Gisteren waren we mijn meisje haar speen kwijt, overal gezocht, niet gevonden. Uiteraard had ik er nog wel wat in voorraad maar dat ging ik haar niet vertellen natuurlijk. Ze heeft er nog wel wat keren om gevraagd maar als ik vertelde dat hij kwijt was, zei ze; oh ja en ging weer verder waar ze mee bezig was. Toen was het bedtijd, ze vroeg er nog even om maar viel gewoon gelijk in slaap zonder speen, ik wist niet wat ik meemaakte! Vandaag overdag vroeg ze het nog 2x, weer verteld hoe of wat en ze legde zich er gelijk bij neer. Ik heb haar beloofd morgen een cadeautje te gaan kopen omdat ze zo'n grote meid is. Vanavond heeft ze er zelfs niet over gezegd met naar bed gaan. Goh wat kan je hier tegenop zien terwijl het zo meevalt, of krijgt ze nog terugvallers?
Hier was Finn bijna 2 jaar toen we samen de speen hebben weggegooid. s'ochtends vroeg lag hij in de prullenbak, en gedurende de dag vroeg hij alleen af en toe erna, maar als ik dan vertelde dat hij in de prullenbak lag was het prima. Bij het naar bed gaan heeft hij nog een paar dagen wat gehuild, en hij was wat sneller en vroeger wakker, en dan moeizaam weer in slaap te krijgen. Na ongeveer 2 weken vroeg Finn helemaal niet meer om de speen. Al me al viel het ons 100% mee. Finn was behoorlijk verslaafd, liep er altijd mee en was er van het ene op het andere moment vanaf
Onze kids schelen 5 dagen met elkaar wat grappig en nu beide weer zwanger! Dus bij jullie ging het ook zo makkelijk, ze liep er hier ook de hele dag mee. En ik vind dat jammer want ze praat zo goed maar met die &%@$%# speen verstond ik er soms niks van. Ik ben benieuwd hoelang ze het er nog over zal hebben maar ik heb me wel voorgenomen om niet meer toe te geven, anders kun je weer een keer overnieuw gaan beginnen en ik denk dat dat een beetje zonde zou zijn. Ben wel bang dat als de baby straks een speen zou hebben ( liefst niet ) hoe ze dan reageerd, maar dat is nog niet zover!
Ons zoontje was overdag al van de speen af en had hem alleen nog voor 's nachts. Na de geboorte van zijn zusje is hij weer vervallen naar overdag ook een speen. Op een gegeven moment kwamen we er achter dat hij ze kapot beet. Dat hebben we hem laten zien en hem geprobeerd uit te leggen dat dat gevaarlijk was. Dus de speen weggegooid. hij heeft er nog een paar keer om gevraagd overdag en als wij dan zeiden dat die stuk was was het prima. Het slapen ging de eerste nachten wel heel moeilijk, veel wakker geweest en huilen, nu lijkt het beter te gaan en zijn we gelukkig van de speen af. Hier dus ook cold turkey voor onze speen verslaafde zoon. Scheelt ook dat zijn zusje absoluut geen speen wil hebben.