hallo, ik ben 17 jaar en heb zo'n 2,5 jaar een vriend... ik ben al een hele tijd aan de pil, maar een paar weken terug ben ik deze een paar keer vergeten (en wel gewoon seks gehad)! toen ik steeds wat buikpijn en hoofdpijn had, heb ik toch maar een test gehaald (van de etos, huismerk)! de eerste werkte niet, maar de tweede wel... Ik zag eerst niks, maar toen ik beter keek, zag ik een heeeel licht streepje! echt bijna niet te zien! als je er zo naar kijkt, zie je het ook niet, alleen als je hem een beetje in het licht houdt en een beetje kantelt! ik heb nu dus nog steeds geen duidelijkheid! want misschien zit dat streepje er altijd wel! als beginstreepje zeg maar die wat uitvlekt als je zwanger bent, want bij mij is het ook een heel dun streepje! (sorry voor de vage omschrijving) nu kan ik wel wachten op de stopweek, maar ik heb gehoord dat het niks zegt als je in die stopweek gewoon bloed verliest! dat dat een kunstmatige bloeding is en die er ook zal zijn als je zwanger bent!!! ik heb dus totaal geen duidelijkheid en zit er ook wel wat over in! kan iemand mij helpen en gerust stellen?
Ik denk dat je het beste nog een paar daagjes kunt afwachten (3 dagen ofzo) en dan nog 1 test doen. Als die er hetzelfde uitziet, denk ik wel dat je kunt aannemen dat je niet zwanger bent, want als je wel zwanger bent, zou je na een paar dagen een donkerder streepje moeten krijgen, omdat de hoeveelheid HCG (zwangerschapshormoon) toeneemt en daar reageert de test op. Succes!
semh misschien is het handig als je even een foto plaatst dan kunnen we kijken of het misschien een vals penstreepje is
Over een paar dagen weer testen dan moet het streepje wel echt zichtbaar zijn als je zwanger bent. Je hormonen verdubbelen met de dag of om de dag weet het niet precies sorry nooit mee bezig gehouden. maar ik weet wel dat het streepje donkerder moet zijn na een paar dagen omdat je hcg dan wel stijgt als je echt zwanger bent. Dus nog even afwachten. Het hoeft natuurlijk niet, maar het kan wel! Succes!
ik heb al geprobeerd een foto te maken, maar dat wilde zelfs niet! je zag het dan gewoon niet, zo licht is het streepje! een vals penstreepje??
Is dat de test met het blauwe streepje? Die geeft namelijk wel erg vaak een vals "positief" lijntje.. Oftewel, hij is alleen positief als hij zeer donker uitslaat.
Een vals penstreepje kan toch niet? Er zit geen kleurstof in het testvakje, het kleurt echt alleen door de zwangerschapshormonen, maarja ik zou ook over een paar dagen opnieuw testen! Dan weet je het toch zeker?
Als je hem al niet op de foto ziet, is de kans dat de test positief is klein. Voor de zekerheid over een paar dagen weer een test doen, ik raad die van kruidvat 2 voor 5 aan. Zijn erg gevoelig. Misschien is het ook een idee om eens met je huisarts te overleggen over andere anticonceptie? Misschien zou een implanon, spiraal o.i.d wat voor je zijn? Ik zag namelijk in je berichten dat je in december en mei ook bang was om zwanger te zijn.
het is gewoon een heel licht streepje, maar ik weet dus niet of die er van te voren ook al zat... iemand ervaring mee??
Niemand kan daar wat van zeggen. Normaal is streep zwager maar dan moet het wel echt een gekleurd streepje zijn. Er zijn dus bepaalde testen die gauw vals testen dus als ik jou was zou ik die van kruidvat of trekpleister (zijn dezelfde) halen die 2 voor 5 euro, die zijn heel gevoelig en bijna nooit vals! Succes!
ja, ik heb besloten om volgende week dan die andere test nog maar te kopen en dan maar kijken! we zullen zien!
Wil je graag zwanger zijn? Zoals ik verneem ben je er aardig mee bezig Wat zou je vriend er van vinden als je.zwanger raakt?
Ben je bezig met zwanger worden? Ik zie namelijk dat je al vaker de pil bent vergeten en dacht zwanger te zijn. Ik zou ook een kv test doen, heb ik nooit een valse test mee gehad. Succes!
Hoi, Wel of niet zwanger. Wil je het uberhaupt? Als je het niet wilt, zou ik zo snel mogelijk een afspraak met je huisarts maken om de mogelijkheden te bespreken. Je kunt de huisarts ook voorleggen dat je twijfelt of je zwanger bent zodat hij/zij hier op een andere manier achter kan komen (via bloed o.i.d.). In elk geval succes.
Ja het is afwachten, over een paar dagen kun je weer testen... maar als jij vaker de pil vergeet dan is de pil misschien niet de anticonceptie voor je...ik zou dan ook even langs de ha gaan. laat je ons nog wel weten hoe het afloopt?
nee, ik wil niet zwanger zijn... maar ik ben daar zo bang voor dat ik dus vaak iets te snel in de stress zit! hopelijk valt het dus mee! ik laat het nog wel even weten! in ieder geval bedankt voor de tips en reacties!
Ik heb met die etos testen geen goede ervaringen! Had eens zon zelfde test als jij nu beschrijft, er zit een streep maar toch ook niet. Bij bv een MatCare test betekend dit zwanger dus mijn man en ik waren helemaal in de wolken! een uur later werd ik ongesteld. kan je zeggen, Etos eigen merk gebruik ik NOOIT meer! kv 2 voor 5 euro darintegen zijn geweldig! of de digitale van clearblue, lekker duidelijk en ook gevoelig... en ik sluit me wel aan bij de overige berichten dat je misschien een spiraal beter kunt overwegen als je zo onzeker bent en regelmatig vergeet...
Maar als je in december ook al de pil bent vergeten dan ben je daarna toch extra voorzichtig? Ik zou ook een spiraaltje overwegen.