12 - 19 mei. 8 dagen all inclusive, 400 euro. Nou das toch geen geld 😳. Tis daar heerlijk rustig deze tijd, heb heel veel zin om een hele week niks te doen. Papa en kleine monster blijven thuis dus kan echt een hele week niks doen!
Nee dat is niet veel, ga je dan alleen? Knap hoor zou dat echt niet durven, ben een schijtert met dat soort dingen.
Mooi Mam! Die licht grijze muren zien er mooi en rustig uit! Dat randje langs het plafond is ook mooi, daar zat ik een beetje mee, door de korrels op het plafond werd die lijn niet mooi strak, dus misschien hier ook nog even zo'n plafond-plintje plakken
Nee zeker niet alleen!! Ik ga met m'n oom en tante. Ik zou op dat termijn straks niet alleen willen zijn, stel dat er wat gebeurt😳
Hier ook een relax dagje, het is heerlijk weer, dus we hebben het honden-strand bezocht, was leuk daarna lekker zitten "niksen"
Hier de tuin opgeruimd en vl een plantenbak gemaakt Maar we begonnen met heel lang in bed hangen, ontbijt op bed en lekker niksen haha.
Wij liggen allebei uitgeteld op de bank, manlief van de marathon (4:06:42) en ik van een hele dag staan en lopen. Heerlijk in het zonnetje, dat wel, maar oei mijn rug... Vanavond vroeg naar bed!
Nou hier de hele week druk geweest en weekend ff een uitrustweekend gehad. Deze week ging het eerst al mis doordat de (nieuwe) auto stuk ging. Miste ineens 1 cilinder. Lag aan bougie kabel. Daarna kreeg 1 van onze leguanen nog een wond die begon te pussen. Dus mee naar de dierenarts en die zit nu aan de antibiotica. Hopelijk slaat het aan anders moeten we een deel van de staart laten amputeren. En dit weekend eigenlijk weinig gedaan. Zaterdag was het scheitweer de hele dag heeft het zo'n beetje af en aan geregend. En vandaag ff lekker op de motor gereden voor het eerst dit jaar. En ik moet zeggen het ging op zich nog wel aardig met de buik. Op gegeven ogenblik was de kleine zelfs aan het bewegen in mijn buikt toen ik aan het rijden was. Wel netjes de motorkleding aangedaan, broek wou alleen niet meer dicht maar dat heb ik met een buikband opgelost Dus nog ff heerlijk kunnen genieten. Sproeten heb ik ook al mijn hele leven, maar ik gebruik op dit moment als dagcrème gewoon factor 50 zonnebrandcrème. Maar zelfs daarmee blijven mijn sproeten met de zonnige dagen gewoon komen. In de winter worden het er altijd wat minder en in de zomer zit mijn hele hoofd er onder. Mijn man vind dit altijd heel lief staan zoals hij zegt. En tjah ben roodharig dus hoort er ook wel een klein beetje bij
Drukke dagen geweest voor iedereen zie ik. Mooie kleuren Mam1991! Mikjez, klinkt heerlijk even een weekje er tussen uit. Lekker je rust pakken. Nog maar paar weekjes te gaan. Alvast een hele vakantie!! 4Dogz, wat ontzettend leuk om zelf dingen te haken! Zou willen dat ik kon haha. Heb er het geduld niet voor. Al heb ik wel zitten twijfelen of ik ga proberen een dekentje te maken voor in het ledikant. Dat is alleen maar recht toe recht aan haha. Vandaag maar 1 1/2 uur werken gelukkig! En vanmiddag komt de kraamzorg voor de intake.
Oh MRD dat je dat nog durft... Ik zou ook graag nog even op de motor springen maar ben als de dood dat er iets gebeurt met mij/de kleine Heerlijk dat je nog even hebt kunnen genieten!
Hier nu ff rustig aan, last van harde buiken, gister teveel gedaan denk ik? bij de 2ling vroege ontsluiting (2.5cm) , en wil dat niet nog een keer , dus let extreem op kleine symptomen waardoor ik straks niet weer plat kan liggen. Heb er geen zin en tijd voor dus dan maar extra opletten. wilde nog wel verder op zolder , maar goed.
Ik rijd al motor vanaf m'n 18e, en in het begin zelfs zoveel dat ik van mijn eerste motor het klokje rond heb gereden. Ik reed het hele jaar door en was volgens de meesten vastgelijmd aan mijn motor zoals ze zeiden want ging nergens heen zonder mijn brikkie. En ik kreeg gisteren ook wel commentaar op fb van mensen die zeiden dat het onverstandig was van mij om op de motor te rijden terwijl ik zwanger ben, maar ik heb gewoon groen licht gekregen van mijn verloskundige en moet het zelf aanvoelen wanneer het niet goed zou gaan. Ik heb gelukkig geen racer want daar zou ik dus niet op kunnen rijden omdat dan de buik tegen de tank geduwd word en die trillingen/klappen daarvan opvangt. Maar ik heb een choppertje waar ik echt relaxed op kan rijden en waar mijn buik nergens tegenaan kan komen en met een lekker zacht zadel en ik heb ook nog geen last gehad van harde buiken of andere rare dingen dus ik zie zelf niet in waarom ik niet zou kunnen rijden. Mijn motor jas past over mijn dikke buik heen en motor broek hebben we ff met een buikband opgelost zodat niemand zag dat de rits open was en hebben ruim een uur gereden lekker achteraf op de landwegen.
Nee precies, als het goed voelt moet je 't gewoon doen hoor Heerlijk, een chopper. Ik heb geen eigen motor en mijn man heeft een racer, dus voor mij even geen ritjes meer...
Heerlijk Turkije! Heb ik vorig jaar echt een topvakantie gehad! MRD wat naar van de auto en de wond van je leguaan! En wat stoer, gewoon lekker met de motor weg. Ik zit regelmatig achterop de scooter bij vl en kleine is dan ook altijd erg druk! Sproetjes kunnen zo onwijs leuk staan, maar ik ben nu toch wel bang dat ik nog maanden met een masker kom te zitten. Zit nu elke (zonnige) dag met spf 50 en foundation op m'n gezicht 4dogs, bedankt voor de tip!! Vl gaat opeens akkoord met een naam die ik al een tijd erg leuk vond en heeft (na lang zeuren) eindelijk wat namen ingebracht. Hebben nu weer 2 namen op het lijstje staan Ik heb op dit moment erg veel last van m'n stuitje door te veel liggen en zitten. Veel te relaxed gedaan dit weekend, maar was ook wel erg lekker! Gisteravond heel veel pijn erg laag in m'n onderbuik. Rond mijn blaas. De kleine leek er wel uit te komen, een heel been (of arm) zag je omhoog komen. De warme hand van vl was het enige wat hielp om hem stil te laten liggen en daarna ben ik letterlijk met m'n benen omhoog gaan liggen in de hoop dat hij wat naar boven zou schuiven (en dat deed hij gelukkig..) Ik schrik soms van hoe duidelijk ik hem voel, besef komt nu ook steeds meer dat er echt een babytje in m'n buik zit in plaats van een klein kloppend wezentje.
Lekker van genieten nu het nog kan MRD! Zolang je vk zegt dat het nog kan gewoon doen Straks als het echt mooi weer is kan het misschien niet meer en dan zou het zonde zijn als je niet meer kan rijden.
Goedemorgen dames! Zo.. Hier gister heel de dag last van m'n onderbuik, bij m'n blaas, precies wat Flengetje beschrijft, het ging alleen maar weg na enkele uren op bed te liggen. En zoveel heb ik niet gedaan.. Gister lag ik om 20u in bed en ben er sinds een uur uit ofzo heerlijk veel geslapen, vanacht wel even 2 uurtjes wakker geweest en vanochtend vroeg de kleine naar opvang, maar had t echt even nodig, voel me weer beetje opgeladen! Straks afspraak bij vk. Ben toch wel beetje angstig dat de baby nog steeds zo groot is en dat ik dan zwangerschapsdiabetes heb.. Heb verhalen gelezen over zwangeren met diabetes, nou je word er niet echt blj wat je allemaal moet doen en waar je op moet letten en curves prikken elke dag enzovoorts.. Dus heb over een uurtje jullie duimen nodig! Mocht dus afgelopen week geen suikers zoals koek en snoep, ben ik nu een kilo afgevallen bijna.. Pfff gaat lekker zo.. Nouja we zullen t straks wel allemaal zien.
Idd we genieten er nu nog lekker van zolang het kan En we zitten er zelfs aan te denken om aan mijn motor een zijspan aan te maken zodat de kleine straks ook lekker mee kan Mijn man heeft ook een racer, en heb geprobeerd er op de zitten maar dat gaat nu echt niet meer met de buik Buik tegen de tank aan en kan nog net de handvaten vast pakken Dus ik blijf lekker bij een choppertje. Heb nu nog een oude Honda vt500c shadow uit 1983 (goed bouwjaar kom ik zelf ook uit ) Maar wil straks wel iets zwaarders misschien een 750 of een 1100. Ik gebruik de zonnebrandcrème factor 50 dus ook iedere dag als dagcrème. De auto hebben we nog niet echt veel geluk mee gehad Gisteren een nieuwe kabel er in gezet maar waarschijnlijk is er nu weer een bougiekabel kapot. Dus mijn man heeft een hele nieuwe set besteld en hopelijk is vanmiddag het euvel verholpen. Dan kan ik weer boodschappen gaan doen met de auto... Ik heb er echt een hekel aan om meerdere keren per week naar de winkel te moeten om boodschappen te doen. Ben niet zo'n shopper De leguaan heeft nu antibiotica via de bek en antibiotica crème voor op de wond, en het lijkt beter te gaan nu. Die 2 dames moesten weer ruzie gaan maken in het nieuwe terrarium om een plaats toen heeft de ene de andere in de staart gebeten en helaas is de wond gaan ontsteken. Het gebeurt niet vaak maar helaas nu wel. En gaat het niet over dan moet er een stuk geamputeerd worden.