ja de test ja ooooh ik ben ook zo stom he af en toe me moeder wist het gewoon al hahahaha. bedankt voor jullie reacties. k heb dr echt veel info van opgedaan. op naar de 1e echo.
Wow meis wat moet dit fijn voor jou zijn geweest! Wat geweldig dat je moeder er zo op reageerde! Zo en nu lekker genieten meid! Enne idd je kunt een mooie zwangerschaps banner maken! Liefs Misschien een beetje laat maar, Van Harte gefeliciteerd met het wondertje in je buik!
gelukkig is het zo goed gegaan, en reageerde je moeder positief! Gefeliciteerd! en geniet van je zwangerschap!
Met de 1ste was ik ook doodsbenauwd om het te vertellen. In bijna alle gevallen valt het wel mee. Alleen met mijn vader had ik een niet zo goeie band (nu wel hoor) en mijn moeder is overleden toen ik 16 was. Mijn vader was er gelukkig wel blij mee. (Ik was wel 23 en woonden al samen, dus dat scheelt). Bij de 2de wist ik net dat ik zwanger was, net een maand en toen werd mijn zoontje al geboren. (Bijna 3 maanden te vroeg). Ik had het mijn vader toen nog niet verteld, omdat we eerst zelf aan het idee wilden wennen. Toen moest mijn vriend dus bellen naar mijn vader dat ik in het ziekenhuis lag, omdat ik aan het bevallen was.
Ja, achteraf wel om gelachen. Haha. Maar hij schrok wel. We woonden toen ook tijdelijk bij hem in huis, omdat mijn vriend nieuw werk had en we waren druk bezig met zoeken naar een eigen huisje. (In andere huis hadden we problemen met junks die ook daar woonden).