Ah wat balen zeg… was je menstruatie eerder dan verwacht? Sterkte iig.. Ook weer gebeld naar het zkh voor de volgende ronde? Of hoeft dat bij jullie niet meteen? Ik zou je vriend het ook gewoon zeggen toch? Anders ben je zo verdrietig in je eentje..
Hooi, Ik heb getest haha. Weet niet waarom maar ik wilde gewoon testen Hij is nog positief? Beetje hetzelfde als hoe die er ruim n week geleden uitzag, maar morgen is pas de ovitrelle 14 dagen geleden. Ik wil dat het mijn eigen hCG is zou dat al kunnen ?? Dinsdag is m'n nod.
Mmm.. maarja dat zal ook wel weer per persoon verschillen. Ik hoop dat de ovitrelle weg is .. maar kan me niet voorstellen dat dit echt mijn hCG zou zijn.
wat een verdrietige dag idd… heel veel sterkte.. krijgt Naud een mooi plekje bij jullie thuis? en toch fijn dat jullie ook weer ergens naar uit kunnen kijken. Dat maakt het leven uiteindelijk de moeite waard.
Oeh wat spannend zeg! Bij ons raden ze aan 16 dagen na de IUI te testen. Is dat ook dinsdag bij jou? Nog even geduld ws.. das zo klote hè?
Haha ja bij ons zeggen ze 14 dagen maar dat is dus dinsdag inderdaad Ik was gewoon nieuwsgierig of het er nu helemaal uit was. Maar dus niet!
Als de test hetzelfde is als vorige week, betekent het dat je hcg niet gedaald is. Dat is eigenlijk de enige conclusie denk ik Misschien omdat je het zelf aanmaakt of omdat je het maar heel langzaam afbreekt. Spannend zeg!
Ja extreem spannend..... Hij droogt nu donkerder op dan die vorige. Maar nu denk ik, misschien was dat niet met geconcentreerde urine en nu wel. Misschien ben ik net weer die ene bij wie het er heel laat uit verdwijnt. Maarja.. er is een kansje.. ik ga bidden haha.
Ik weet natuurlijk niet hoe het bij jou zit, maar ik test wel vaker op 9/10 dpo en heb daar nooit meer strepen in gehad van de ovitrelle. Spannend wel, ik duim voor je! ❤️
Mmm.. jeetje het wordt wel spannend zo. Omg ik hoop het ook.. kan me er niets bij voorstellen dat het gelukt zou zijn durf er niet eens aan te denken haha
We zijn hem bewust voor moederdag gaan ophalen. Ik heb een bronze knuffelsteen gekocht daar gaan mijn vriend en ik samen zijn as in doen. Die kun je gewoon ergens in huis leggen en af en toe vast pakken. Lijkt totaal niet op een urn.
Ik hoop het zo voor je dat het deze keer gelukt is. Hier was het bij dag 10 al eruit en mocht ook op dag 14 testen. Jij zit nu (zondag) op dag 11 dus lijkt me een goed teken. Moet wel lachen dat je toch weer getest hebt. Mocht pas op dag 14 he
Ach wat mooi dan kun je dit altijd herdenken op moederdag! Ja gister was dag 13 na de Ovitrelle en vandaag dag 14. Tegen mij zeggen ze nooit wanneer je wel of niet moet testen. Maar ik testte het afgelopen jaar eigenlijk nooit meer, maar nu met de ovitrelle wel Ik heb nu net getest want ik werd er zo nerveus van. Er is een licht streepje, niet zo duidelijk als gister maar gister was om kwart voor 11 met donkerdere urine. Dus doe het nog wel een keer op dat tijdstip, en dan morgen weer. Ik heb wel sinds gister een licht menstruatie gevoel.