@ lasje, ik heb een kantoorbaan dus zit gelukkig wel 40 uur, staand zou ik echt niet volhouden! Doe alleen wel constant andere en nieuwe dingen dus concentratie en opletten is wel een vereiste, helaas lukt dat steeds minder... @ gera, zo wat schrikken!! Gaat het nu weer wat goed? Drie van ons hier hebben suiker, dacht ik.. Dus niet heel veel gelukkig @ plankje, fijn dat je schildklier ok gaat! Dieet is best goed te doen hè? Ik doe zelf wel aan zwangerschapsyoga, maar zit absoluut niet in een zweverige klas gelukkig! En als het ook maar een beetje helpt ben ik al gelukkig 😉
goedemorgen! @sillywendy.. ohhh dat is echt niks voor mij,, haha! ben 1x geweest te kijken maar liep er super snel weer uit.. hahaha ik en serieus voor een langere tijd gaat niet samen.. ohh heerlijk Landal... wij gaan naar centerparks even een weekje er lekker tussen uit. @lasje en @plankje... Ik vind het enorm moeilijk om nee te zeggen.. ik probeer het wel,, maar als ze vragen of ik het niet even kan proberen hebben ze me alweer overgehaald.. @Anna4.. Ja het gaat wel weer goed gelukkig! we gaan rustig met de laatste loodjes door...
Haha, ja dat is dan even wat anders dan je gewend bent hè? Ik ben sinds eind november gestopt met werken en sindsdien op kantoor ja, 2 x 3 uurtjes. Maar deze week maar 1x, had nog een werkoverleg deze week, en vandaag meehelpen met ren audit... Vond ik het wel weer goed. Ik mag ook gewoon gaan als het miet meer gaat, 3u zitten is ook niet echt ideaal. Zwangerschapsyoga... Heb het bij m'n 1e ook gedaan, maar ook niet wat voor mij, ja de cooling down was heerlijk. Haha. Lekker zeg! Ff er tussen uit. Wij gaan volgend weekend naar centerparcs. Ook zon zin in!
Lasje ja indd laten we het hopen dat het goed blijft gaan. Ik ben ook benieuwd naar zwzwemmen last je het ff weten ?😄 Anna4 het dieet valt indd mee 👍🏻 yoga nee lijkt mij niks hihihi. Rian89 leuke kamertje 😄 Mooi
En m'n zoontje heeft een nieuwe commode gekregen, of nouja nieuw, die stond nog bij m'n ouders. Kast van mij. Even een paar mooie knoppen erop en past er helemaal blij. Ik ben helemaal happy!
Wat suuuuuperleuk Rian, beide kamertjes!! Heerlijk om daar naar binnen te gaan. Nu met 1 schat, straks 2 van die bewonertjes <3 Leuk te lezen dat een aantal van jullie zijn begonnen met een zwangerschaps cursus/zwemmen. Ik ben ook begonnen. Was even de vraag of het wel kon met de pijnklachten, maar ben 1 keer geweest en dat ging goed. Alleen thuis kon ik geen stap meer zetten daarna. Maar dat trekt weer weg. Bij mij is de cursus een combi van info en oefeningen op een matje of staand. Heel rustig. Met mn nieren gaat het iets beter. Nog altijd pijn en ik kan/mag vrijwel niks doen. Maar de pijn is te doen zo en ik probeer het steeds zonder pijnstilling. Sommige dagen veel pijn, andere wat minder. Ik vind het wel heel moeilijk zo weinig te kunnen. Loop wel rond in huis, maar huishouden doen kan niet, bukken of iets oppakken niet. Niet zo even naar buiten kunnen, geen boodschapje halen. Je bent echt afhankelijk. Van degene onder jullie met bekkenklachten weten er vast alles van! Maar ben wel heel blij dat de pijn niet steeds meer zo extreem is. Hopen dat het zo mag blijven! Ik was gister op controle bij de vk, alles goed. Maar ik moet toch ook zo'n suikertest doen. Had ik totaal niet verwacht, heb geen klachten. Maar omdat het in de familie zit.... Heb meteen maar een afspraak gemaakt voor volgende week s ochtends vroeg. Neem wel een boek mee en een kussen voor in mn rug, die ziekenhuis stoeltjes zijn niet nierpijn-vriendelijk hihi. Ik geloof dat we eruit zijn voor het geboortekaartje zoveel keus! Maar denk dat deze het gaat worden. Nu nog een naam. Nog zoveel te doen en regelen eigenlijk...
Hallo allemaal, Ik meld me ook even. Heb meegelezen vanaf medio december 2015. Ik ben nu 28 weken en 2 dagen zwanger van het 1e kindje. Ik ben 30 maart 2016 uitgerekend en we weten niet wat het wordt. 14 december ben ik met een vaginale bloeding opgenomen in het ziekenhuis en afgelopen woensdag 6 januari weer lekker thuis gekomen. Ik zit in de ziektewet en mag zoals het nu lijkt niet meer werken. Ik zou pas eind februari met verlof gaan. Weet iemand van jullie misschien hoe ik zo'n balkje onder in mijn profiel krijg met hoeveel weken ik ben en hoe zwaar de baby is etc? Ik ga gezellig met jullie mee kletsen, heb de hele dag niet zoveel te doen
Welkom wish.... Uhmm jaa.. dat moet ik wel weten maar moet ik morgen even op me computer kijken.. Antwoord houd je te goed. wat naar van je bloedingen! Was het een ernstige reden? Gelukkig ben je nu wel lekker thuis is toch het fijnst. Veel controles? Wow wat leuk jullie kamertjes.. Ik zal ook nog wel een keer een foto plaatsen moet nog even wat dingen afronden haha!
Welkom en wat naar van je bloedingen.. Hoe gaat het nu dan? http://www.zwangerschapspagina.nl/over-deze-site/409026-meest-gestelde-vragen-lees-eerst-voordat-hier-een-vraag-stelt.html je kunt even bij "banner" kijken en daar heb je de uitleg! Succes.. Ik lees hier ook al een tijd mee, maar ik wou een nieuwe account naam en daarom besloten om mij opnieuw te registeren. Ik ben 28 weken en 5 dagen zwanger van een jongen en ik ben bijna 22 jaar..
@ lemonpie, was al benieuwd hoe het nu ging! Fijn dat het "dragelijk" is... Klote van de test, hoop dat je waardes ok zijn! @ wish, oh wow dat is schrikken! Ben ook benieuwd hoe het nu met je gaat? @ waterman, welkom! Ik werk straks/morgen de lijst even bij, op de laptop gaat dat een stuk makkelijker
16-31 maart 2016 mama's 13 maart Plankje, 31 jaar, ronde 9, 1e kindje, jongen 16 maart Angel1233, 19 jaar, ronde 0, 1e kindje, meisje Gera10, 22 jaar, ronde 1,1e kindje, jongen 17 maart Kinderwens87, 28 jaar, ronde 2, 2e kindje, verrassing Kleinegup, 21 Jaar, ronde 1, 1e kindje, meisje 22 maart Dpbovenkamp, 33 jaar, ronde 1, 2e kindje,jongen Kreeftje81, 34 jaar, ronde 2, 1e kindje, meisje 23 maart Sillywendy, ?, 2e ronde 2e kindje, meisje 25 maart Wodjeka, 32 jaar, ronde 1, 1e kindje, jongen 26 maart Anna4, 27 jaar, ronde 1, 1e kindje, jongen 1612, 30 jaar, ronde 0, 2e kindje, verrassing 27 maart Rian89, 26 jaar, ronde 1, 2e kindje, jongen LemonPie, 35 jaar, ronde ?, 1e kindje, meisje Aninaja, 21 jaar, ronde 0, 1e kindje,jongen Watermann, 22 jaar, ?, ?, jongen 28 maart Lasje, 23 jaar, ronde 21, 1e kindje, meisje 30 maart Wish2014 ,?,?, 1e kindje, verrassing Jongen: 8 Meisje: 6 Verrassing: 3 Afspraken 12-01-2016 Plankje groeiecho 18-01-2016 Lasje 30 weken echo 20-01-2016 Anna4 controle vk Als je iets toegevoegd wil hebben aan de lijst, graag in kleur in je post vermelden
Iedere week moet ik terug komen in het ziekenhuis voor controle. Ze dachten dat mijn vliezen gebroken waren. Gelukkig bleek dit niet zo. Door het bloeden kan dit wel alsnog gebeuren. Daarom moet ik rustig aan doen.
Het gaat best wel goed eigenlijk. Zit in de ziektewet maar ben helemaal niet ziek. We zijn wel heel erg geschrokken. En super blij dat we wel weer naar huis mochten. De baby heeft het goed maar is wel klein. Bij de groei echo's zag je dat het buikje en het bovenbeen al 1,5 week achterstand heeft. Ik heb een afwijkende placenta hebben ze ontdekt in het ziekenhuis.
Welkom nieuwe dames! @ plankje fijn dat je schildklier goed gaat en dat het ook met de suiker meevalt. Hier is ook mijn suiker nog steeds goed, is maar 2 keer iets te hoog geweest en dan kon ik ook herleiden waarom (teveel gegeten) @ rian, wat een prachtig kamertje en wat is de andere commode stoer zeg!! @ wish, vervelend allemaal zeg! Hier gaat alles ze gangetje, ben lekker bezig met alle baby kleertjes, lakentjes etc te wassen. HOEZO nesteldrang?? hahaha Kamertje is nu echt bijna af, we zijn bezig met de laatste dingetjes. Volgende week de gordijntjes ophalen bij de naaister! Voor de lijst: 11 januari groeiecho ivm zwangerschapssuiker Dinsdag komt de kraamzorg voor een intake gesprek, ben erg benieuwd. Het idee van een "vreemde" in mijn huis die mij en de baby gaat helpen/verzorgen etc staat me op 1 of andere manier zo tegen. Ik doe altijd alles het liefste zelf en op dit moment zie ik dan ook op tegen de kraamverzorger. Slaat misschien nergens op, en waarschijnlijk is alle hulp na de geboorte heel fijn, maar op dit moment..... Ook hebben we de laatste spulletjes aangeschaft, we hebben een hele gave babyfoon gekocht met een camera erbij, dan kunnen we lekker de kleine in de gaten houden hahahah. Van mijn schoonouders een hele mooie kinderwagen gekregen. We zijn gegaan voor een mutsy evo industrial met bijpassende autostoel en tas, eind van de maand word deze geleverd, ben helemaal gelukkig met de wagen!! De tijd vliegt ook echt voor mijn gevoel, nog maar 11 weekjes te gaan, voor mijn gevoel had ik nog helemaal niet zo lang geleden een positieve test in handen! Ervaren jullie het ook zo? Dat het eigenlijk best snel gaat??
LemonPie fijn dat alles goed was bij vk 😄 Veel succes met je suiker test Welkom nieuwe meiden en gefeliciteerd 😄 Oh wat naar wish2014 hoop dat alles nu goed blijft gaan. Wodjeka fijn dat de suiker bij jou ook goed gaat 😄 Hier. Nog 3 weken werken en dan lekker zwverlof jeeeeeeeeh hihihi. Nog max 11weken wachten op onze wondertje 💙
Bedankt allemaal voor de reacties. Ik heb vrij vroeg in de zwangerschap mij aangemeld voor kraamzorg. Nog niets gehoord. Komende week ben ik 29 weken zwanger. Wanneer in de zwangerschap zijn ze bij jullie geweest voor een intake?