Bij mij is het ook zo dat mijn vriend kanker heeft gehad, bestraling in die regio zegmaar.. Dus dan houdt het op. Ik wil ook graag heel open zijn/worden over de donor, het moet niet iets geks of geheimzinnigs zijn.
Wat verdrietig dan houdt het zeker op inderdaad. Heel mooi dat jullie zo open zijn over de donor! Het is ook niet iets geks en ik denk dat zolang jullie er open over blijven, het voor anderen ook (snel) normaal is/wordt.
Wij hebben ook een donor via een Nederlandse donorbank. Zo fijn dat dat kan! Nu alleen nog hopen dat het ooit lukt..
Hè wat een ontzettende teleurstelling, wat moet dat rot zijn. Als je al weken naar de echo uitkijkt en er dan achterkomt. Hele dikke knuffel en sterkte, ik hoop dat de MK snel en zonder te veel last verloopt (toen ik merkte dat het bij mij misging een paar weken geleden kon t me niet snel genoeg komen). En ik hoop dat je daarna snel weer aan de slag mag en het snel goed raak is. Maar eerst dit een plekje geven!
Poeh, jullie hebben er ook al een hele weg opzitten! Hoeveel rondes zouden jullie zelf willen doorgaan? Hopelijk is het snel raak! ❤️
We mogen van het ziekenhuis doorgaan tot 24. Daarna zou ivf nodig zijn maar hopelijk is dat niet nodig.
Ik kende eigenlijk alleen Cryos, de Deense donorbank. Maar ik hoorde idd ook dat er een Nederlandse was. Goede ervaring mee?
Er zijn er meerdere volgens mij. Ons ziekenhuis heeft een eigen donorbank. Op zich zijn de ervaringen prima, je krijgt redelijk wat info over de donor en het kindje kan op den duur contact zoeken met de donor die dus in Nederland woont. Dat was voor ons wel belangrijk. En er waren ook donoren die zelf niet (volledig) Nederlands zijn van afkomst en dat wilden we ook graag omdat mijn vrouw een halfbloed is.
Hier dit weekend ongesteld geworden en nu dus écht aan ‘de’ pil ten behoeve van het ivf-traject. Wel even een traantje gelaten en keihard het nieuwe nummer van Jaap Reesema opgezet: : genaamd: Alles komt goed.
Ooh nee wat verschrikkelijk zeg!! Zo lang gewacht op het moment en dan zo iets zien lijkt me zo ernstig! Heel heel heel veel sterkte en probeer het inderdaad eerst een plekje te geven! ☹️
Yess, komende cyclus mag ik al starten! Net gesprek gehad met de arts. Krijg deze week nog wel wat onderzoeken en daarna in natuurlijke cyclus beginnen. Vind het zo spannend! zijn er hier meer die in natuurlijke cyclus doen? Hoe bevalt dat?
Ik doe KID in natuurlijke cyclus. Ik doe ovulatietesten en wanneer die positief is moet ik de volgende dag naar het ziekenhuis voor de inseminatie. Ik weet niet hoe het bij jou zal gaan?
Ik doe ook KID met mijn natuurlijke cyclus. Hier hetzelfde als mijn ovulatietest een smiley geeft mag ik de volgende dag komen voor de inseminatie!