Hallo, Vanmorgen had ik een positieve test Het is voor ons de 1e ronde voor een brusje. We zijn voor ons zoontje ruim 5 jaar bezig geweest, en nu gewoon in 1x raak Volgens mijn eigen berekening ben ik 19 maart uitgerekend. Wie kletst er mee?
Eerste ICSI poging zwanger. We hebben gelijk ICSI gedaan omdat onze dochter ook dmv ICSI is verwekt. Er waren wat tegenslagen tijdens de poging en nu is er nog het vermoeden van overstimulatie maar toch een positief resultaat. En jij?
Van de eerste was ik zwanger door puregon en pregnyl in ronde 33... nu ook door puregon en pregnyl, maar wel al in ronde 1. Zo bizar. We hadden ook zeker gerekend op nog minimaal een jaar behandelingen. Heb je last van de over stimulatie? Hoe oud is jouw eerste?
Eerste wordt 2 eind augustus. Ik zit nu op controle bij zkh voor de overstimulatie. Ben benauwd als ik voorover buig. Vorige keer ben ik een week opgenomen geweest ivm 6 liter vocht in buik. Nu zal het hopelijk meevallen
Hopelijk is het deze keer minder erg! Heb jij het ziekenhuis al gebeld voor een echo? Ik ga denk ik vandaag of morgen bellen.
Welkom Shronn.. Ik mag officieel pas volgende week woensdag testen, dus dan kan ik ook pas bellen voor een afspraak. Vanochtend nog een keer getest en gelukkig positief . Ziekenhuis wil dat je eerst overtijd loopt ivm dat het vaak in het begin nog fout kan gaan. Doordat ze dus pas bij 4.5 week laten testen, is volgens hun de teleurstelling minder groot.. Ik kon niet wachten
Hai shron. Hoe voel je je tot nu toe? Ik heb vanmiddag wel al gebeld, eerste afspraak staat voor 28 juli. Wordt het weer een beetje echter. Ik kan nog steeds niet geloven dat het raak is haha. Ik heb vanmorgen ook nog maar een keer getest, het was een echte knaller Voelen jullie al iets?
Thnx meiden, hier gaat het goed, met vlagen misselijk helemaal nadat ik vanmiddag postitief te test heb. Veel plassen en af en toe steken in de buik, maar mag niet klagen. hoe is het bij jullie?
Hier af en toe misselijk en vooral moe. Verder nog geen klachten. Hopelijk heb ik deze keer een fijnere zwangerschap.
twiss88 dan hoop ik voor je dat je lekker kan genieten van deze zwangerschap. A.s maandag ga ik de verloskundige bellen voor een afspraak, vandaag helaas niet aan toegekomen. benieuwd wanneer ik mag komen Jullie je ook al aangemeld voor MVM? ik krijg a.s dinsdag bezoek van ze
Nee ik Doe niet mee aan mvm, ik werd de vorige keer kotsmisselijk van die lucht uit die bussen haha. Vandaag is mijn NOD. Toch wel een beetje spannend.
Mag ik hier ook meeschrijven? Ik had 2 dagen terug mijn eerste, zeer lichte sensitest test. Gister een nog lichtere kv test, maar deze was vanochtend al een stuk duidelijker, dus geloof toch echt dat we een 2e wondertje verwachten. Ik ben kinderwens87, 28 jaar, zwanger van ons 2e kindje. Bij ons eerste kindje ruim een jaar bezig geweest, en nu in ronde 2 Willen jullie een lijst voor het overzicht? Als iedereen dan haar leeftijd, uitgerekende datum, hoeveelste kindje en eventueel welke ronde het raak was in kleur posten dan wil ik deze wel maken
16-31 maart 2016 mama's 16 maart 17 maart Blonky1986, ? Jaar, ronde ?, 2e kindje 18 maart Shronn89, ? Jaar, ronde?, 2e kindje 19 maart Twiss88, ? Jaar, ronde 1, 2e kindje 20 maart Kinderwens 87, 28 jaar, ronde 2, 2e kindje 21 maart 22 maart 23 maart 24 maart 25 maart 26 maart 27 maart 28 maart 29 maart 30 maart 31 maart Afspraken 28-07-2015 Twiss vk
Hoi meiden... Ik mag mij hier ook komen melden. Voor onze eerste 2 jaar bezig geweest, nu in ronde 5 raak van hopelijk een plak beebje Mijn uitgerekende datum staat voorlopig op 23-3-2016, maar ik ga er wel vanuit dat ik net als bij de eerste eerder beval. Ik ga over een week of 2 bellen voor een afspraak bij de gyn voor een vroege echo. Eerst maar eens m'n nod afwachten, maar ik heb er vertrouwen in deze ronde!
Gefeliciteerd Patruusje, waarom ben je eerder bevallen van je zoontje? Voor de lijst: ik ben 26, over 3 weken 27.
Ik heb een septum, daarom is er voor kindjes bij mij net zoveel ruimte als dat er een tweeling in zou zitten... Die komen vaak ook eerder. Ik maak me er verder niet druk over, ik was erop voorbereid... Helaas geeft het ook een grotere kans op een MK, maar daar gaan we maar niet vanuit!