Hoi meiden, Over 2 weken stoppen wij (of eigenlijk ik natuurlijk ) met de pil en gaan we voor ons 1e wondertje. Met dat idee in mijn hoofd heb ik gewoon al helemaal zin om te shoppen.. en dan heb ik het niet direct over de meubels maar meer om alle kleine dingen: beddengoed,luiertas,kleertjes enz enz.. Ik hou me nog maar even in denk ik tot het zover is en ik de positieve test in handen heb (of inmiddels de 12 weken voorbij ben) want je weet nooit hoelang het gaat duren Hebben jullie dat ook? Wanneer gaan jullie shoppen voor de kleine?
Ja hoor, hier kriebelt het ook om lekker te shoppen voor de (toekomstige) kleine! Ook ik wacht sowieso totdat we een positieve test hebben en hoop dat ik in elk geval tot de 12 weken kan wachten (maar denk t niet). Ik wil in elk geval de 8 weken voorbij zijn..
Ik kocht af en toe een rompertje ofzo voor ik zwanger was, maar nu al 10 weken niks gekocht.. ik durft gewoon niet en misschien als ik vanmiddag zie dat de echo goed is dat ik dan durf..
ik herken dat ook echt heel erg, ook omdat wij bezig zijn met een koophuisje. Dus dan zie je ook ineens heel veel leuke dingen, waar je normaal nooit zo mee bezig was(stiekem altijd wel een beetje hoor ) Maar er zijn inderdaad zulke leuke spulletjes! kleertjes bedjes tasjes etc. etc. ow ow ow! ik kan niet wachten tot het zover is!
Spannend KateK! Heel veel succes vanmiddag Ik heb idd ook al wel wat rompertjes en dergelijk. Ben met mijn ex 4 jaar geleden ook voor een kleine gaan proberen maar na bijna een jaar lukte het maar niet en werd mn relatie er zeker niet beter op (maar goed dus aan 1 kant dat het toen niet gelukt is)..Toen heb ik wel wat dingen gekocht,nu probeer ik me maar in te houden hihi. Hopelijk nu dus wel snel raak