Sinds de geboorte van mijn laatste beeb is mijn cyclus echt een rommeltje geworden. Ik heb altijd ene perfecte cyclus gehad, 28 dagen standaard. Nu is het tussen de 24 en 32 dagen ik heb dit in mijn hele leven nog nooit meegemaakt. Ik ben ook altijd zeker binnen de 2 maanden zwanger geworden nu gaat het gewoon niet. Zou er toch iets mis zijn?? Maar een cyclus van 24 dagen is dat ook niet erg kort?
Hier al 2 keer een cyclus van 23 dagen. Duurt het alleen maar korter voordat er weer een nieuwe ronde aanbreekt
ik ben sinds mijn bevalling net regelmatig van cyclus kheb er nu al 2 gehad van 21 dagen. is dat eigenlijk niet te kort ?
Volgens mij kan dat geen kwaad. Wat al gezegd werd, des te meer kansen heb je en kun je sneller de volgende ronde in. Ik zou er voor tekenen, die van mij is nog rommeliger (zie handtekening) en als je twijfelt even naar de ha?
Maar je eitje heeft toch ook een minimale tijd nodig om te rijpen? Ik weet niet hoeveel dat precies moet zijn dan ?
Hier altijd cyclus van 24 dagen! heerlijk als je voor een baby gaat, na 20 dagen kan ik al testen Als je geen baby wil is het vet irritant, want dan ben je elke 24 dagen ongesteld! ik heb op dag 8 9 en soms 10 al een ei.
goeiemorgen allemaal !! Heb even een vraagje want snap er niks meer van Ik zit nu op dag 41 van mijn cyclus nog nooooooit gehad. Heb 2 testen gedaan van de kv. Alle 2 nega gestest, nu hoor ik van mensen buitenaf dat de test het beste met ochtend urine gedaan kan worden?? Ik heb middagen getest en nega uitslag. Ongesteldheids? krampen heb ik nu al ruim 3 weken, anderhalve week tot 2 weken geleden had ik last van duizeligheid en misselijkheid maar het lijkt me zelf sterk omdat wij alleen met nieuwjaar onveilig hebben gedaan. Moet ik nog deze week het beste afwachten en dan een nieuwe test gaan doen of een dokterstest proberen? weet niet of die van de dokter nog beter is namelijk. Groetjes,
Mijn langste cyclus was 39 dagen, ik had ook steeds krampen, zere (.)(.) opvliegers enz. Ik werd stapel gek, dacht echt dat ik zwanger was, en heb mega veel testen gedaan. Het was gewoon ontpillen, zo gemeen. Het kan zeker dat je zwanger bent, maar ik ben toch beetje bang dat het ontpillen is. succes
Naar hoeveel tijd kan dat ontpillen nog dan want ik heb normaal een gewone cyclus is de eerste keer dat ik echt zoveel overtijd ben met me cyclus. Morgen ben ik dus 2 weken overtijd met me menstruatie. Ik heb mezelf voorgenomen deze week af te wachten , is het er dan nog niet doe ik een testje en als die nega aangeeft vlieg ik toch ff langs de h.a.
Ik zit nu op dag 28 en heb al een aantal dagen inwendig bloed niet veel soms een beetje bruin er komt niets naar buiten. Ik denk dat ik ongesteld ga worden maar waarom komt het dan niet naar buiten. En het is niet echt helder bloed maar slijmerig bloed. Ik had een tampon ingedaan om even te kijken ja sorry. Maar er zat nagenoeg niet veel aan bruin en wat rood. is dit normaal? Ik heb dit normaal nog nooit gedaan als ik een menstruatie verwachtte. Tenminste ik hoop hem niet te verwachten maar ik heb er een hard hoofd in en dat het misschien toch doorzet? Wie kent dit?