Toch vind ik het niet netjes. Ik zou ook met een ongerust blijven zitten. Je maakt je als moeder toch zorgen om je baby. Als ik jou was zou ik even contact opnemen met een echo buro ik ben zelf bij prenatale screening in Ermelo geweest met 19 weken en die heeft alles nagekeken, wat ik wou en ook wat bij de 20 weken echo hoorde. Zij heeft mij helemaal gerustgesteld en alles goed uitgelegd. Dit werd trouwens vergoed door mijn verzekering (als 20 weken echo) maar ik ga volgende week weer voor een groei echo kijkt ze weer alles na (35 euro) gewoon omdat ik dat fijn vind. Mijn VK maakt verder geen echos en het is sowieso leuk de kleine te zien, gerustgesteld worden dat alles goed is, en krijgt leuke fotos en filmpjes mee voor thuis
Wat kan jij toch vaak onzin neertypen op dit forum zeg...pfff TS: bij mijn zoontje hoorden wij ook rond dit termijn een onregelmatige hartslag. Heb toen een guo gehad maar het was (zoals verwacht) gewoon in orde. Dit komt vaker voor in dit termijn. Lees dat je inmiddels gebeld hebt. Fijn dat je nu wat geruster bent!
Wat fijn! En volgende keer bij twijfel of onzekerheid dit meteen uitspreken. Gewoon sprake van miscommunicatie in dit geval, kan gebeuren. Nu hup! Weer terug op je wolk
Gelukkig ben je gerustgesteld! Goed dat je nog even gebeld hebt. Het zal wat vreemd geklonken hebben dat je vk zei 'ik vind het wel goed'. Maar dat kwam natuurlijk omdat ze je kleintje op de echo al zo lekker had zien spartelen. Welke vk zou bij twijfel je gewoon naar huis sturen? Geen één! Dan wordt je heus wel doorgestuurd. Het is altijd goed om als je ergens over tobt of twijfelt even je vk te bellen.