Konijnen

Discussion in 'Gezondheid' started by Keija, Aug 23, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Keija

    Keija Bekend lid

    Jun 30, 2016
    717
    6
    18
    Misschien een suffe vraag, maar ik wil het graag zeker weten als dat kan..

    Weet iemand of je konijnenhokken/rennen mag verschonen tijdens zwangerschap?
    Ik heb konijnen van mezelf en daarnaast werk ik af en toe bij een konijnenopvang.
    Ik kon het zelf niet echt vinden dat het níét mag, maar mn schoonfamilie vond het wel fijn als ik het zou navragen. Ik dacht, misschien weet iemand het hier? En anders vraag ik het morgen in het ziekenhuis (afspraak voor combinatietest, al weet ik niet of zij daar dan ook antwoord op kan geven).

    (Overigens doe ik met de wctjes verschonen al handschoenen aan. Zou dat voldoende zijn of moet ik voortaan manlief of mn moeder om hulp vragen?)
     
  2. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Ik heb het tot nu toe altijd gewoon gedaan. Volgens mij is het belangrijkste dat je je handen gewoon extra goed wast als je klaar bent.
    Maar dat het echt problemen kan geven heb ik nooit gelezen. Dat is mrt de kattenbak wel zo..
     
  3. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    Ik verschoon het konijnenhok gewoon. Heb er eigenlijk nooit bij stil gestaan. Gewoon goed je handen wassen na afloop.
     
  4. IJsthee

    IJsthee Bekend lid

    Feb 23, 2014
    711
    0
    0
    Ja mag gewoon. Wel risico op bepaalde parasieten maar die kunnen voor jou en ook voor de kleine geen kwaad. Heb het toevallig laatst nog aan de dierenarts gevraagd i.v.m. ziek konijn.
     
  5. Keija

    Keija Bekend lid

    Jun 30, 2016
    717
    6
    18
    Oke, dankjulliewel!
    Gewoon lekker mee bezig blijven dus en goede hygienemaatregelen nemen :)
     
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Konijnen geven je niks waar je ziek van kan worden. Alleen met katten poep (toxoplasmose ) goed oppassen.

    Ik zou zelf wel uit hygiënisch oogpunt handschoenen aan doen maar dat doe je al. Dus verder gewoon doen wat je altijd deed.
     

Share This Page