Hallo, Ik ben er vandaag achter gekomen dat ik zwanger ben! Nu bevindt ik me in de volgende situatie: Mijn vriend is sinds gister van huis en komt waarschijnlijk morgenavond laat pas thuis. Ik weet niet hoe ik het moet gaan vertellen omdat ik eraan twijfel of hij blij zal zijn. Wij hebben een tijdje terug besloten dat ik zou stoppen met de pil, zo gezegd zo gedaan, na een tijdje bedacht hij zich (ik denk dat de angst naar boven kwam) en ben ik sinds deze week begonnen met de pil! Nu had ik een aantal symptomen zoals gevoelige borsten, misselijkheid en zelfs vergeetachtig, dat ik vandaag toch dacht laat ik het even testen en ja hoor, het is prijs! Mijn vriend en ik zijn nu ruim een jaar samen en van mijn kant is een kind altijd welkom geweest, maar ik weet echt niet hoe ik het hem moet vertellen? Ik wil hem niet bellen of appen omdat ik bang ben dat ik zijn dagje weg verpest en vind het ook een beetje respectloos. Maar ik vind het ook doodeng om het hem morgenavond te vertellen. Ik durf nu niet eens blij te zijn omdat ik zo zenuwachtig en bang ben voor zijn reactie. Heeft iemand ook zo'n soort situatie meegemaakt? Want ik weet dat mannen nogal een verhaal apart zijn
Denk ook dat je het hem persoonlijk moet gaan vertellen. Hij heeft toen ook mee besloten om te stoppen met de pil, ook hij wist wat daar de consequenties van konden zijn. Ik denk zelf dat hij het wel heel leuk gaat vinden. Vertel het hem op een leuke manier. Succes meis.
Wachten tot morgen en het vertellen.. Jullie hebben destijds besloten om voor een kindje te gaan, en die angst is vaak wel bij mannen. Waarschijnlijk vind hij het harstikke leuk
Persoonlijk vertellen, en rustig ernaartoe werken. Ik denk dat hij wel blij zal zijn wanneer hij van de schok is bekomen. Succes!
Hoi Wiefke, Gefeliciteerd met jullie wonder! Hartstikke leuk! Spannend inderdaad hoe je man zal reageren. Wij zaten in een situatie dat we niet zo erg opletten, maar eigenlijk nog een jaartje wilden wachten. De eerste keer dat ik zwanger kon worden was het ook direct raak. Ik was ook bang om het te vertellen, maar mijn man reageerde heel lief. Ik zou het hem ook persoonlijk vertellen hoor. Dan ziet hij dat je zijn reactie belangrijk en spannend vind. Dat kun je er trouwens ook gewoon bij zeggen. Enne....het is zo leuk zo'n kleintje!! Wij zouden niet meer anders willen!! Succes vanavond...
Hier precies hetzelfde! Wij wilden ook nog niet gelijk kinderen, maar we waren ook niet meer zo voorzichtig als voorheen. Op een gegeven moment had ik wat symptomen en ik dacht: even snel een testje er tegenaan gooien voordat ik naar mijn cursus ga. Die was dus positief. Uiteindelijk was ik zo geschrokken dat ik er helemaal niet meer bij heb nagedacht hoe ik het moest brengen. Het kwam ook niet helemaal uit het niets, want hij wist van mijn symptomen en we hadden samen de test gekocht. Mijn vriend reageerde ook zwaar relaxed. We hebben maar heel even overlegd of we er wel echt klaar voor waren. We waren net verhuisd, ook met het oog op toekomstige gezinsuitbreiding. En ook financieel gezien in een stabiele situatie. Dus het was snel beslist. Gewoon vertellen hoor meis! It takes two to tango. Hij was er zelf ook bij. Je kan er beter eerder dan later achter komen hoe hij er over denkt. En als hij bepaalde twijfels heeft, kan je die misschien wel wegnemen. Als jij er blij mee bent, mag je dat ook best laten merken! Succes!
Ik ga het ook persoonlijk vertellen Maar ben toch zo zenuwachtig! Hij komt rond middernacht thuis. Hij heeft de laatste tijd alleen zo vaak aangegeven er nog niet klaar voor te zijn enz enz en aan de andere kant zei hij soms dan weer dat als het zo is dan is het zo. Ik denk niet dat hij heel blij zal reageren, verwacht meer dat hij in shock raakt of misschien wel boos word. Maar goed hoe dan ook, het is er nu toch Maandagochtend heb ik de afspraak bij de huisarts. Het is allemaal zo spannend omdat het eigenlijk ook zo onverwachts is gekomen!
Hoihoi. Misschien schrikt hij wel even maar goed jullie wilde wel voor een kindje gaan in eerste instantie. Dus helemaal onverwachts is het natuurlijk niet Overigens kunnen mannen soms hele gemene dingen zeggen als ze zo schrikken. Maar 9 van de 10 keer vinden ze het erna hartstikkr leuk. In elk geval gefeliciteerd met je zwangerschap.
Succes meis en mannen vinden t altijd wel wat spannender en enger zeg maar, laat je wel fijn weten hoe t is verlopen, ben wel benieuwd
Hij vind het vast super leuk!! Hij zal even schrikken maar zal echt wel blij zijn. Er komt meestal wel een moment/periode waarin er twijfels ontstaan. En dan denk je dit is niet het juiste moment want dit en dat maar ... als je zo denkt...is het moment nooit juist. Wellicht kreeg hij het gewoon ff benauwd bij het idee maar dat jullie er in eerste instantie voor gingen zegt al genoeg. Dit kindje is welkom!! (En nie schrikken straks als jij gaat twijfelen...dat zijn de hormonen hahaha heb je meestal rond wk 7 ) ooh en tip...als ie schrikt of in shock is of miss zelfs boos. Laat hem de situatie dan gewoon even rustig over denken. Raak nie in de stress. Neem een warme douche en laat hem maar even lekker op zichzelf zijn. (Paniek is t minste wat jij nu wil voor je kleintje) jij weet dit al eventjes dus hent er al bij stil gestaan en erover gedacht. Hij wordt hier straks niets vermoedend mee "overvallen" succes iig meid!! En natuurlijk....van harte!!! Geniet van je wondertje