Hallo dames, Ik heb sinds vannacht rond 5 uur last van menstruatiepijn en harde buiken.Ze komen en gaan.Die menstruatiepijn is wel vervelend.Beetje pijnlijk.Ben echt aan het twijfelen of ik de verloskundige moet bellen. Ik weet wel dat mijn baby al ingedaald is,het zat bij de vorige controle al diep beneden zeg maar.Dus denk dat het geen indalingsweeen zijn. Wat zouden jullie doen???Even afwachten tot het overgaat of bellen met verloskundige??
bellen..!! ik heb precies hetzelfde gehad en gedaan gisteren vk gebeld moest met urine komen, werd gecontroleerd en toen 2u verplicht bedrust nemen en de harde buiken tijden opschrijven en doorgeven na 2u. bij mij waren ze het eerste uur nog 4-5x en het uur erna 3-4x gekomen.. advies van vk was: direct stoppen met werk anders was ze bang dat het weeen konden gaan worden, en dat willen ze echnie rond de 30wkn.. succes meid!
ik zou ook even bellen. Denk dat het ook wle voorweeen kunnen zijn, maar je weet maar nooit. Hoe is het nu?
Goedemorgen dames, Ik heb gebeld en uiteindelijk naar de praktijk gegaan met urine.Het bleek na controle dat ik toch ontsluiting had en dat het daar beneden week was zeg maar. Ben naar het ziekenhuis gegaan en heb een hartfilmpje gehad en echo en een inwendige onderzoek.Ik had toch 3 cm ontsluiting en ben aan de weeenremmers gezet.Me buik is nu rustig dus hoop dat de baby voorlopig nog blijft zitten. Bedankt voor jullie reacties dat ik toch moest bellen anders had ik misschien niet gebeld en dan was ik verder van huis!
Ow, dan ben ik echt blij dat je actie ondernomen hebt! Hopelijk blijft de kleine nog minstens 6 weekjes zitten!!
jeetje meid goed dat je hebt gebeld! Succes en sterket verder en ik hoop dat je kindje nog een lange tijd blijft zitten hoor!
Ik wilde zeggen: Bellen!! Dat heeft de vk tegen me gezegt, als mijn harde buiken gepaard gaan met een menstruatie achtige pijn moet ik direct bellen nl. Maar je hebt gebeld en maar goed ook!! Succes en hopelijk blijft het kleintje nog even zitten.