16-31 maart 2016 mama's 16 maart 17 maart Blonky1986, ? Jaar, ronde ?, 2e kindje 18 maart Shronn89, ? Jaar, ronde?, 2e kindje 19 maart Twiss88, 26 jaar, ronde 1, 2e kindje 20 maart Kinderwens 87, 28 jaar, ronde 2, 2e kindje 21 maart 22 maart 23 maart Patruusje, ? Jaar, ronde 5, 2e kindje 24 maart 25 maart 26 maart 27 maart 28 maart 29 maart 30 maart 31 maart Afspraken 28-07-2015 Twiss vk
Positieve instelling patruusje. Hopelijk verloopt je zwangerschap voorspoedig. Geloven jullie het al een beetje? Dat je zwanger bent? Vind het allemaal nog een beetje onwerkelijk...
Ik kan het ook nog niet helemaal bevatten. Zeker omdat ik geen kwaaltjes heb, op moe zijn na dan. Bij J. en bij mijn MA had ik vanaf dag 1 gevoelige borsten, en nu helemaal niks. Toch raar dat iedere zwangerschap weer anders is.
Ik mag me hier ook aanmelden! Vanochtend positief getest en volgens internet op 20 maart 2016 uitgerekend. Ik ben 26 jaar en het is ons eerste kindje. Na 11 rondes ben ik eindelijk zwanger geworden.
Ik ben 29, 1e ronde ICSI zwanger (in principe nooit anticonceptie gebruikt maar natuurlijk zwanger worden is bij ons geen optie ). Kwaaltjes; ja hoor . Misselijk na avond eten, snel trillen, veel honger, moe. Maar dit kan ook door de nasleep van de hormonenboel komen. Afgelopen weekend tegen ouders gezegd, ze sprongen naar de maan en terug. Niemand had van ons verwacht dat er nog een tweede zou komen, gezien het zeer lastige traject en de pittige zwangerschap. We hebben ook altijd gezegd t bij 1 te laten, dit keer hebben we het traject dan ook in het geheim gedaan. Door de hormonen is echter mijn buik mega opgezet dus ik kreeg van de buurtjes al de vraag wanneer ik uitgerekend was . Dus nu maar gauw verteld tegen ouders voordat de praat bij hun raakte
Lelie gefeliciteerd! Wat leuk dat je ouders zo reageerde blonky. Ik heb ook een mega opgezette buik, ook door de hormonen spuiten. Gelukkig tot nu toe geen opmerkingen gehad. We willen het ook nog even geheim houden. Mijn man is er trouwens heilig van overtuigd dat we een tweeling krijgen. Ik hoop dat hij geen gelijk heeft haha.
16-31 maart 2016 mama's 16 maart 17 maart Blonky1986, 29 Jaar, ronde 1 ICSI, 2e kindje 18 maart Shronn89, ? Jaar, ronde?, 2e kindje 19 maart Twiss88, 26 jaar, ronde 1, 2e kindje 20 maart Kinderwens 87, 28 jaar, ronde 2, 2e kindje Lelie89, 26 jaar, ronde 11, 1e kindje 21 maart 22 maart 23 maart Patruusje, ? Jaar, ronde 5, 2e kindje 24 maart 25 maart 26 maart 27 maart 28 maart 29 maart 30 maart 31 maart Afspraken 28-07-2015 Twiss vk
Lelie welkom. Gefeliciteerd met je zwangerschap. Blonky extra bijzonder dus. Leuk als de mensen om je heen net zk enthousiast zijn als jullie zelf. Hahaha twiss, niet leuk een tweeling?
Heeft behalve twiss al iemand de vk gebeld? Weet niet meer wanneer ik dit de vorige keer gedaan heb, vind het nog zo vroeg.. En tegelijk regel ik dat soort dingen het liefst direct
Dankjewel! Ik zie wel dat ik tot nu toe de enige bent met een eerste kindje Wanneer is het gebruikelijk dat je contact opneemt met de verloskundige?
Ik ga volgende week contact opnemen met de gyn, volgens mij kan je gelijk al contact opnemen met de vk overigens... De eerste afspraak is rond de 7/8 weken dacht ik. Ik ga woensdag als ik 4 wkn ben een afspraak maken bij MvM, vind het super bijzonder om zo andere vrouwen te kunnen helpen.
Een tweeling lijkt me idd niet leuk. Ik vind de eerste 3 maanden met mijn zoontje zo heftig. Hij huilde heel veel. Ik zou niet weten hoe je dat moet doen als je er 2 hebt. De verloskundige kan je meteen bellen. Zij vinden het handig om zo vroeg mogelijk hun planning te hebben, en mocht het misgaan heb je ze ook nodig. Ik heb de gyn vooral al snel gebeld ivm zomerstop, anders had ik pas 3 weken later de echo
Een tweeling zou ik ook wel even slikken vinden hoor, al is het maar door alle mogelijke complicaties en inderdaad die eerste maanden. Maar mijn vader is van een tweeling dus tegelijk zou ik het ook wel weer speciaal vinden. Lelie inderdaad de enige op dit moment met een eerste kindje. Spannend hoor Nou ga dan toch morgen maar even bellen met de vk. Ben benieuwd wanneer ik de eerste echo heb, mogelijk in de week van de eerste verjaardag van ons zoontje😊
Spannend!! ik kan eigenlijk ook niet wachten tot ik een afspraak kan maken... maar ik hbe morgen pas mn nod dus ik denk niet dat het veel zin heeft om nu al te bellen
Spannend kinderwens! Dat wachten duurt veel te lang hè haha. Ik heb net de vriezer vol gekookt met hapjes voor mijn zoontje. Kan ik weer vooruit
Ik mag officieel morgen pas bellen en doorgeven dat het positief was, dat is dan wachtdag 16 na terugplaatsing, 19 dagen na punctie. Stom, want ze weten het al. Maar hopelijk hoor ik morgen dan ook wanneer ik de echo krijg, ik vind het echt spannend hoor.. Ben zo bang dat het alsnog afgenomen gaat worden, kan het moeilijk bevatten dat het raak is en dat we weer het grote geluk hebben een icsi kindje te mogen verwelkomen. Ik ben overdonderd en doodsbang tegelijk. Gelukkig heb ik een kleintje dat mij bezig houdt, dit maakt dat de dagen een stuk sneller gaan . Ik heb van de week ook al naar verloskundige gebeld, maar ik moet ivm een darmziekte onder controle blijven bij gyn. Ik wil wel kennis maken met de vk omdat ik het toch onprettig vind als ik na de bevalling opeens een onbekend snoetje aan mijn bed heb staan. Morgen ga ik ook gelijk mvm regelen, aangezien ik zelf ook een icsi wonder heb, vind ik het niet meer dan normaal om ook te plassen voor anderen. Ik vind het echt een zegen dat ik dit dat mag doen, al vind ik die stink bussen vreselijk Jullie al kwaaltjes? Hier heb ik vreselijk het zuur en ben ik met vlagen misselijk. Ook heb ik lage rugpijn, wat ik dan weer eng vind want dat heb ik normaal bij menstruatie altijd en dan ga ik weer piekeren . Ik snap dat het stom is en ben eigelijk helemaal niet pessimistisch ingesteld, maar ben zo bang dat het alsnog afgenomen gaat worden.. Stom he.
Ik ga mij ook heel voorzichtig melden hier... Nog een beetje onzeker na miskraam bij 5 weken precies een jaar geleden, maar vanmorgen positief getest! Vermoedelijke uitgerekende datum 19-3-16. Zwanger van ons eerste kindje!
Ik meld mij ook hier. Ben nog niet helemaal gewend aan het idee. Vorige ronde een MK gehad en nu gelijk weer zwanger. Wordt ons derde kindje!