Ik heb zo'n gevoel over de 40 wk heen te gaan, aangezien het nog zo rustig is in mijn buik. 3 harde buiken per dag maximaal .
Sorry voor dit asociale ego bericht Nah van de week is de klusser langs geweest Ik duidelijk uitgelegd welke kleur ik waar wil hebben Hij alsmaar "jaajaajaaa" Ik: "moet ik het opschrijven?" Hij:" neeenee komt goed!" Kom ik vandaag een kijkje nemen is alles verkeerd!!! Ik in de hitte sinds 10 uur heen en weer nieuwe verf halen nah klussers echt een verschrikking. Heb toch maar een biertje voor ze gehaald nadat ik onderweg in mezelf aan het schelden was Pfff!!
Het wordt spannend hier Wie o wie is de volgende?? Ijsbeer, wat leuk die mand! Lijkt me heerlijk om nu iedere dag even een soort verras momentje te hebben... Anders is het ook alleen nog maar aftellen tot de dag... Ik heb een beetje een dubbel gevoel over de bevalling. Aan de ene kant gaat de vraag wel eens door mijn hoofd of ik het allemaal wel kan en hoe ik door misschien wel 24 of 36 uur van pijn heen moet gaan komen. Aan de andere kant ben ik er heel rustig onder en heb ik zoiets van 'Kom maar op!' en kan ik niet wachten tot de dag dat je weet dat de kleine eraan gaat komen! @Slapen: Vannacht gelukkig weer een heerlijke nacht gehad! We hadden de ventilator aangezet en dat scheelt een berg in de warmte voor mij. Daarvoor had ik ook al de hele avond lekker met een blote buik op de bank gezeten, zo kon ik tenminste de extra warmte van de baby een beetje kwijt!
Zarav spannend zeg!! Heb je genoeg hulp om rust te kunnen nemen? MoesCH JEEJ 2,5week al! Dat gaat snel ineens! Liefdotje, groeit goed! Hahaha Wat gek volgende week pas n draaipoging zeker als t kindje al zo groot is. Hier standaard week 36 daarna doen ze het niet meer ivm steeds minder ruimte
Klopt maar ik ben nu 35 weken volgende week 36 weken... dan kan het nog en beter dat kindj nog in mijn buik blijft dan er buiten is nu nog prematuur wat de binnenkant betreft gewicht niet haha. vind het juist fijn volgende week en anders wordt gewoon keizersnee daar leg ik mij dan bij neer. Mijn ouders komen er net aan ff bakje doen
Hier ook een dubbel gevoel hoor over de bevalling. Het is niet meer de bevalling zelf maar alles er rond om heen. Wat nou als ik ingeleid word en het duurt heel lang voor het op gang komt. Want ik weet dat als er plek is, ik op de verloskamer mag blijven, maar zodra er geen plek is en ik hoef nog geen gebruik te maken van de verloskamer moet ik naar de verpleeg-afdeling, maar dan mag vriendlief niet bij mij slapen en op de verloskamer wel. En moet vriendlief dan naar huis toe? En hoe gaat het dan als opeens wel mijn vliezen zijn gebroken dan kan hij nooit zo snel weer naar Nijmegen. En hoelang duurt het allemaal voor dat de kleine mee mag naar huis, want we zitten natuurlijk met de hond. Zijn allemaal gedachtegangen die vooral 's avonds door mijn hoofd heen spoken en niemand heeft daar een antwoord op. Dan krijg ik soms wel lichtelijk paniekaanvallen/angst aanvallen. Maar de andere dag denk ik, het komt allemaal wel goed, er zijn genoeg lieve mensen om ons heen die voor ons klaar staan. Weet niet meer wie het over klussers had, maar ben blij dat ik nou geen klussers over de vloer heb. Hebben we vorig jaar al gehad. Maar die klussers mogen wel blij zijn met jou, dat ze een biertje krijgen van jou. Bij mij kregen ze dat echt niet. Ze kregen weleens een patatje of frikandel of zo, maar dan was het meer omdat ik er zin in had, of vriendlief was thuis. Maar het bedrijf wat bij ons de verbouwing deed, was ook van een goeie bekende van mijn vriend en mijn vriend hielp in zijn eigen tijd ook mee. Ik heb sinds vandaag ook van die menstruatie pijn in mijn buik en rug. Erg vervelend
Zarav spannend dat je al lichte weeën hebt! Voel je t ook om de zoveel minuten ofzo? De meiden die angstig zijn voor de bevalling is heel normaal. Zelfs met de tweede heb ik er nog last van. Boommm ik heb de foto gemist fijn dat je dametje het goed doet!! Hopelijk snel naar huis. Ligt uitgeput op de bank omdat ik in m'n eentje naar Ikea ben gegaan. Hahah kwam met twee karren naar buiten! Hoezo nesteldrang morgen maar ff alles in elkaar zetten en op z'n plek. Gelukkig is man ook thuis zodat hij mee kan helpen. Heerlijk om alles te lezen dames! Vermoeidheid is m'n enige kwaal en nu wel last van m'n buik maar dat komt door 3 uur spenderen in de Ikea.
Waaaaaaaaaaah wat gaat iedereen ineens snel! Zarav, de volgende al? Spannend!! Haha zul je zien dat ik weer giga over tijd loop! Zebra jij bent al 36 weken! Kimmylynn, ik zou ook echt zooooooooooooo giga pissig zijn!! Ijsbeer, ja was echt zo lief die echo! leuk al die cadeautjes! Ik ben toch stiekem op de Weegschaal gaan staan.... Ssssssssssssst.... 12 kilo erbij in totaal!
Meijke. Nee dit word de eerste keer! Heb begrepen dat het wel 4dagen kan duren.. Als we dan nog niet bevallen zijn wprd t een keizersnee.. Hoop dt t meevalt. Mn andere kids ging de bevalling vrij snel.. Maar is niet te vergelijken met een inleiding i geuss Voor het lijstje! Do 25-09 controle gyn. Do 2-10 controle gyn. Week erna inleiden!
Even een ego bericht: Hier vanuit het niets een flinke aambei, weet van de pijn niet hoe ik moet zitten/liggen/staan. Vorige week ook een aambei gehad alleen die was met een dag weg. Moet de vluchttas nog klaarzetten, zelfs nog een paar dingen kopen daarvoor. En moet alles nog schoonmaken. Argg ik zit er ff doorheen!
Zwangels, wat vervelend die aambei. Is er niemand die je kan helpen met het schoonmaken van het huis? Hier doe ik eigenlijk al een week of twee bijna helemaal niets meer, behalve wassen en strijken. Mijn man doet alles Heel erg lief van hem! Ik weet echt niet meer wat ik moet denken nu. Ik voel vanalles maar niets wat op een echte wee lijkt... Ik probeer de harde buiken bij te houden maar ik zie er geen regelmaat in. Als ik vanmorgen niet aan de monitor was geweest, had ik waarschijnlijk niet speciaals gemerkt... Ik dacht dat de baby op mijn ribben drukte maar blijkbaar waren dat dus die weeën. Pfff ik was al de hele tijd zo zen maar nu ben ik heel erg onrustig.
Zarav spannend!! Misschien let je er nu inderdaad teveel op of misschien ook een stukje spanning ? Anders idd proberen te timen als t lukt
Jeetje wat is er veel gekletst vandaag! Wat spannend voor iedereen ineens zeg! Ik zal morgen reageren! Vanmiddag aan de ctg gelegen en bloeddrukmeter in het ziekenhuis. Ik werd door de vk direct doorgestuurd. Heb er ongeveer 2 uur aan gelegen, de kleine deed het goed. Hartslag was met pieken en dalen tussen de 130 en 175 bpm, en dat schijnt normaal te zijn. Mijn bloeddruk was echter te hoog. Normaal heb ik 120/80 en nu had ik gemiddeld 140/90. Verder houd ik ontzettend veel vocht vast, wat ook zorgen baarde. Bloed was geen ontsteking in te vinden en in urine geen eiwitten te vinden. Over 2 dagen (zaterdag) moet ik terugkomen voor een ctg en bloeddrukmeting en dezelfde tests nog een keer te doen. Lijkt inderdaad op jouw verhaal Zebra! Hopelijk is het vocht dan wat minder en mijn bloeddruk weer normaal... Zo niet dan denken ze aan zwangerschapsvergiftiging. Erg spannend dus!
Spannend hartlief! En ook Zarav! Kunnen t geen voorweeen of indalingsweeen zijn? Grrrrrrrr ik heb ineens jeuk, jeuk jeuk!! :x het begon op mijn buik en nu ook op mijn armen! Zooooooo irritant! Herkent iemand dit? Buik is nu wel beetje rustiger, ff flink in de olie gezet!
jeuk - check hier vooral handen , armen en bovenbenen kimmylynn, is het nog gelukt met de goede verf of zit het er nog niet tegenaan ? hier weer een nacht slacht geslapen. kan gewoon niet meer liggen. iemand nog n tip ? heb al een extra hoofdkussen om niet zo plat te liggen en een baby buddy voor tussen mn knieen en tegen mn buik aan. maar kan geen houding vinden. en zodra ik op mn rug lig krijg ik het benauwd het is ook niet niks voor een buikslaper om maanden in een andere positie te liggen hier gister nog wat gedoe met mn moeder, ze zou op dochter passen op de dag van de keizersnede. hadden het er gister even over, blijkt dus dat ze met dochter op pad wil gaan die dag wij aangegeven dat we dat niet prettig vinden omdat man meteen dochter gaat ophalen zodra dat mogelijk is zodat ze kennis kan maken met haar zusje. en een uurtje later willen we pas onze ouders laten komen. dan ben ik ook weer wat op aarde hopelijk na de operatie. zo hadden we het in ons hoofd. mn moeder zei gewoon ; ja daag ik ga hier toch niet de hele dag op de bank zitten wachten, ik wil gewoon weg. als je belt ben ik met een half uur terug. uhmmm... ligt het nou aan mij ? of is dat gewoon raar ? ik dacht al dat ik gek aan het worden was maar man was het er ook niet mee eens. eigenlijk is er daarna niet meer echt over gesproken. wat zouden jullie doen ? bijvoorbeeld schoonmoeder vragen om op te passen , of toch mijn moeder en nogmaals aangeven hoe wij het graag willen ( en dan maar er vanuit gaan dat ze thuis zal blijven ) zo einde klaagbericht vanmiddag even gezellig met dochter naar de intratuin. wel op 20 minuutjes rijden maar dat kan hopelijk nog wel geen tekenen van beginnende bevalling dus ik durf het wel aan haha jullie nog weekend plannen ?