Hallo dames. Dan maar hier dezelfde vraag: Wij zijn nu inmiddels 2 jaar bezig voor een tweede wondertje en tot nu toe 3 iui's verder nog met lege handen. Nu heb ik gisteren een evaluatiegesprek gehad met m'n hoofdbehandelaar en daar begon hij over een fertiloscopie. Eerst krijgen we nog 2 maand de kans (2 vd 3 waren namelijk verkeerd getimed, slecht ei, slecht zaad) met IUI in natuurlijke cyclus, maar daarna wil hij het onderzoek doen voor we beginnen met iui MET hormonen. Zijn er hier dames die dit onderzoek hebben gehad? Ben er niet bang voor ofzo. Nahja leuk is natuurlijk anders maar wil altijd graag weten wat er gaat gebeuren en wat ik voor pijn kan verwachten. De gyn zei dat het een vervelend onderzoek was. Dat er een sneetje word gemaakt in de schede en dat ik morfine infuus krijg.. Dacht eerst dat het hetzelfde was als een hsg onderzoek, maar lijkt meer op een laparoscopie blijkbaar. hoor graag ervaringen van jullie! Groetjes __________________
Ik heb er nog nooit van gehoord. Wel van laparoscopie, heb ik gehad in combinatie met hysteroscopie. heb je nog geen foldertje of zo meegehad?
Nee wel een filmpje op YouTube gevonden. Dit is de link (als het mag) http://youtu.be/QbU5_rBh8Uw Die moest ik bekijken van m'n hoofdbehandelaar. Dat is ook het zkh waar ik het krijg
Is het dit wat je krijgt? Fertiloscopie : Fertiliteitskliniek Twente die heb ik gehad.. maar heette bij ons THL
THL ja,zo heette die bij mij ook! Ik wil je niet bang maken maar ik had echt veel pijn toen ze dat sneetje maakten. Ik had naproxen op en een plaatselijke verdoving. Sorry dat ik het niet mooier kan maken voor je.
Ik heb m gehad! Ronde er na zwanger, misschien heeft het doorspuiten geholpen. Heb hier kort omschreven hoe het was http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/428433-fertiloscopie-wie-heeft-gehad.html Viel me mee, sterkte ermee!
Bij mij viel die ook wel mee! Genieten is het niet zeg maar, maar ook geen hel. Ik had ook naproxen en plaatselijke verdoving! Vond het wel cool om mee te kijken! Binnenkant zag er heel anders uit dan ik dacht
Sorry meiden. Ja klopt is idd een thl! Waar hebben jullie hem gehad? Ik krijg hem in Enschede. Hopelijk is het niet nodig en ben ik gewoon eerst zwanger met deze iui's. Lijkt me behoorlijk eng.. Maar als het moet doen we het ervoor. Je hoort idd dat veel meiden dan die maand ineens zwanger zijn. Heb nu ook een cyste in m'n rechtereierstok. Zou zo'n onderzoek dan die ook kunnen verwijderen? Nu is niet nodig want is nog maar 6 mm, maar moet niet gaan groeien.
Ik heb dan een laparoscopie en hysteroscopie icm tubatesten gehad (doorspuiten eileiders). Na herstel begonnen met IUI en direct na 1e iui zwanger!! Je hoort het inderdaad vaker en ik ben er ook het bewijs van