Haha, ja dat het smerig voelt, heb ik ook. Bovendien zie ik het niet voor me met een stel katten in huis die dan lopen te jengelen om eten of zo. Ik voel me rustiger in een ziekenhuis (liefst het bevalcentrum) met alles paraat. Ik heb nooit veel begrepen van dat hele Nederlandse gezever over hoe gezellig en sfeervol een bevalling moet zijn. Muziekje aan, kaarsjes erbij. Alsof je daar op let als je ligt te persen...
Nee ik ook niet! Nou als grote volle borsten een goed teken zijn komt het vast goed ze ontploffen nu al bijna.
Goede morgen dames, Allereerst fijn dat de echo's weer goed zijn van jullie dames en veel kloppende hartjes al Ik hoop zelf op een thuisbevalling en hoop dat ik mijn kind(eren) zo lang mogelijk aan de borst kan houden (als dat lukt natuurlijk) Ik zelf ben iets meer dan een jaar lang aan de borst geweest bij mijn moeder en mijn broertje 9 maand. @hier: Ze willen hier geen vervroegde echo doen. Ook niet nu we erg ongerust zijn. Ik heb geen medische indicatie dus is dit niet nodig. Dus moeten hier nog 4 tot 5 weken rustig afwachten tot we eindelijk onze echo krijgen. Vandaag moet ik wel weer mijn vocht lijst inleveren zodat ze gaan kijken of ik toch onderzocht moet worden op ketonen. Maar dat zal wel niet want ik plas nog steeds regelmatig. Maar dat zal ook door komen omdat ik mijzelf er toe dwing per dag meer dan 2 liter water/vloeistoffen te drinken. Ondertussen gaat het met de zetpillen al wel iets beter, nog maar 1 tot hooguit 2 x per dag moet ik braken en meestal in de ochtenden en middagen. Gisteravond voor het eerst weer gekookt. En heb samen met mijn man nasi gegeten. Gelukkig blijft het eten er sinds 3 dagen 's avonds er in zitten zodat ik nog wel enigszins wat voedingsstoffen binnen krijg. Het is niet veel wat ik eet, maar het is iig iets. Ook heb ik een tip gekregen van de assistente van mijn huisarts om ongezouten geroosterde amandelen te kopen. En iedere keer wanneer je denkt misselijk te worden 1 amandel helemaal fijn malen tussen je kiezen en dan rustig doorslikken. Het schijnt dat de olien in de amandelen de maag tot rust brengt. Naja niet geschoten is altijd mis. Dus heeft mijn man gisteravond voor mij een bakje amandelen gekocht, en zal ik het vandaag wel eens proberen. En nu ga ik eens proberen een stukje verder te wandelen met mijn hondje dan gisteren. Als ik buiten ben voel ik mij altijd een beetje minder misselijk. Zal wel door de frisse boslucht komen hier
Wat fijn dat je het hebt laten aanpassen! Thx. Fijn dat het rustiger is op je werk, bij mij ook, ik zit alleen. Dat scheelt ook, want je hebt minder prikkels enzo. Ja lijkt me heerlijk om een kloppend hartje te zien, ik hoop zo dat het hartje klopt. Dat maakt het wel spannend. Ik weet nog vorige keer, toen drong het echt pas tot me door dat ik zwanger was en ik was in tranen van geluk toen ik het hartje zag. Toen had ik met 7w+3d echo, maar bleek 7w+0d zwanger. Het kan niet snel genoeg morgen 16:15 uur zijn .
Is er niet in de buurt een echocentrum waar je tegen betaling een echo kan laten maken? Dat zou misschien die onzekerheid wegnemen. Ik ben vrijdag ziek naar huis gegaan. Voel me zo ontzettend misselijk, maar heb nog geen een keer moeten overgeven gelukkig. Als ik boven de wc zou hangen zou het met gemak eruit komen, maar zolang ik dat niet die gaat 't redelijk. Ik voel me continue misselijk en ik weet dat dat minder wordt als ik eet, maar ik wil niet eten omdat ik me zo misselijk voel. Handig! Verder mag ik al mijn medicijnen niet meer, dus ben heel de dag aan het niezen en hoesten. Erg vermoeiend en pijnlijk. Ik wil een ziekenhuisbevalling. Het idee van thuis bevallen trekt mij absoluut niet. Borstvoeding weet ik niet, ik heb een tepelpiercing gehad en dan schijnt het niet altijd te kunnen.
Succes voor de dames die vandaag echo hebben 😃 Bevalling: als het goed is moet ik op medische indicatie bevallen in het ziekenhuis, zo niet dan kies ik er alsnog zelf voor om het wel te doen. Met de zwangerschap van m'n zoontje waren m'n bloedplaatjes te laag daarom moest ik in het ziekenhuis bevallen. De bevalling ging ontzettend moeizaam en na 1 uur en een kwartier pers weeën hebben ze hem gehaald met de kiwi en flinke kracht op mijn buik. Hij heeft met zijn schouders vast gezeten dus had hem er nooit zelfstandig uit gekregen. Er is een risico dat dit met de 2e weet gebeurd daarom zeiden ze dat ik met de volgende weet in het ziekenhuis moet bevallen. Ik wouw niet in het ziekenhuis bevallen maar achteraf heel blij, anders weet ik niet hoe de bevalling afgelopen was.....
Succes voor de dames die een echo hebben vandaag! Hopelijk nog meer goede berichten! Ik zou graag borstvoeding gaan geven maar weet niet of het mogelijk is. Ik gebruik nu medicijnen die ik niet mag slikken tijdens borstvoeding. Als ik dat wil gaan doen moet ik rond de 6,5 maand stoppen met de medicijnen en dan hopen dat het goed blijft gaan met mij. Tegen die tijd overleggen met mijn specialist hoe we dat gaan aanpakken. Misschien is er iets vervangends. Bevalling denk ik nu nog niet aan. Kan nu nog niet zeggen wat ik zou willen.
Hey meiden, Hier gaat t al wéér een stukje beter! Ben zo blij dat ik zelfs gister in de avond wat weg heb gekregen Ik ga ook absoluut voor een ziekenhuisbevalling en zeker ook borstvoeding proberen, maar niet ten koste van alles.. Al dat goede nieuws is erg fijn!
Ik hoop op een thuisbevalling, toen ik bij mijn dochter vk belde zat ik al op 7 cm.. en omdat hartslag dipte bij persweeen en voor thuis al te lang aan het persen was met persweeen en al door de ambulance naar ziekenhuis afgevoerd. Mocht niet persen ondertussen.. Daar is ze na een knip en infuus na 3 persweeen geboren. Toch zou ik nu weer kiezen voor thuisbevalling. Heb me echt geen moment onveilig gevoeld. Ik ga ook eerst borstvoeding proberen.
Net weer contact gehad met de verloskundige. Aangezien ik nu al 3 dagen een klein beetje bruinverlies heb wil ze toch even met de gynaecoloog overleggen wat ze er mee aan moet. Ook omdat ik iedere dag blijf braken, en zonder zetpillen al helemaal niet kan functioneren.
Fijn als er toch actie wordt ondernomen hoor MRD! Hoop dat alles goed is en dat je snel ff mag spieken
Ik hoop het wel stiekem. Ze zei wel ik klink wel erg zwanger met het braken en dergelijke. Alleen misschien dat ze dan toch vanwege dat bruinverlies even stappen gaan ondernemen. Heb er nu 3 dagen last van. Maar ze belt mij zo snel mogelijk terug zei ze en dan hoor ik meer.
Ze hebben gebeld, ik mag zo als mijn man thuis is direct naar de kraamafdeling en krijg daar onderzoek. Wat precies weet ik nog niet maar zullen het afwachten.
Vandaag een echo gehad, was hartactie op te zien. Ze kon het vruchtje echter niet opmeten, zat helemaal in het hoekje verstopt... Misschien toch minder ver dan ik dacht? Over 3 weken herkansing!
@Missreddragon oh wat spannend, heel veel succes @Natalie1 wat lijkt me dat frustrerend! Gelukkig klopt het hartje wel
Natalie, in ieder geval heel fijn dat het hartje klopte! Jammer dat het weggestopt was maar dat zal de volgende keer wel goed komen. MRD, succes zo en hopelijk even een echo.
Nog nooit gehoord dat als je borsten pijnlijker en voller zijn vanaf de test, dat bv dan beter zou gaan. Heb dit nooit gehad, ook niet bij m'n eerste zwangerschap en bv liep als een trein. Nu ook nauwelijks pijnlijke borsten, alleen tepels een beetje. Iez: bij de eerst geen pijnstilling gehad/genomen. Alles op eigen kracht. Moet zeggen: bevallen is geen pretje, weeën doen echt pijn, dit had ik toen wel onderschat maar net op het moment dat je denkt dat je echt niet meer kan, dan is t klaar en weg alle pijn.