Ik voel juist alleen s'ochtends me baarmoeder is ie idd erg dik! Ik vind het wel leuk en voel nu idd echt me baarmoeder! En als ik dan bij me navel naar beneden sruk voelik het zo beetje indeuken! Heel gek gevoel! Vanmorgen was ons beebje ook weer erg aanwezig zat me hele tijd te kriebelen! Heerlijk
Heb ik inderdaad ook sochtends, vind het zo jammer dat het na het plassen weer weg is... Nog een paar weken en hebben we een echte zwangerschapsbuik de hele dag, kan niet wachten!
Als ik op mijn rug lig of mijn buik inhoud kun je er eigenlijk al bijna niet meer om heen. Vandaag naar prenatal geweest en niet eens iets voor de kleine gekocht. Maar wel voor mezelf. Een maillot, buik band en positie broek. De buikband heb ik een maat s van en die zit nu goed, maar over een paar weken pas ik die niet meer denk ik.
Meiden, Ik breek weer even in, want ik lees nog steeds af en toe mee. Voel me stiekem toch nog wel een beetje een Mei-mama Wat leuk om jullie banners te zien en jullie verhalen te lezen. De meeste alweer 17 weken zwanger! Raar idee dat ik nu 17 wekwn zou zijn geweest en het geslacht van ons beebje zou hebben geweten enzo.. Af en toe best een beetje dubbel om jullie mooie ervaringen te lezen, maar ik zet me daar maar snel overheen, want zo gaan die dingen nu eenmaal soms. Na de mk duurde het 36 dagen voordat ik weer ongesteld werd en nu ben ik weer opnieuw begonnen. Ronde 1 maar weer en toevallig vandaag m'n knalovu én eisprong gevoeld. Nu duimen voor een mooi kerstkadootje! Meiden geniet ervan! Ik blijf af en toe meelezen! X
Kim: wat leuk dat je weer even langs komt. Ik volg jou in het NOD topic Ik kom ff klagen hoor. Ik ben al vanaf woensdag ziek en hoest mijn longen uit mijn lijf. Ik word er helemaal gek van. Door het vele hoesten gaat mijn buik (met name de banden) zeer doen. Daarnaast heb ik echt heel weinig lucht en daardoor dus geen energie. Terwijl ik juist het idee dat het daarmee wat beter ging. Ik heb wel de hoop dat als de griep weg is, mijn energie weer wat terug is. Ik ben het gewoon ff zat. Bah. Verder gaat het goed hoor
@Kim; we duimen voor je meis! Weet precies wat je voelt als je de banners leest. Maar koppie op, ook jij krijgt weer zo'n banner hoor! @buik; hier kun je er al niet meer omheen hoor! Heb een klein bolletje. Wel heel leuk @lieflief; kan me heel goed voorstellen dat je het zat bent. Je voelt je al maanden zo futloos, knapt het weer iets op word je ziek. Das echt balen! Hopelijk knap je snel op, beterschap! Hier nog steeds misselijk en kokhalzen bij vieze luchtjes, blegh! Ben daar zo klaar mee! Hopelijk volgende week wat beter. Zo ging het bij mijn eerste zwangerschap wel althans....
Kim wat leuk dn knap dat je nog steeds af en toe langs kom. Ik duim volr je meis op een heeel mooi kerstkado en op een plak beeb Hier niet meer Misselijk maar gisteren had ik burritos van knorr op met heel veel kruiden nog geen half uur later zat ik op de wc. Vette diaree(sorry) en moest ik van die lucht overgeven dus daag burritos... Vl vond me maar zielig.
Kim, wat knap van je dat je hier nog af en toe komt meelezen. En natuurlijk ook erg lief! Ik hoop dat je dit jaar een héél mooi kerstcadeau mag ontvangen. Ik duim voor je. Hier vandaag onverwachts naar de tandarts geweest. Er was een stuk vulling van mijn kies afgebroken. Tandarts kon het gelukkig gelijk tijdens de afspraak ook boren en vullen. Dus daar zijn we ook weer vanaf. Ik laat altijd boren zonder verdoving. Vroeger als kind had ik heel veel gaatjes, slecht gebit ivm medicijngebruik als peuter. Ik heb van alle gaatjes (denk dat ik wel richting de 20 in totaal kom) in totaal maar één keer laten verdoven. Dit was omdat de tandarts zelf zei dat het beter was van wel. Hier dus gelukkig niet zo'n angst voor de tandarts. Én gelukkig sinds een aantal jaren weinig problemen meer met mijn gebit.
Och heden,,, fijn dat het nu weer klaar is!? vanmorgen ben ik naar controle geweest bij de tandarts... Heb ik een gaatje!!! heb ik nooit en mijn verstandskies moest er ook nodig uit van de tandarts (had ik al keer uitgesteld) dus volgende week mag ik weer.. Yeah... blegh
Zonder verdoving heb ik veel stress van een gaatje vullen. Dus ja wat is dan schadelijker voor de kleine...
Bah bah wt is dat allemaal met de tandarts:0 Ik hoef nog niet op controle.. Ivy succes meid! Echt het komt goed! Denk aan je baby miss helpt dat
Kim wat goed dat je hier af en toe nog mee leest! En idd iedereen naar de tandarts.. Misschien moet ik ook maar weer eens... Oh ik heb vannacht zo slecht geslapen, heb gigantische bandenpijn. Trekt helemaal door naar me rug. Kan alleen nog op me linkerzij liggen of rechts met mn buik tegen mn vriend aan voor ondersteuning. Maarja die krijgt het daar ook lekker warm van dus das ook niet de oplossing... Misschien vannacht een extra kussen erbij voor ondersteuning.
Ik trek dan 1 knie op zodat mijn buik meer op het matras ligt. Ik wil ml trouwens zo'n houten hartjes hoorn geven voor kerst. Kan hij naar het hartje luisteren van de kleine. Zijn er hier dames die zo'n ding hebben gehad? Of nog hebben? En vanaf hoeveel weken kun je dat zelf horen?
Ivystoeter: ML heeft net zo'n ding gekregen voor sinterklaas van mijn moeder Er staat op dat het hartje beluisterd kan worden vanaf 26 weken. Misschien kan het ook wel eerder. Wij hebben het nu nog niet geprobeerd hoor.
Hier sinds ik wakker ben echt last van mn ribben,vraag me af hor ik daar nou weer aan kom. Zaterdag hebben wij surprise met een paar meiden en bedacht me gisteren dat ik maar eens moest gaan beginnen eraan. Op school in t laatste uurtje maar snel een houten hondenhok in elkaar getimmerd. Ze heeft 2 chiwuaua's.toch handig zo'n school, het ziet er nu uit alsof ik er heeeel veel tijd in gestoken heb haha.
Ben weer thuis. Kreeg een speciale verdoving. Het viel me echt mee. Ze heeft alleen een andere kies gevuld als dat ik dacht dat ze doen. Maar ja, zij zal het wel het beste weten toch.