@ladyshira; welkom en van harte gefeliciteerd! @kwaaltjes; hier worden mijn (.)(.) met name aan het einde van de dag pijnlijker. Als ik 's ochtends opsta valt het nog mee. Van Slapeloosheid had ik vooral de eerste dagen last. Nu valt het mee. In het begin barstte ik juist van de energie. Dat wordt nu écht minder. Vlagen van misselijkheid, maar dat heb ik al sinds de positesten. Het wordt niet heftiger. Puistjes; terrible!!! Ik zie er niet uit! @NiMou; vanillevla helpt @Tetta; fijn dat je zoveel echo's krijgt! Altijd leuk om even te spieken! @slapeloosheid; dit trok bij mij de vorige keer na een paar maanden weg, maar kwam vanaf week 32 in zeer ernstige vorm terug. Hele nachten wakker gelegen, vreselijke dromen en angsten... Hoorde erbij zei gyn toen. Beetje jammer... Vandaag thuis. Ben heel grieperig, maar dat heeft niks met de beeb te maken natuurlijk. Misschien was ik normaal gaan werken, maar dat leek me nu niet verstandig. Even wat rust. Vorige zwangerschap die-hard doorgewerkt, zelfs tegen advies vk en later gyn in. Zou ik nu nooit meer doen. Dat resulteerde in een ziekenhuisopname. Een dagje rust en hopelijk snel weer opgeknapt! Xx Fijne dag!
Hier ook onder de puisten trouwens. Had ik bij mijn dochter juist helemaal geen last van. Kwaaltjes vallen hier echt nog mee. Af en toe wel erg moe en gebroken nachten heb ik ook geen last van. tot nu toe 1x gespuugd.
Oke dus ik ben niet de enige, die snachts wakker word. Ik heb het met Milan ook heel erg gehad en dat is de hele zwangerschap door gegaan. Dus ben bang dat, dat bij deze zwangerschap ook gaat gebeuren. Vanavond komt mvm! altijd weer spannend! dit is de derde keer dat ik nu mee ga doen (De eerste zwangerschap kwamen ze bij de eerste echo erachter dat ons kindje niet meer leefde) Morgen gaat mijn vriendin met Milan babyzwemmen.. omdat ik zo misselijk ben trek ik dat niet.
@hanneke88; wat leuk dat MvM komt. Bij mij komen ze woensdagavond. Wat erg dat bij de eerste echo het hartje niet meer klopte bij je eerste zwangerschap. Gelukkig later een gezonde knul gekregen zie ik aan je banner. Toch fijn dat je met je ook met je urine van de eerste zwangerschap vrouwen hebt kunnen helpen. Dat geeft misschien nog een iets beter gevoel. Hier ook een (v) mk gehad, maar nog voordat ik met MvM mee kon doen. Tegenvaller; net zorgnota van VL binnen gekregen. Eigen risico in 1 keer op! Moeten dik 350,- betalen. Financieel hebben we het prima hoor, maar toch altijd even slikken! Gelukkig vallen VK en gyn niet onder eigen risico! Verder ben ik een beetje creatief aan het doen. Ik ben helemaal niet zo'n crea bea, maar merkte in mijn vorige zwangerschap ook al dat ik het heel leuk vond om te knutselen. Hormonenkwestie denk ik. Ik maak nu een soort van ansichtkaart van iedere zwangerschapsweek en die bundel ik straks. Een voorbeeldje; Bekijk bijlage 351314 Straks komt aan de linkerzijde iedere week een buikfoto. In week 3 & 4 heb ik bv foto's van de zwangerschapstesten gebruikt en later ga ik er ook eventuele echo's in verwerken. Ik doe dit met mijn I-phone en een foto-app. Dit is ongeveer het maximaal haalbare op creatief vlak voor mij en het stelt niet veel voor, maar ik vind het een leuk projectje. X X
whooow kim..super crea bea... echt leuk idee.. ik ben non crea bea haha zelfs mijn kinderen kunnen al beter tekenenen dan ik hahha misselijkheid..valt gelukkig mee.. ik sta wel kwartier eerder op dan normaal..rustig uit bed,.eerst wat drinken en dan aankleden ect..als ik echt meteen mijn bed uit spring..dan wel misselijk.. ik heb meer last van maagzuur..vooral avond..en mijn buik... pfff savonds niet normaal zo opgezet al..heb voor de gein mijn zwangerschapsbroek gepast..en wat denken jullie..die past al..pffff waar gaat dit heen. denk dat ik een olifant ga worden hahahah
He dames laatste dagen niet gereageerd. Zaterdag is namelijk plotseling mijn moeder overleden dus zit hier echt met heel veel dingen regelen. Vind het zo erg dat ze nu niet weet dat ik zwanger ben. Was vrijdag nog bij haar. Heb echt spijtbdat ik toen niet verteld heb
Hallo! Mag ik hier meekletsen? Sinds vrijdag weet ik dat ik ZWANGER ben! Na 2 jaar is het dan eindelijk gelukt, ICSI was voor ons de oplossing, de eerste poging was namelijk direct raak! Ik ben rond 28 mei uitgerekend van ons eerste kindje en 7 oktober heb ik de eerste echo, met 6w5d.
Madje wat erg.... Gecondoleerd en heel veel sterkte gewenst in deze ongetwijfeld erg moeilijke tijd. Mijn moeder is ook ernstig ziek. Het lijkt me vreselijk om haar te moeten missen. Wat erg ook dat je haar niet hebt kunnen vertellen dat je zwanger bent. Sterkte en een dikke knuffel
Welkom Espoir! Van harte gefeliciteerd. Fijn dat het na twee jaar gelukt is! Geniet van deze spannende tijd!
Madje: wat vreselijk zeg! Gecondoleerd met dit verlies! Espoir: welkom! Gezellig dat je mee komt kletsen. Hier zou MvM vanavond langs komen, maar helaas hebben ze net afgebeld. Was iets tussen gekomen. Nu belt ze nog terug voor een nieuwe afspraak, maar ben bang dat daar weer een weekje overheen gaat. Deze week konden we zo snel aan de telefoon geen optie vinden. Zonde!
Bedankt voor het welkom heten! Ik heb me net aangemeld bij MvM! Hoe lang duurt het voordat ze contact opnemen?
Hey espoir welkom hier en gefeliciteerd. Zitten we zo al met zijn 3en van het icsi topic naar het mei topic