - 3e kindje - Jongen

    27 december
    Juni - 39 jaar - 3de kindje - Geheim
    Muizelijntje - 33 jaar - 3e kindje
    Angela38 - .. jaar - .. kindje

    28 december
    Me1991 - 26 jaar - 1e kindje - Meisje
    Elisabetta - 30 jaar - 3e kindje - Verrassing

    30 december

    Mamavanalexendevon - 31 jaar - 3e kindje - Meisje

    2 januari
    MerelV - 31 jaar - 1e kindje - Geheim

    3 januari
    Curagirl - 27 jaar - 1e kindje

    Afsprakenlijstje:

    1 augustus - Dex1989 - 20 weken echo
    3 augustus - anniko - 20 weken echo
    3 augustus - hummeltje5 - VK
    3 augustus - MerelV - VK
    4 augustus - Brandnew - 20 wkn echo, controle gyn
    5 augustus - Mamavanalexendevon - 20 weken echo
    7 augustus - hummeltje5 - 20 weken echo
    7 augustus - controle VK
    8 augustus - Zonne Straal -20 weken echo
    9 augustus - Poppysun - 20 weken echo zkh
    10 augustus - Elisabetta - controle vk
    11 augustus - Elisabetta - 20 weken echo
    14 augustus - Kimm17 - echo vk
    14 augustus - muizelijntje - 20 weken echo
    15 augustus - Curagirl - 20 weken echo
    16 augustus - Juni - 20 weken echo
    16 augustus - MerelV - 20 weken echo
    23 augustus - Niqi86 - controle vk
    23 augustus - Number2 - controle vk
    25 augustus - anniko - controle gyn
    30 augustus - Poppysun - vpk gesprek en controle gyn
    31 augustus - Dex1989 - controle vk
    29 september - hummeltje5 - tel. intake kraamzorg

    In totaal tot nu toe; 5 JONGENS 3 MEISJES 1 VERRASSING 4 GEHEIM
     
  14. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Gingen we de lijst nou nog opschonen met dames die al maanden niet meer reageren hier?

    Van degene waarbij er nog geen geslacht ingevuld staat zie ik alleen muizelijntje, curagirl en mamavanlexendevon (en mezelf) nog reageren..
     
  15. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    geen idee... vraag me soms ook af of het met deze dames wel goed gaat... we kunnen een keer de gebruikers taggen en kijken of er een reactie komt. dan kunnen ze er later altijd nog af..
     
  16. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    #1656 Number2, 1 aug 2017
    Laatst bewerkt: 1 aug 2017
    meiden! net mijn eerste schandalig vroege en grote aankoop gedaan voor onze baby uitzet :D een kinderwagen!!

    wilde dolgraag een mutsy Igo ivm alle handigheidjes, klein in te vouwen en een hoop luxe extra's in vergelijking met andere merken. tevens zijn we beide lang en heeft de Igo net iets meer loopruimte voor je voeten achter de wagen in vergelijking met de Evo door de uitschuif beugel ipv een uitklap beugel. anders schop je steeds tegen de wagen aan.
    de wieg is ietsje kleiner maar de buggy is dan ergonomisch weer beter te verstellen en langer, dus dat zal wel goed komen.
    mocht je geen enorme waarde hechten aan het niet hebben van de meest recente nieuwe mode kleur dan is vaak het 2016 model een prima keuze. het frame en extra's van de Mutsy Igo is in vergelijking met het 2017 model niet veranderd dus ik heb een neutrale kleur gekozen (zwart met lichte voering). kreeg een gratis gevoerde voetenzak (pas nodig bij de buggy maar ja) en een parasol erbij en ook gelijk de opzetstukken voor de maxi cosi erbij. totaal iets meer dan 600euro maar jeetje, het scheelt me ruim 450 euro met het 2017 model! helemaal happy :)

    voor wie het leuk vind: een unboxing video op youtube van deze wagen. ik ben het niet hoor haha
     
    Me1991, poppysun en Dex1989 vinden dit leuk.
  17. Inge442

    Inge442 Nieuw lid

    1 aug 2017
    2
    0
    1
    Vrouw
    Goeiedag! Ik ben Inge en ben uitgerekend voor 25 januari 2018. Ik ben nu momenteel 15 weken zwanger en wil graag weten wat het geslacht is, maar we moeten nog wat geduld hebben helaas:p haha. De laatste echo heb ik gehad op 10 juli toen was ik 11 +5 weken zwanger. Ik was benieuwd of jullie het geslacht kunnen zien aan de hand van de foto's van de echo met behulp van de Nub theorie. Ik zelf snap er helaas helemaal niks van! haha.... Ik hoop dat jullie mij verder kunnen helpen, want ik vind het wachten maar erg moeilijk. Ik dank jullie alvast en allen SUCCES MET DE ZWANGERSCHAP!! Groetjes, Inge van den Berg
     

    Bijgevoegde bestanden:

  18. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Hoi Inge! allereerst gefeliciteerd met je zwangerschap. je hebt je vraag nu gesteld in het forum voor dames die uitgerekend zijn tussen 16-31 december 2017. er is een speciaal forum met dames die veel ervaring hebben met het bekijken van de NUB. volgens mij moet je minimaal 12 weken zwanger zijn om dit te zien maar ik ben bang dat wij in dit forum leken zijn. :)
     
    Inge442 vindt dit leuk.
  19. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    wat een mooie foto en wat een mooi profieltje!
     
    Me1991 vindt dit leuk.
  20. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Ja me too.
    Ik tag ze vanavond wel even als ik op de compu zit.

    Wat leuk dat je zo happy bent met je wagen!
    En idd fijn om niet overal tegenaan te stoten als je wat langer bent :)
    Ik probeer manlief nogsteeds warm te maken voor n duowagen.
    Heb al gevraagd 'wat had je anders in gedachten'? Maar dat wist ie dan ook nog niet.
    Oudste zou zo 20 maanden zijn dus echt nog te jong voor een meerijdplankje als we lang gaan lopen...
     
    poppysun en Number2 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina