Die exen maken het al jaren lastig, eerst bij ons apart en nu dan als stel. Maar die van vl maakt het wel erg bont hoor. Die van mij reageerde terug met dat hij het geklets ook zat was hij is nog nooit eerlijk geweest dus weet wel beter. Het is gewoon een sukkel, op dat punt zou het fijn zijn als de kinderen uit huis zijn / echt eigen leven hebben dan heb je een stuk minder met exen te maken
Zooo ff een zeer smakelijk bericht zo rond het middaguur.... Vanmorgen wakker geworden en bij het naar de wc gaan was mijn eerste deel van de ontlasting vast en werd daarna ineens dun. En vanmiddag wil ik ff een boterham klaar maken want ja mijn buik begon toch wel te rammelen. Maar nog eerst ff naar de wc, en ja hoor weer aan de diaree. Ik denk naja zal wel iets verkeerds hebben gegeten dus wil de boterhammen gaan smeren en word mij toch ineens misselijk, zweet barst mij ineens uit en moest rennen naar de wc. En dus over moeten geven. En werd vanmorgen ook al wakker met een harde buik na een lange zweterige nacht met weinig slaap en een enorm druk kind in mijn buik. En op een of andere manier doet bij mij een harde buik geen pijn ofzo. Het voelt allemaal alleen heel hard aan en staat op spanning. En nu zit ik op de bank te hopen dat dit geen rare voortekenen zijn, want de hond is ook weer niet bij mij weg te slaan nu. Die ligt ook aan mijn voeten sinds vanmorgen en loopt overal mee naar toe waar ik ook heen ga.
Ik wil niet veel zeggen, maar dat kan zomaar een teken zijn dat de bevalling gaat beginnen. Je lijf maakt zich letterlijk aan alle kanten "leeg". Spannend! Sterkte in ieder geval!
Spannend!! Ik heb ook al een werk diarree, terwijl ik de hele zwangerschap obstipatie had. Vk zei kan snel gebeuren maar ook nog een paar weken ze hoopte snel.. Vandaag gaat de dag ook zo langzaam veel te warm of wat te doen. Gelukkig morgen weg met mn vriend. Het is ook een bende in huis bij jullie ook? Maar de energie niet op te gaan poetsen. vriend is ook druk en moe na een warme dag op het werk dus wil hem ook niet alles laten doen als hij thuis komt.
Nou dat leegmaken ken ik niet helaas haha. Verder harde buiken doen hier ook geen pijn, gewoon vervelend gevoel Hier alleen wat menstruatie pijntjes gehad vandaag maar zonder de harde buiken die kwamen apart zeg maar. Wilde vandaag wat nuttigs gaan doen, maar lig op de bank en doe gewoon een dag helemaal niks de oudste is gaan zwemmen de andere 2 feestje en die zie ik zondag pas weer
Nou veel binnen zitten en goed drinken. Hier last met plassen dus urine weggebracht, even afwachten ben benieuwd. Kimberly wat vervelend inderdaad al dat gezeur wil je er helemaal niet bij hebben..
Missreddragon. Ik heb dit ook al andere halve week en hier nog steeds niets. Wel worden die voorweeen steeds erger en de harde buiken steeds pijnlijker. Bij onze dochter had ik ook diarree een paar dagen voor de bevalling maar nu dus al veel langer. Ik ben het geloof er in verloren dat het allemaal wat zegt. Ik wacht maar gewoon af hoe moeilijk ik dat ook vind.
Kellieee, fijn dat alles goed was op controle! Mamasmeisje, welkom terug! Seurebeure, wat fijn dat Sun zo goed drinkt! Geniet van de roze wolk-momenten, al wordt het je soms te veel! Kimberly, wat naar van je ex zeg...gedoe! Baby86, balen van de gebroken nacht...bluh... Dutje doen zou ik zeggen! LadyL, geniet van je middag in het badje, klinkt erg goed! Mriek, goed dat je je urine laat checken! Hoop echt voor je dat het geen blaasontsteking is. Liesje, jij ook! Huishouden doe ik in stukjes verspreid over de week en nu 's ochtends vroeg als het nog koel is. Dan gaat het wel. Maar stofzuigen ga ik nu eeeeecht niet doen. Dinsdag gedaan toen het nog niet extreem warm was, dus kan nog even wachten tot het is afgekoeld begin volgende week. Ik kan echt niet tegen troep en met 2 katten ligt er al gauw overal haar en kattenbakkorrels, dus ik ben altijd wel in de weer met stoffer en blik of Swiffer. Met dit weer moet je gewoon niet veel doen, dus echt: laat het los! MRD, kan inderdaad een teken zijn dat er wat gaat beginnen! Spannend! Hier ook al dagen dunne ontlasting en vaker moeten gaan (sorry voor de details). Ik wijt het zelf aan het warme weer. Ben benieuwd! Gisteravond exact dezelfde tijd om 23:00 kreeg ik weer harde buiken. Om de 10 minuten, een uur lang. Net als de avond ervoor dus. Ze doen niet erg pijn, maar geven wel een heel zwaar drukkend gevoel waar ik misselijk van word. Ben zo benieuwd of het een teken is... Verder voel ik me vandaag veel beter dan gisteren omdat de ochtend in iede geval koel begon. Dan kan ik tenminste nog even wat doen en word ik niet helemaal down van het binnen opgesloten zitten (kan daar zo slecht tegen). Vanochtend dus badkamer beetje schoongemaakt en daarna naar Hema geweest voor extra set beddengoed en wat plantjes voor het balkon gekocht. Daarna rustig aan en zometeen komt een vriendin langs. Fijne middag allemaal!
Hoop toch echt dat ie nog wel ff tot de 37 weken blijft zitten heb namelijk absoluut geen zin om in het ziekenhuis te moeten bevallen. Mijn man zei al misschien komt het door de warmte, maar een vriendin zei tegen mij dat het idd een teken kan zijn dat de bevalling er aan zit te komen. Zij had namelijk ook 2 weken voor de bevalling iedere keer last van diaree en ook af en toe overgeven. Het huishouden blijft hier ook een beetje liggen op dit moment. Totaal geen zin in met deze hitte, zelfs de visjes in de vijver hebben het op dit moment warm. Temperatuur van het water daar loopt al op naar de 28 graden. Dus zo maar eens even naar de action heen hopelijk hebben ze daar nog zo'n schaduwdoek, anders blijven we maar water verversen. Gelukkig hebben we wel een grondwater pomp Heb hier sinds net ook ineens last van vocht in de voeten en enkels. Dus moet er ook helaas aan geloven Lijkt wel of alle kwaaltjes nu ineens allemaal achter elkaar komen. Ik hou mijn bloeddruk wel goed bij, want als die te hoog gaat worden trek ik wel ff aan de bel bij de verloskundige.
Tjee het is wel duidelijk nu dat ex aan het touwtje trekken is. Vraagt de oudste of die eerder komt , had die blijkbaar geen antwoord op gegeven. belt ex mij om 5 uur of die al klaar is? Ik nee die ligt nog aan de plas ohja want had hem gevraagd of die zin had om eerder te komen, gingen we lekker BQen.. ( gewoon aan het paaien dus) gewone tijd, ja 7 uur oke ,dus afspraak blijft staan op 7 uur zoals altijd. belt die net de oudste zelf op of die eerder kwam :x Nou is het wel duidelijk waarom de kinderen het zo moeilijk hebben met van alles, ze worden als maar bespeelt door hun vader
Jeetje Kimberly wat een gez**k allemaal... Lijkt me pittig om mee te dealen! MRD, vervelend die kwaaltjes he. Allemaal voor het goede doel. Sinds vanmiddag veel harde buiken, terwijl ik niet zoveel gedaan heb. Ik vind het best spannend soms.
Ik zei eerst we wachten tot het einde, alles wat rustiger zeg maar ipv het uitzoeken waar we alle kinderen heen moeten doen. alleen nu denk ik laat nu maar komen.. Nu heeft vl nog vrij, straks niet ja de standaard daagjes. verder heb ik niet zoveel zin meer om zwanger te zijn haha. ben de nachten zat, pijnlijk en vervelend. Maar goed mijzelf kennende duurt het nog wel even. al dacht ik vandaag ff doe morgen maar, dat is mooi , dat is de dag dat ik mijn maatje heb moeten laten inslapen (rottweiler ) dan is die dag niet meer zo treurig
. Heb ik ook sinds afgelopen dinsdag. Hoor idd dat t een voorteken kan zijn maar ik denk eerder de warmte. Ook veel harde buiken die onprettig worden. Slaap gelukkig op zich nog goed. Hebben een super stille ventilator op onze kamer staan, die helpt ons de plaknachten door.
Voortdurend harde buiken vanavond... Om de 5-10 min, niet heel pijnlijk, maar wel wat. Pijn straalt uit naar m'n onderbuik en down under. Ben er niet helemaal lekker van. Hebben jullie dit ook? Wanneer moet je je vk bellen over zoiets?
Idd gewoon even bellen als ik t maar om je gerust te stellen. Beter een keer te vaak als te weinig.. Hier ook vreemde ontlasting vanavond en veel harde buiken.. Net nog even bij vriendin geweest, die maandag 2 wk op vakantie gaat aaah zegt ze misschien ben je gewoon al bevallen als ik je weer zie!! Spannend idd