Jeetje Roos.. wat vervelend om dit allemaal terug te lezen pff.. Ik herken me zeker in jou breekpunt, die heb ik ook op dit moment. Houd goede moed! I know makkelijk gezegd dan gedaan. En wat gek van 35mm?!
@Meauxmeaus pfff.. wat een drama zeg! Jeetje meid toch.. Ik heb er geen woorden voor, hele hele dikke knuffel
Ah wat lief van je, ik ook aan jou omdat we zo gelijk op gingen. Hopelijk vallen we snel weer in de prijzen he, hoe gaat het met je?
vreselijk lieverd. Hoe gaat het met je? Wij hebben besloten er weer voor te gaan. Vrijdag een follikelmeting en ik vermoed als alles goed gaat zondag iui 3. We zijn het hele traject heel open geweest tegen iedereen in onze kring maar doen deze poging met zn tweetjes. En hoe goed iedereen het ook bedoeld met alle appjes tijdens de eerste pogingen, voelt het heel fijn om het echt samen te doen. Ik merk vaak dat de appjes me meer slecht doen dan goed, ondanks dat iedereen het goed bedoeld. Klinkt misschien raar maar voel me altijd zo onbegrepen... ik denk dat we de volgende pogingen zo blijven doen. Heb gemerkt dat openheid me niet altijd helpt...
Precies dat! We zijn in onze kring ook heel erg open over het traject waar we in zitten, en de eerste 2 pogingen was men ook op de hoogte; hoe, wat, waar en wanneer, waardoor het soms nog pittiger was omdat je op je NOD allerlei vragen kreeg of het gelukt was.. Nu laat ik het meestal mijn zusje en moeder weten, en de rest hoort het later wel.. geeft me ook weer even wat meer rust moet ik zeggen. Niemand zal echt weten hoe het is, en dat maakt het zeker soms erg eenzaam en verdrietig. Gelukkig hebben jullie elkaar! Ik moet eerlijk zeggen dat dit traject er voor zorgt dat mijn partner en ik nog dichter naar elkaar toe groeien. Geldt dat voor julie ook?
dat geld ook voor ons. Gelukkig maar dat we zoveel steun hebben aan onze partners. Het is voor hun ook knap lastig allemaal ❤️
Hoi meiden, kreeg geen meldingen meer . Ik vandaag follikel meting cd12, 24.8 en bmsv 8mm, moest gelijk ovitrelle zetten morgen IUI. Dit heb ik nog nooit mee gemaakt. Slik sinds een week monnikspeper, wil graag geloven dat het daardoor komt. Normaal IUI of eisprong op cd 17/18/19 daardoor een lf van net aan 10 dagen. Als ik nu een cyclus heb van 28 dagen waar ik zwaar op hoop dan een LF van 14-15 dagen... Duim duim duim. Ook voor jullie meiden, succes bij de follikel meting. @Meauxmeaus, ik voel met je mee, heb je traject niet gevolgd maar weet hoe dit voelt. Ook de rollercoaster onze eerste MK was een curretage bij 8 weken. Heel veel sterkte, wees lief voor jezelf en neem tijd. De klap komt vaak wat later.
Wat goed om te lezen dat jullie er weer voor gaan, spannende twee weken straks! Ik kan me wel vinden in het stuk over openheid, ik heb ook besloten om het meer voor onszelf te houden. Ik hoop dat dit goed voor je blijft werken en hier kun je lekker anoniem je ei kwijt. Met mij gaat wel prima, als er deze week geen mk komt dan dinsdag aan de pillen. Fijn om te lezen ook dat jullie zoveel aan jullie partners hebben dat is heel wat waard!
Wederom sorry dat ik niet op iedereen reageer. Ik heb de afgelopen dagen niet op het forum gekeken omdat ik moet wachten tot ik ongesteld word. Hierbij nog een kleine samenvatting en nog een vraag: Vorige week wéér mijn eisprong gemist. Ik had op cyclusdag 5 (vorige week vrijdag) een follikel van 35mm. Ze hebben besloten om geen IUI te doen omdat ze niet zeker wisten of het wel een follikel was. Moest 2 dagen later terugkomen om te kijken of mijn eisprong daadwerkelijk is geweest. Mijn ovulatietesten liepen in het weekend af en op maandag (twee dagen na de eerste follikelmeting) kreeg ik een nieuwe echo. Eisprong was inderdaad geweest. Nu heb ik weer buikpijn en gevoel dat ik een eisprong ga krijgen, wat dus helemaal niet kan. Ovulatietest gedaan en hij is zeker niet positief maar wel erg duidelijk. Ik weet dat we altijd lh in ons lichaam hebben maar 6 dagen na de eisprong moet hij toch haast wit zijn? Wat zijn jullie ervaringen? Ik twijfel om de gyn te bellen, zij kunnen waarschijnlijk niks voor me betekenen maar het frustreert wel dat mijn lichaam niet volgens theorie werkt.