Wish voetjes omhoog en rusten jij. Hoe is het nu met het bloedverlies? Ik neem aan dat je het gemeld heb toen je die ctg had? Fijn dat in ieder geval de ctg goed was ondanks je hoge bloeddruk! Wat vond je van de cursus en heb je al beetje de foto's kunnen zien? Dank kinderwens! Hoe is het met jou? Angel inderdaad even navragen en als je er eerder ongerust over bent wel gewoon bellen hé!!
Wat een lief kamertje lasje . wat vervelend voor jullie. Ik hoop dat je man snel weer werk vind. Wish: wat vervelend weer ik hoop dat het snel weer beter gaat. inderdaad wel gemeld toch vanochtend? Gelukkig doet de kleine het nog steeds goed. Angel: ik dacht ook misschien aan voorweeen. of verkeerde houding waardoor 1 plek erg belast word :O
plankje: ja plakken, verschikkelijk. en me hoeslaken zit er nog boven. ik ga hem inderdaad denk verplaatsen naar onder me molton. dat is fijner inderdaad denk.
De cursus was leuk. We hebben het gehad over wat de man voor jou kan doen bij de bevalling en wat we van hem verwachten. Ook nog even gesproken over de verschillende soorten pijnbestrijding. Ik denk dat de foto's volgende week klaar zijn. Dan ga ik samen met mijn zusje een mooie uitzoeken om op doek, hout oid af ge laten drukken voor manlief zijn verjaardag. Ze zijn op de hoogte van het bloedverlies. Mocht het hevig worden dan moet ik me melden. Aan de ene kant weet ik dat het bij mijn zwangerschap hoort. We horen iedere dag het hartje en weten dat het goed gaat met de baby. Het beweegt ook lekker in mijn buik. Aan de andere kant geeft het mij toch wel onzekerheid. De bevalling kan ook beginnen met vaginaal bloedverlies dacht ik toch? Weet even niet hoe ik hiermee om moet gaan. Heb vandaag heel erg rustig aan gedaan. Vanmiddag ruim 1.5 uur op bed gelegen. Moest vanmiddag wel even huilen toen manlief vroeg hoe het met me gaat. Soms is dat echt heerlijk even en lucht het enorm op. Heb gewoon geen topdag vandaag. Voel me emotioneel en ben doodmoe.
Kak weer me hele post weg! Kleine gup wat een leuk kamertje en wat schattig! Je kleine meid zal daar straks heerlijk kunnen wegdromen.😉 Is het nu helemaal af? Wish je tranen lekker laten gaan je onzekerheid en je tranen zijn volledig terecht! Daarnaast al zou het niet terecht zijn dan is een potje huilen op zijn tijd heerlijk!!!! Waren ze er nou achter hoe dat bloedverlies kwam? Als je te veel zorgen maakt of toch niet fijn voelt echt bellen hé! En bloedverlies kan idd teken van start van bevalling betekenen maar in jouw geval is dat natuurlijk de vraag! Sterkte!!😘 Flowers nog heel even en dan mag je eindelijk gaan genieten van je welverdiende verlof. Die laatste dagen vlogen bij mij echt om!
Kleinegup hoop dat het dan beter is. Mooi kamertje 😄 Wish balen van je (alweer) bloedverlies. Hopen dat het niet erger word. Rustig aan 😄
Wauw wat een mooie kamertjes!!! Heerlijkkkk he. Het komt wel echt heel dichtbij!! Jeetje Wish. Ik kan me voorstellen dat zwanger zijn zo echt niet leuk is! En idd, lekker laten rollen die tranen.. is zo fijn soms!! Ik hoop voor je dat je ondanks alles nog wel een beetje kan genieten. Hier heb ik alles gestreken, jeeej. Morgen de klerenkast maar eens inpakken ☺. Morgen m'n 1e kindvrije verlof dagje, haha. M'n zoontje op het kdv. En ik ga lekker high teaen! Dames die de 2e verwachten; hebben jullie ook dat de omgeving echt zo iets heeft van, oké, die is weer zwanger, het is zo normaal.... Bij de 1e veel kaartjes, cadeautjes.. Veel vragen hoe het is. En nu? Niks. Word me nauwelijks gevraagd hoe het is. Ik merk dat ik er steeds slechter tegen kan, en dan met name van m'n beste vriendinnen (allemaal nog kinderloos). Ja ik ben er zelf ook minder mee bezig. Maar het is echt niet minder belangrijk voor mij. Vind het echt jammer. Bij de 1e ook een super babyshower gehad. Ik denk dat ik die nu ook niet ga krijgen....
Rian wat jij bij de tweede heb, heb ik bij de eerste al. Iedereen dol Blij dat ik zwanger was maar verder noooooooit meer wat gehoord! Ben wel beetje klaar met iedereen en heb zoiets straks de deur plat lopen hoeft van mij dan ook niet meer. Dat zou jammer zijn als je nu bij de tweede geen babyshower krijgt! Misschien komt die nog? Alhoewel kindloze mensen je niet meer begrijpen.😉 Balen die frustratie in ieder geval! trouwens ik ben de wieg gaan opmaken... Nou de wieghoeslaken is nog veel te groot voor het mozes matrasje en de ledikant laken en deken ook..... Help!?
Dankje wel iedereen Wish: goed dat je het heb aangegeven. Extra controles zijn rot maar kunnen geen kwaad. Ik snap je dubbel gevoel. Plankje: hij ligt nu onder me molton en ik heb er nog geen last van Rian; geen ervaring mee maar ik snap je teleurstelling. Net alsof de 2e niet meer intresant is ofzo. Geniet van je high tea morgen lekker even tijd voor jezelf. Lasje: kamertje is bijna klaar. Nog een paar kleine deco dingentjes toevoegen . Kan je niet je lakentjes dubbel vouwen? En de overige stof goed ertussen klemmen? Anders word het knippen. Hihi nee sorry ik weet het ook eigenlijk niet.
Bedankt allemaal voor de lieve en meelevende berichtjes. Vandaag gaat het weer super. Vanmorgen weer mooie CTG. Bloeddruk was weer aan de hoge kant dus voor de zekerheid even bloed en urine onderzocht. Daar kwam niets uit. Het bloedverlies kan van mijn afwijkende placenta komen maar ook van geknapte adertjes of vaatjes of de baarmoedermond. Zelf heb ik het idee dat het de baarmoedermond is. Ben zelf al even op onderzoek uit gegaan en heb gelezen over erosie van de baarmoedermond. Mijn klachten komen exact overeen. Er zijn meer vrouwen die dit hebben. Het is nu alweer bijna gestopt het bloeden. Vandaag heb ik officieel zwangerschapsverlof. Hoe gaat het met jullie?
Ah wat fijn wish dat je ctg goed was en ook dat ze even extra controles hebben uitgevoerd en er gelukkig niets aan de hand was!! even weer en geruststelling. Ja nu je het weer typt denk ik ojaaaa. Meestal is je eigen gevoel goed dus ik zou zeggen vertrouw daar maar op. Hier gaat het goed, opnieuw een goede nacht gehad. Net me auto ingeruild want me peugeot ging wel heel raar doen en kathalysator was kapot en waarschijnlijk ook me lagers. Ik moet het nu maar even 2/3 maanden doen met een oude nissan micra... dit ben ik niet meer gewend ik voel me net een sardientje in blik. maargoed het is even niet anders we hebben in ieder geval een autootje. Afhankelijk van of me man een nieuwe baan heeft kopen we wel een nieuwe, maarja als die in de ww zit, dan moet ik het maar doen met deze auto, al hoewel man lief niet happy zal zijn die is veel te lang voor deze auto haha! kleine gup ik laat het lekker over aan de kraamverzorgster want anders ligt de wieg zo buiten haha. het lukt me gewoon niet en me hormonen kunnen het niet aan.
Oké ik moet even van me afschrijven... ik ben echt zó teleurgesteld.. Ik vertelde toch dat m'n vriendinnen weinig interesse tonen enz? Nou vandaag ging ik dus high teaen met ze. In eerste instantie Zou ik alleen gaan met 1 vrienden (dus zelf afgesproken), uiteindelijk konden de andere 2 ook mee, nou hartstikke leuk! Kom ik daar... ligt er een kaartje voor me.. 'succes met de laatste loodjes blabla, een babyshower of niet.. wij vinden high teaen met jou veel leuker' ?!. Met andere woorden, een babyshower krijg je niet. Hiermee moet je het doen. Oké nou leuk iets wat ik zelf heb afgesproken.... Het gaat me echt niet om de babyshower, maar het zou toch leuk zijn als er iets meer moeite in zou zitten.. ze tonen al zo weinig interesse, en ik heb nu gewoon een veel zwaardere zwangerschap als bij de 1e ivm m'n bekken. Maar vragen hoe het gaat ho maar.. Bij thuiskomst heb ik heerlijk een potje zitten janken. En daarna ook nog bij m'n moeder en vriend. Ik vind het zo ontzettend jammer... het is misschien niet meer nieuw, omdat het de 2e is. Maar zeker niet minder speciaal!!! Zo. Moest er ff uit.
Rian: Wat vervelend dat het zo is afgelopen! het had juist leuk moeten zijn! Kan je dit niet op een rustige manier bespreken met hun. zonder dat je ze afvalt maar meer dat het jouw gevoel is? als het goede vriendinnen zijn moet dat toch kunnen. Misschien voel je je dan iets minder verdrietig. Ik snap je teleurstelling. een 2e kleine is ook speciaal! Lasje: Misschien wel het verstandigst haha. Wish: vooral je gevoel blijven volgen! Fijn dat er nog steeds zo goed gecontroleerd word. En hopen dat je veel meer van zulke dagen gaat krijgen nog
Rian wat vervelend dat je zo nare 'nasmaak' aan die high-tea hebt overgehouden. Natuurlijk wel fijn dat je weet dat er geen babyshower komt maar ik kan snappen dat je het wel heel erg jammer vind! Is er een mogelijkheid om hierover te praten met je vriendinnen? Ik weet liever dat me vriendin zich rotvoelt hierover dan dat ze niets zegt. Weet niet hoe goed jullie band is. Hebben je vriend en je moeder je even lekker geknuffeld? Als nog een dikke knuffel vanaf hier. Ik heb het maar druk hier ondanks verlof volgende week op maandag zwemmen, dinsdag echo + mondhygieniste, woensdag kraambezoek, donderdag zwemmen, vrijdag ladies night! Gelukkig de laatste week dat ik zo druk ben. Hebben jullie ook zo af en toe zo heftige nare druk op jullie vagina? Soms denk ik dat ze er zo uit kan vallen haha! Herkenbaar of niet?
@ lasje, jaaaaaa dat laatste heb ik ook! Wat onwijs balen Rian! Blij dat je terecht kan bij je moeder en vriend (en hier natuurlijk!) Wish fijn dat het ok was vandaag, elke dag fijn om te horen Morgen reageer ik even iets uitgebreider (heb wel gelezen, maar even geen puf om te reageren) vandaag laatste dag werk gehad en had natuurlijk een hoop af te maken, maar ben blij dat het klaar is!
Lasje en kleine gup: wat een leuke kamertjes! Wish: fijn dat de ctg goed was en de rest ook! Lekker dat ze je zo in de gaten houden en dat je vandaag weer een positieve dag hebt, hopen dat het weer zo blijft een tijdje! Rianne: wat stom zeg en vervelend. Inderdaad, alsof een tweede kindje minder bijzonder is of iets. Ook van hier een dikke knuffel.😘 Ik begrijp wel een beetje wat je bedoelt, wij zijn met een clubje van 6 en 2 jaar geleden waren er 4 tegelijk zwanger. De hele groepsapp ging het alleen maar daar over, alsof er niks anders meer bestond. Was best vervelend. En nu ben ik in m'n eentje zwanger, maar ze vragen maar heel sporadisch hoe het met mij gaat en praten nu over hun kindjes die binnenkort allemaal twee worden. Kan daar ook echt heel boos en teleurgesteld om zijn. Ach t zullen de hormonen wel zijn. Ik kan nu eindelijk genieten, vandaag laatste werkdag gehad en nu eindelijk met verlof, joehoe!😃