fijn dat het nu is opgehelderd! verder sluit ik me aan bij missflower, ik vind de procedure ook niet zo vreemd... mijn eerste afspraak werd al gelijk gezegd dat ze nog niet veel konden betekenen, werd naar familie gevraagd enzo, kreeg een formulier mee voor bloedprikken en echo en een afspraak voor 7 weken later. er werd ook pas met 14,5 week naar het hartje geluisterd. de meeste praktijken hebben geen echo apparaat dus je moet idd zelf een afspraak maken daarvoor. dus al met al klinkt het in mijn ogen redelijk normaal. los daarvan moet je wel iemand hebben bij wie je je op je gemak voelt natuurlijk, dus als ze kil was gebleven zou ik ook een ander hebben gezocht. maar ik denk dat de inhoud van de eerste afspraak op zich overal wel ongeveer hetzelfde is.
Inderdaad gewoon overstappen naar een andere vlos hoor!!! Je kan evt gewoon zelf een andere vlos bellen. Voor de (termijn)echo heb ik trouwens gewoon zelf eeen afspraak gemaakt met het echobureau in de buurt. Zelf heb ik ook een beetj een "vage" vlos en ik heb er nu spijt van dat ik niet overgestapt ben..... In het begin dacht ik gewoon beetje vreemd mens maar wel aardig en ze weet waar ze het over heeft en dat is het belangrijkste. Toen ik laatst een vervangster kreeg voelde ik me direct helemaal op mijn gemak bij haar, dus nu baal ik er toch van dat ik in het prille begin niet naar mijn gevoel geluisterd heb! Succes met je zwangerschap!!!
Gelukkig dat het opgehelderd is zeg, wel vervelend allemaal. Wens je veel succes verder en ben blij dat je je nu een stuk beter voelt
fijn dat je huisarts wel mee wil denken. het is zo belangrijk dat je een goed gevoel hebt bij een vk. vertrouwen is van groot belang in je hele zwangerschap. hopelijk klikt het met de volgende beter en krijgen jullie snel de echo!
Ik sluit me aan bij MissFlower en marieke1983, de procedure op zich is echt niet vreemd. En eerlijk gezegd vind ik het voor je verlos pleiten dat ze zo haar best heeft gedaan om het uit te leggen. Hoop dat het vanaf nu wat beter gaat en jullie elkaar beter begrijpen!
hm toen ik mijn reactie had geplaatst heb ik een heleboel berichtjes gemist, geen idee hoe dat kon. iig fijn dat de vk het nog even heeft uitgelegd hoe en wat. hoe dan ook hopelijk voelen jullie je snel op je gemak bij welke vk dan ook
Fijn dat het opgelost is! De procedure klonk mij ook normaal in de oren, maar als je er met een vervelend gevoel weggaat is dat nooit goed. Wbt overstappen, het staat je in principe vrij om een vk te kiezen die je wilt. Echter moeten ze wel binnen een bepaalde tijd bij je kunnen zijn. Ik kan daarom (helaas) maar bij 1 praktijk terecht.
Heee wat vervelend voor je dat het zo gelopen is. Ik had precies het zelfde was er alleen heen gegaan en heb terug reis alleen maar kunnen huilen. Achteraf was ik blij dat ze niet naar het hartje had geluisterd omdat dat waarscheinlijk nog niet te horen was ik bleek nog maar 7 weken heen te zijn (voor mij ook een groot raadsel hoe dat kan) misschien dat ze daarom wel niet geluisterd heeft als je niks hoort ben je helemaal in de stress. succes de volgende keer liefs tessje