De laatste 7 weken van mijn zwangerschap hield ik veel vocht vast. Hierdoor had ik erg veel last van mijn gewrichten. Nu is de bevalling bijna 8 maanden terug, maar ik blijf 's ochtends zo'n last hebben van stijve gewrichten. Hebben jullie hier ook last van en gaat dat nog over. Ik heb gehoord dat dat nog bij het ontzwangeren hoort.
hoi hier heb ik sinds de bevalling 6 maanden geleden ook bijna elke dag last van ( nooit gehad ervoor) Als ik smorgens op sta doet alles zeer schouders rug nek en als ik een tijdje opgestaan ben half uurtje bv dan is het opeens weer weg! Dacht eerst dat het aan ons bed lag! Kan dat dus deze klachten bij het ontzwangeren horen? dit wist ik namelijk niet!
Ik wist ook niet dat dit bij ontzwangeren hoort. Eigenlijk wel logisch. Alle banden zijn nog 'zwak'. Dus lichaam vergt dan veel van je. Ik heb hier mn in de avond last van, alsi k eindelijk een tijdje op de bank zit. Dan kom ik bijna niet overeind. En inderdaad in de ochtend. Die trap.. pfff.. lijkt wel of ik nooit beneden kom.. Herkenbaar dus!