Ik wil dit weekend gaan shoppen voor mijn zoontje voor de wintermaanden. Ik ben alleen aan het twijfelen welke maat ik zal gaan kopen. Hij heeft nu maat 80, zal ik dan maat 80 kopen of beter voor maatje 86 gaan. Wat denken jullie?
Dat is voor iedereen gokken, vrees ik. Mijn dochter van een jaar zit nu in 80, haar neefje van bijna 2 jaar zit al een jaar in maat 86...
Ik zit met hetzelfde probleem! In iedere winkel twijfel ik opnieuw. Ik heb nu een paar t-shirts met lange mouwen gekocht in 86. Die zitten prima aan zijn buik, komen lang over zijn rug. Ideaal voor de wintermaanden want dat is lekker warm. De mouwen moet ik wel bijna vijf cm omslaan :s In de h&m gisteren een trui in maat 80 gekocht. Zit ruim genoeg. Hij zal hier ook nog eventjes mee kunnen doen. Ik heb me voorgenomen om in winkels met grote maten zoals h&m, hema, ... een 80 te nemen en andere 86. We zullen zien hoe ver hij hier mee komt
Tja moeilijk altijd. Mijn jongste wordt in november 2 maar draagt nog altijd maatje 80. Broekjes zelfs nog 74 en shirtjes gaat ze heel langzaam naar 86...... Dat is helaas bij ieder kind weer anders en geen zinnig woord over te zeggen. Wie weet komt er een groeispurtje aan..... Je weet het niet
Vorig jaar heb ik gekeken naar de groeilijn en die gevolgd... toen kwam eruit dat einde winter meneer in maar 74 zou zitten... het voelde zo groot.. en toen we de jas net hadden verzoop hij erin.. gelukkig kwam de winter laat, dus we hebben het een tijd met n lekker dik vest gedaan.. Nu zit hij alweer een tijd in 86 en de groeilijn geeft aan dat hij einde winter in 92 zit... de supergroei is eruit.. maar voor de zekerheid haal ik een 92..
Is je kindje al over de 80 cm heen? Zoja maat 86. Zonee kan je het er op gokken. Mijn meisje van 21 mnd oud is 1 meter lang en voor haar heb ik maat 104 gekocht. Ze zit nu ook in maat 104. Ze heeft tot januari om 4 cm te groeien hoe haar curve nu is kwa groei. Is het dan te klein bij zo`n 1m05 gaat ze over op de maat 110. Eerder koop ik geen grotere kleding voor haar.
Ik zou 86 nemen, de winter is nog lang en kan hij het wat doordragen. Broeken kun je evt altijd omrollen. Heb voor mijn dochter nu ook 80 & 86 gekocht, in 74 heeft ze hoogwater in haar broeken haha. Ligt ook aan het merk, de een valt klein uit de ander groot.
Lastig he! hier hetzelfde Met broeken koop ik soms leuke met een print aan de binnenkant.. leuk om om te slaan. Sommige dingen kunnen best een beetje ruim, maar het moet er nog wel verzorgd uit zien winterjas hebben wij toch maar op 80 gegokt omdat we 86 echt te ruim vonden.
Kleding kan tegenwoordig zo goedkoop zijn. Neem nou de SALE van de HM of de Hema. Wat maakt het uit dat je vooruit koopt uit de oude collectie. Koop je een broek normaal voor 10 euro, dan voor 5 euro. Koop zo gerust de juiste maat eventueel nog te combineren met de nieuwe collectie. Het is dus helemaal niet nodig om grote kleding of schoenen te kopen. Gewoon op de hoogte blijven van de sales. Maar zo is het met alles eigenlijk hetzelfde verhaal. Shampoo, schoonmaakmiddelen, voedsel, verzorgingspr. en nog veel meer.
Ik kijk gewoon per kledingstuk. Moet ik er lang mee kunnen doen, dan koop ik het liever iets groter. Is het voor nu, dan koop ik de maat die ze past (soms is dat ook aan de grote kant, maar dan kan ze het wel aan). Ik koop heel weinig kleding voor over een paar maanden. Liever wacht ik gewoon op wat ze nodig heeft, en dan is het toch ook snel genoeg in huis! Mijn jongste is nu 18 maanden en gaat net naar maat 80. Voor haar koop ik eerder maat 80, misschien shirts maat 86. Ze is nu denk ik 76 cm.
Ik zie dat je kindje 14 maanden is, waarschijnlijk heb je dus een afspraak bij cb net gehad of binnenkort. Ik zou dan even naar zijn lengte kijken en de verwachtingen als hij dat eigen lijntje blijft volgen. En dan aan de hand daarvan beslissen. Overigens kan de winter lang duren in Nederland.. dus de kans is groot dat je toch een keer aan een groter maatje moet..
Mijn dochter draagt al een aardige tijd maat 80. Ik riep van de zomer al die gaat van de winter naar maat 86 en het klopt precies, ze is nu net de 80 cm gepasseerd en heeft net weer een groeispurt gehad.
Ik loop precies tegen hetzelfde probleem aan. Mijn zoontje zit nu in 80 maar geen idee hoe lang hij dat blijft passen. Broeken heb ik maat 80 gekocht, jas in 86 en shirts in beide maten. Blijft een beetje een gok naar mijn idee.
klopt, maar te kleine kleding ook ts, ik deed en doe het altijd zo in de winter en dat werkt perfect: ik deel de winter in 2 delen: oktober, november, december en januari, februari, maart. Ik haal nu in september/oktober altijd een voorraadje kleding voor winter deel 1, dan laat ik per merk/winkel altijd iets passen en dan weet ik de maat. Broek 1 keer omslaan vind ik makkelijk kunnen...2 keer of meer wordt idd armoedig, net zoals mouwen omslaan. Tegenwoordig is het in januari al begin wintersale...mocht ik dan nog dingen nodig hebben of zijn bepaalde dingen toch sneller te klein geworden, dan kun je voor een leuke prijsje nog winter items in een grotere maat inslaan. Bovendien als je een lange winter hebt net zoals afgelopen jaar, dan ben je in februari nog niet alles spuugbeu omdat je er weer nieuwe dingen bijkoopt. alles blijft een gokje, want 2 jaar geleden zaten we in maart met 25 graden op het strand en afgelopen jaar in mei nog sneeuw