hallo ik vraag me af hoe jullie de familie hebben verteld dat jullie zwanger waren, zelf wil ik het namelijk op een leuke manier doen en niet gewoon met een bakkie koffie van o ja jullie worden opa/oma oom/tante ofzo. ben benieuwd!
Wij gingen, zodra de test duidelijk was, naar m'n moeder toe. Zij weet van ons hele traject en wanneer we ongeveer iets zouden weten, dus bij haar was het verrassingseffect sowieso al weg.. Ik heb heel snel een paar Nijntje-koekjes besmeerd met boter en er roze en blauwe muisjes overheen gestrooid. In het broodtrommeltje van onze zoon gedaan en hem laten zeggen dat hij koekjes had gebakken.. Niet heel spectaculair, maar daar was ook niet echt gelegenheid voor
Wij hebben mokken gekocht met daarop liefste opa/oma/tante/oom, mijn fam vond het fantastisch. Zijn familie hebben we kleine sokjes gekocht en klein ingepakt. Ieder dus een kadootje gegeven, heel leuk die reacties op die gezichten te zien! Succes!
dat vind ik ook wel een leuk idee. had op internet ook gelezen dat je een foto lijstje kon kopen en daar een tekst in kon doen van mag ik over .. maand in dit lijstje vond ik ook een leuk idee!
Wij hadden rompertjes en truitjes maat 50 gekocht en cadeau gegeven met de tekst daarop 'opa/oma is de liefste'. Mijn zus en zwager gewoon zo verteld, omdat ik het gelijk na de test verteld heb en mijn vriend zijn broer en schoonzus willen we nog iets voor kopen om het te vertellen.
Zodra wij zwanger zijn bestel ik een pakket van zaadcel en eicel die magnetisch aan elkaar hangen (in knuffelbeertje). Kijk maar eens op GIANT Microbes | Gag Gifts, Teacher Gifts, Doctor Gifts, Gifts for Girlfriends and Boyfriends
Hier ligt een buiband boven met de tekst: In samenwerking met g... En dan een plaatje van een foetus. Hoewel het hier niet makkelijk gaat en ik het de vorige keren wel al eerder heb verteld, hoop ik dat het nu een keer goed gaat en ik mijn zus een geweldig verjaardagscadeau kan geven.
Wij hebben mijn ouders een fles champagne met daarom heen een slab met de tekst: Jullie worden opa & oma gegeven. Mijn schoonmoeder een rompertje met voor de liefste oma, mijn schoonvader een rompertje met dezelfde tekst. Mijn zusje een boekje ''handboek voor een tante'' en mijn schoonzusje een slab met de tekst de tofste tante heb ik ! (en ook de vriendinnen heb ik gekleurde chocolaatjes gegeven met een gedichtje erbij)
We hebben groot nieuws iedereen mag het weten over een paar maandjes gaan jullie oom en tante heten! dat hebben we aan mijn broertje en vriendin gegeven op een mooie slab! vader/schoon vader: slab met zou ik net zo flieberen als mijn opa? moeder/schoon moeder: rompertje met ik later net zo zeuren als mijn oma? Alleen dan deze teksten in het Fries!!
Slab - Groot nieuws oom en tante - Hummeltjekado - Voor een leuk kado met naam, een kraamcadeau, kraammand , geboortekado, knuffel met naam
Wij hebben t gewoon gezegd haha Helemaal niet saai juist enorm verrassend om t opeens te zeggen zonder poespas
Wij namen ze allemaal in de maling haha. Kwamen aan met een doosje van een mobiele telefoon, en zeiden dat we die gevonden hadden, moet je kijken wat erin zit. Haha je had de gezichten moeten zien!! 2 streepjes huh is die van jullie?? Oh wat geweldig haha. Was zo grappig
Wij hebben het gewoon verteld. Zelfs de derde keer vonden ze het geweldig en was er echt geen poespas nodig, wat overigens ook niet past bij ons!
Wij hadden op mijn vader zijn 50st verjaardag een schoenendoos en daarin 2 kleine rompers kleine zus en kleine broer. Hele leuk reactie mijn ouders moesten huilen van blijdschap! De rest gewoon verteld en die reageerde helaas niet zo leuk. Kant van mijn man dan. Gewoon o gefeliciteerd. Ja 2de is toch minder speciaal. Nou dat is geen leuke reactie maar goed haha.
Bij mijn ouders heb ik een grote lijst gekocht bij de action, een a4 uitgeprint met babyfotos en fotos van nu van mijn zoontje en in het midden een foto van de cb digital zwangerschapstest. Aan de andere kant van de foto een romper en babysokjes. Bij mijn sv hebben we alleen die zelfde foto in een lijst gegeven.
We hebben het mijn ouders verteld met een kinderfotolijstje met het gedichtje erin die hier al eerder voorbij is gekomen: Je kunt me nog niet horen, je kunt me nog niet zien, maar als ik in juni wordt geboren, mag ik dan in dit lijstje misschien. Mijn vader had het gelijk door bij het zien van het lijstje, maar mijn moeder had het pas door nadat ze 2x de tekst had doorgelezen haha. En mijn schoonouders hebben we een knuffel gegeven met daarop de tekst, jullie worden opa en oma! Daar zaten van die handjes met klittenband op die je dicht kon maken, waardoor ze de tekst niet gelijk konden zien. Bij het uitpakken hadden ze dus eerst zoiets van, o leuk een knuffel en pas na een paar seconden maakten ze de handjes los en zagen ze de tekst staan. Was ook erg leuk!
Ik had voor de opa's en oma's boekje van Nijntje opa en oma Pluis, muntje viel meteen. Erg leuk die reacties!!