En misschien zegt het ook wel helemaal niets hoe lang je bij elkaar bent... Uit elkaar gaan kan altijd. Ook als je al jaren bij elkaar bent. Ik ken genoeg mensen die na 10 jaar of nog veel langer alsnog uit elkaar gaan.
Zegt ook niks nee. Wij zijn jeugd liefdes en dit jaar 10 jaar samen iedereen zegt vaak zonde al zo lang samen nooit een andet gehad maar we zijn gelukkig hebben het na 10 jaar nog leuk samen.
Leeftijd en hoelang je een relatie hebt is ieder zijn eigen ding. Ieder kiest er zelf voor en voelt wanneer hij/zij er klaar voor is vind ik. Ik oordeel wat dat betreft nergens over. Mijn nicht was na 3 maanden relatie bewust zwanger en dat gaat heel goed. Ik heb ook een vriendin 10 jaar een relatie met meer downs dan ups en ze hebben nu een kind van 2. Dus hoelang zegt niks. Persoonlijk zou ik dat zelf niet willen aangezien je elkaar dan nog zeker niet heel goed kent. Mijn vriend en ik hebben 3 jaar een relatie en na 2 jaar zijn we er bewust voor gegaan, voor een eerste kind. Dit heeft ook te maken met mijn endometriose. En mijn kinderwens had ik al vrij sterk toen wij anderhalf jaar een relatie hadden maar mijn vriend nog niet. Wij zijn beiden 27 jaar. Fijn weekend meiden!! Xxx
Hoe zit het eigenlijk met jullie klachten? Ik heb echt het gevoel dat ik de hele dag koorts heb, heel duizelig en draaierig, oorsuizen. Onwijs veel darmklachten en vaak misselijk.. Ik eet regelmatig, drink veel, slik netjes mijn vitaminen. Toch heb ik het gevoel dat ik al weken echt ziek ben! Kent iemand dit?
Ik had veel "last" tussen de 6 en 9 á 10 weken Al denk ik zelf dat dat vooral aan de deelse miskraam lag, beroerd heel hongerig "zweverig in het hoofd" opgeblazen gevoel en erg moe, na de 10 weken kwam de energie weer terug. Helaas nog niet helemaal zoals het was, dus loop in huis nog steeds achter (vooral de was vouwen ) Opgeblazen gevoel heb ik aardig onder controle, begin mijn ochtenden met yacult en een mandarijn, verder smiddags en savonds ook een mandarijn. Verder netjes de asprine (ascal) en vitamines elke dag. Dus over het algemeen gaat het prima
Ik ben met 22 jaar al getrouwd. En ik was net 24 toen onze dochter geboren werd. Als dit ukje geboren wordt ben ik 26,5. Ik vind het een prima leeftijd. Mijn man en ik zijn nu ook al 9,5 jaar bij elkaar. Wat mij wel opvalt is dat nu bijna iedereen vraagt of het wel gepland is, terwijl ik die vraag niet kreeg bij onze dochter. Ik ben nog steeds met vlagen zeer misselijk. En voel me gewoon niet lekker. Ook ben ik vaak licht in mijn hoofd, maar nu is mijn bloeddruk ook aan de lage kant.
We hebben een kamertje gekocht! Alles staat nu boven te wachten tot de kamer op orde is en alle meubeltjes erin kunnen haha. Beetje vroeg misschien maar kon het echt niet laten staan.
Mooi zeg! Ik zit gelijk even te kijken wat onze vent voor bed krijgt, denk dat wij voor een juniorbed gaan. Ik vind steigerhout zo ontzettend mooi, alleen is het best duur, als het nou alleen het bed zou zijn, maar een beetje leuk is toch ook iig wel een kast. Hmm nog even over nadenken
Mijn man en ik zijn nu 8,5 jaar samen en net 5 maand getrouwd. En daarna zwanger geworden. Ben nu 31 jaar en zal met 32 dan bevallen. Wij hebben onze babyuitzet nu weer uitgebreid met een maxicosi helemaal compleet met verkleiner een voetenzak en cabrioscherm, een wipstoeltje en kleed met speelboog. Overgenomen van mijn schoonzusje die altijd op kinderen van vrienden oppaste. Kinderkamer hebben we ook al uitgezocht. Het word bij ons gewoon een babykamer van de Ikea. En de kleur bij ons word zwartbruin net als alle andere meubels bij ons in huis. (ook van de Ikea ) Er zitten al 3 planken aan de muur in de babykamer in het wit en zwart, de rest blijft gewoon wit op 1 muur na daar komt fotobehang op. En heel misschien wil ik nog we een kleine muurschildering maken, maar dat hangt er helemaal vanaf hoe ik mij voel en of de zwangerschapsziekte stopt bij mij of doorgaat tot het eind. Hier qua misselijkheid en dergelijke gaat het nog steeds hetzelfde. Dagelijks heel erg misselijk, en af en toe braken. Het word ook nog steeds niet minder helaas. Maandag heb ik mijn nekplooimeting en ben ik 12 weken zwanger. Hopelijk gaat de misselijkheid dan een keertje afnemen en kan ik eindelijk gaan genieten.
De baby kamer van ons is van Vroomshoop type tondo, we hebben alleen de commode met lades en ledikantje, erg tevreden. Ons zoontje krijgt een steigerhouten bed, mijn man maakt het zelf dat scheelt wel veel. Ben er alleen nog niet over uit of het een bedbank model wordt of niet.
Wij zijn vandaag bij Babypark Zaanstad geweest en daar kan je toch los. Hebben nog niets gekocht. Beetje georiënteerd op een kinderwagen en babykamer. Hebben deze gezien maar vind m alleen wat prijzig. Hoef trouwens geen kast alleen commode en ledikant.
Wij hebben als babykamer de Alaska mat wit van babypark en onze dochter krijgt nu de tiener kamer bateau met kajuitbed van babypark Hebben jullie de kraamzorg al geregeld. Ik heb dit van de week gedaan en toen ik de zorgverzekering belde zeiden ze tegen mij dat als je dit voor de 13 weken regels je gegarandeerd aangenomen moet worden bij de kraamorganisatie van jou keuze. Als je je naar de 13 weken aanmeld mogen ze je weigeren ivm drukte. Mss nog een tip voor jullie om het oprijd te regelen.