Dan zou ik een een nieuw doosje halen. Ik weet niet of de stof die je hcg moet meten vergaat eigenlijk? ? Maar een test van zover over de datum is die nog wel betrouwbaar? ?? Mss weet iemand hier het?
Ik denk dat je niet zwanger bent. Toch zou ik, als ik jou was, voor mijn eigen gemoedsrust een goede test doen, dan weet je het zeker...
Ik zal nog een weekje afwachten. Zijn de regels er dan nog niet. Dan doe ik nog een test. Jullie zijn in elk geval al zeer bedankt voor het goede advies grts tot de volgende keer ... #gerustgesteld
Ik denk niet dat je zwanger bent en denk dat de symptomen die je hebt aangezien voor een eisprong iets anders zijn geweest. De pil blokkeert ovulatie. Wel geeft je aan dat je sinds 2 maanden aan het rommelen bent door de pil heen, die je al lange tijd gebruikt. Dus onmogelijk is het niet. Meid, ga naar de huisarts, zéker omdat je niet zwanger wilt worden!
Ik ben zelf 5 keer totaal door de pil heen gegaan. 3 keer de orale pil en 2 keer de pleisterpil. ik slikte hem elke dag op de zelfde tijdstip en trouw. nooit vergeten maar ben er toch door heengegaan. Maar dat hebben veel vrouwelijke familieleden van mij zijn vaak door de pil zwanger omdat die hormoon bij ons gewoonweg niet werkt :s
Wanneer dit echt zo is zou iok vandaag meteen een bezoek brengen bij de huisarts. Als je een eisprong hebt werkt je pil niet goed en kun je zwanger raken. Is het niet nu, dan wel volgende maand of de maand erop. Ook zou ik even een nieuwe test kopen. Een test die 3 jaar over datum is, is niet echt betrouwbaar meer.
Ik heb nu nog eens gekeken naar de test en daar staat nu ineens een hele lichte roze streep op in het daglicht zie je deze is dat normaal?
Volgens mij heb je gewoon je menstruatie gehad op de 18e. Wellicht iets vroeger dan normaal maar bij een onregelmatige cyclus zeker niet vreemd. 2 dagen bloeden is volgens mij ook vrij normaal.
Ik zou sowieso even testen met een test die niet over datum is . Los daarvan, het kan natuurlijk zijn dat je deze pil bent ontgroeid. Dus ik zou sowieso naar de ha gaan en dit voorleggen omdat ik vermoed dat je pil niet meer betrouwbaar is. Misschien is een uitstrijkje ook geen verkeerd idee, om e.e.a. Uit te sluiten. Succes!
ja dat is misschien wel juist, ik pak deze pil dan ook al 7 jaar dus, best een laten nakijken door gyn,, als ik nog steeds mijn regels niet heb einde week, of erna wanneer zou ik dan best nog eens een test doen?