hey meiden. zijn jullie ook zo misselijk nu tijdens je zwangerschap? ikheb dit keer wel tepakken . bij me eerste niet. heb nu al medichijnen voor gekregen helpt wel hoor, maar als ik niet op tijd in neem voel ik het al aan komen hoef effen voor over testaan er kan al over geven maar dat wil niet zo omdat ik niet goed kan kosten en ben bang dat ik niet meer kan op houden. heb hier ook een klein meisje rond lopen . ze red zich wel wat en heb soms ook erg koud en ook nog eens heel erg heet. hoelang kan dit duren iemand een idee? drink al soms rode spa voor tegen de misselijk heid. nog iemand anders tips.
Ik herken het wel ben nu 10 weken en 2 dagen zwanger. Heb ook flink last van misselijkheid en kan moeilijk overgeven, dit kom ook door een angst uit mijn verleden omdat ik anorexia heb gehad. Maar de verloskundige zij meestal duurt het tot de 12 weken. Ze gaf als tip een paar slokjes cola en dat werkt wel. En kleine beetjes eten en vooral licht verteerbaar eten. En iedere keer denk het hoort erbij maar je word er wel moe van. Ik moet met 13 weken terug voor controle en als ik dan nog misselijk ben krijg ik er wat voor. Hopen dat het snel weg is en geniet van je zwangerschap.
Hier ook vreselijk misselijk was ik van onze dochter ook. heb gister zetpillen van emesafene gekregen maar mag er maar 1 per dag :O nou dat schiet niet op dus ik bel maandag direct maar weer of ik meer mag
emesafene die heb ikook gekregen en mag er twee van hebben allen ik bestel er an de week weer wat bij heb wat teweing van gekregen. ze helpen wel hoor. en wat vreemde is als ik wat heb gegeten dan is het goeds maar als ik effen niks eet dan wordt ikmisselijk en heb zien wat.hoopvoor jullie dat ook snel over is.en je wordt er erg moe van
Hoi, Hoelang de misselijkheid duurt is per persoon verschillend. Ik ben nu ruim 18 weken en ben nog steeds misselijk, maar het spugen wordt gelukkig minder. Ik had ook medicijnen gehad,maar mijn lichaam raakt daar te snel aangewend, waardoor de misselijkheid er gewoon weer doorheen kwam. Ben er wel achter dat ik niet tegenmelkproducten kan, dan moet ik direct spugen. Wat wel een beetje helpt bij mij is iedere 2 uur iets eten,af en toe een slok cola en ontbijten voor het opstaan. Sterkte ermee, hoop voor je dat het snel over is!
Hier ook een erg misselijke zwangere mama... Helaas helpt bij mij niks, dus ik zal het nog een paar weken uit moeten liggen.. Ze zeggen idd dat je luchtig moet eten, maar het gekke is: een cracker komt er bij mij gelijk weer uit, terwijl een vette hap als een kroket of iets er in blijft... Sterkte meiden!
ik neem smorgens een emesafene en savonds voor dat op bed gaat.heb vandaag tot half twee vol gehouden zonder esmesafene maar heb laat er maar eentje genomen werdt zo missselijk. zal morgen gelijk weer nieuwe bestelen. heb soms wel als ik eentje heb gehad dat ik nog wel kots neigen heb maar helpt wel goed veders.
Pff... Nou... ik word er ook sinds een paar dagen verschrikkelijk door geplaagd. Ik heb tot dusver maar een keer moeten braken, maar ik voel me de hele dag door verschrikkelijk misselijk. Ik eet regelmatig een klein hapje, slokjes cola... Maar niks werkt echt. Als ik iets eet dan lijkt het even te zakken, maar na een paar minuten is het er weer in alle hevigheid. Als het blijft aanhouden dan bel ik de huisarts voor een verlichtend medicijn. Het is echt niet te doen zo...
Hier nog een, de laatste dagen is het weer erg heftig. Het weer zal er misschien ook wat mee te maken hebben. Ik weet niet meer precies wanneer ik het bij mijn zoontje had, maar ik weet wel dat ik het toen ook had...helaas!
Hier is het gelukkig inmiddels over maar ik ben ook heel erg misselijk geweest. Bij de 1e zwschap vanaf week 7 t/m 16 en nu vanaf week 6 en nu gaat het gelukkig goed. Heb deze zwschap wel een medicijn genomen anders kon ik gewoon de hele dag niets doen. Bij de 1e zwschap hielp bepaald eten en kleine beetjes eten wel. Deze keer hielp dat niet. Sterkte de komende tijd..
Ik ben er net achter dat ik zwanger ben, 4 weken + 5 dagen. Maar ben ontzettend misselijk. Een heel aparte misselijkheid. Ben benieuwd of dit lang blijft of niet... heb nog niet moeten overgeven gelukkig.
Ik heb overigens een week geleden emesafene gekregen en dit 's ochtends en 's avonds ingenomen. Helaas werkt het niet... Ik ben soms echt ten einde raad. Ik kan echt helemaal niks. Lig alleen maar op bed en doe af en toe een wandelingetje in huis. Ik vraag me echt af tot op welke hoogte het 'normaal' is... Het overgeven ligt continue op de loer. Meerdere keren per dag sta ik met mijn emmer onder mijn kin, maar weet het gelukkig net 'weg te puffen' voor het er uit komt. Misschien een beetje gek, maar ik word hier echt moedeloos en verdrietig van... Ik ben natuurlijk heel blij en gelukkig met het wondertje in mijn buik, maar ik vind dit een behoorlijke uitputtingsslag.... en dan moet je nog een maand of 7.
Ik ben zelf niet continu misselijk maar sinds vorige week wel vlagen, vorige week voor het eerst ook echt overgegeven. Vanmorgen nam ik vrolijk een slok water en die kwam er ook net zo vrolijk weer uit. Ik zit nu met een pakje crackers en een kop muntthee te hopen dat het minder wordt. Sterkte!
Gister was mijn eerste echte misselijke dag... tot ongeveer 16.00uur geleefd op minihapjes... Ik las ergens dat banaan de maag kalmeert, die meteen gegeten bij het opstaan, maar bleef misselijk.. Vandaag dan ineens weer een heel stuk minder. Wel heel even bij de eerste stappen uit bed, maar al snel weer helemaal over. Had het gister ook erg koud de hele dag.. Leek wel een gewoon griepje.. Iemand bekend met het koud hebben?
Dat is iets wat heel herkenbaar is, dit hebben veel meiden met zwangerschapsmisselijkheid. Die cracker wordt veel genoemd omdat dat bij 'reguliere' misselijkheid goed helpt, maar zwangerschapsmisselijkheid is echt iets heel anders. Ik zou zeggen als je dit merkt dan kun je die crackers dus beter laten staan en iets vetter eten. Als de misselijkheid dan afneemt kun je weer wat gezondere dingen eten. Emesafene werkt het beste als je het regelmatig en stipt inneemt en er daarnaast zo veel mogelijk bij drinkt (I know, onhandig want vaak is drinken een probleem), dan bouw je een spiegel in je bloed op waardoor het veel beter werkt. Op de dag pas nemen als je het niet meer kunt harden werkt uiteindelijk dus contraproductief. Zag nog de vraag van lievemamatrix over wanneer het niet meer normaal is: eigenlijk als je niet meer kunt functioneren. Daarbij moet je letten op hoeveel je nog kunt drinken, hoe vaak je moet overgeven en hoe veel je afvalt. Als je rond de 24 uur of langer niets meer hebt kunnen drinken (of het is er bijna meteen weer uitgevlogen) dan MOET je echt een arts waarschuwen. Je loopt dan namelijk grote kans om uit te drogen. Verder is het ook verstandig om een arts te waarschuwen als je praktisch niets meer kunt eten, als je meer dan 4/5 keer per dag moet overgeven, als je meer dan 5% van je oorspronkelijke lichaamsgewicht kwijt bent (bij 75kg gaat het dan om 3-4 kg) of als je urine erg donker is of als je bijna niet meer kunt plassen. Vooral bij de combi niet kunnen eten/drinken en (veel) overgeven moet je erg opletten, maar ook weinig tot niets kunnen eten/drinken en niet zo veel overgeven kan op den duur tot problemen leiden. Hoop dat dit eea verheldert! Op www.zwangerenmisselijk.nl staan nog meer tips en meer info hierover. Sterkte allemaal!