Hallo dames, Ben nieuw hier en we proberen ook een kindje te krijgen. In ons geval een 2e kindje. Ik zit echter wel met een vraag. Op 21 nov. heb ik mijn spiraal laten verwijderen. inmidels 23 dagen verder en al zwangengeschapsverschijnselen zoals ochtend misselijkheid en veel vaginale afscheiding. Kan dat al zo snel? Dit speelt nu 2 dagen. Bij mijn vorige zwangerschap was ik nog aan de pil toen ik zwanger werd! Wanneer kan ik testen? al voor mijn 1ste ongi dag? Groetjes an
ik zou wachten tot het moment dat je ongesteld zou moeten worden met testen... bovendien kan het met een spiraal ook wel even duren voordat je ongesteld wordt etc ben je al wel normaal ongesteld geworden? Volgens mij is het met een spiraaltje hetzelfde als met de pil dat je lichaam je enorm voor de gek kan houden wat betreft veranderingen in je lichaam / denken dat je zwanger bent door de zwangerschaps verschijnselen.. maar het zou kunnen dat je zwanger bent, ik zou dan wel even wachten met testen tot het moment dat je eigenlijk ongesteld had moeten worden! Succes!
Hallo kleintje88 Ik ben zeker normaar ongesteld geweest en dit was op 24 nov. dus direct de maandag nadat ik het spiraal heb laten verwijderen. Volgens de arts maakt het niet zo veel uit want het hormoon is met maximaal 14 dagen uit je liggen en kun je dus direct vanaf de 1ste maand zwanger zijn. Het wachten duurt alleen zo lang! maar zal inderdaad maar moeten wachten tot maandag! Dank je
Maar zal het dan geen ontrekkingsbloeding zijn? want dat heb je met de pil ook als je daarmee stopt... Ik weet verder niet hoe het zit met een spiraaltje! Ik wil je verder ook niet ontmoedigen maar op internet heb ik gelezen dat het bij sommige meiden na een spiraaltje wel jaren kan duren voordat je zwanger bent (oké met pil ook maar op het internet staat dat wanneer je in de toekomst zwanger wil raken dat je dan beter niet aan het spiraaltje kan beginnen omdat dat vele malen langer kan duren dan de pil) Mijn huisarts zei dat trouwens ook dat ik niet aan een spiraaltje zou moeten gaan omdat de kans op zwangerschap dan langer duurt uiteindelijk.... maar ja dat verschilt natuurlijk ook per persoon dus ja misschien zou het kunnen dat je zwanger bent even afwachten dus of testen!
Ligt er natuurlijk ook aan wat voor spiraaltje je hebt, ik heb ruim een maand geleden mijn koperspiraaltje laten verwijderen dus ik kan meteen zwanger worden aangezien er daar helemaal geen hormonen bij komen kijken. Heb in de drie jaar dat ik hem had mijn normale regelmatige menstruaties gehad.. Bij een mirena spiraal is dat natuurlijk iets anders maar dat is idd vrij snel weer regelmatig, mochten je natuurlijke menstruaties ook regelmatig zijn.
Ik heb 15 oktober mijn mirena laten verwijderen en werd 17 okt ongesteld, daarna keurig 10 nov weer en daarna 5dec weer (nogmaals bedankt daarvoor sinterklaas) Heb dus (gelukkig) meteen na het verwijderen van de mirena een zeer regelmatige cyclus.
Misschien kun je op google iets vinden over wanneer je na het verwijderen van een spiraaltje weer zwanger zou kunnen worden? Herken je dit gevoel van je vorige zwangerschap? Misschien is het dan wel zo, maar helaas zul je toch beter nog even kunnen wachten met testen! Succes
ja ik denk inderdaad dat het wel snel mogelijk is met een spiraal. Zal mijn best doen om ff af te wachten, volgens google kan ik zaterdag de 1ste test doen. Maar welke is dan weer het beste en het gevoeligst. Hebben jullie daar ook een idee van. En dat terwijl ik al een kindje heb weet ik nog niks haha. De vorige zwangerschap was dan ook totaal onverwacht en natuurlijk helemaal geweldig maar anders dan er nu zo mee bezig te zijn. Dank jullie wel allemaal
Ik heb op 10 juli mijn mirena laten verwijderen en ik was meteen die maand zwanger! Ik ben niet meer ongesteld geweest, dus het kan wel.
An, ik vind( en meerdere meiden hier, lees ik) de testen van het kruidvat prima, ze zijn ook best gevoelig.. Janneke
Hallo, Ja dat hoor ik van meer mensen en volgens google kan ik zaterdag een testje gaan wagen. Toch raar, mijn tweede zwangerschap en weet er allemaal niks van. 1ste was natuurlijk ook anders omdat ik toen aan de pil was en het de eerste paar weken niet in de gaten heb gehad. we moeten maar gewoon wachten tot zaterdag en anders tot maandag. dames bedankt maar weer!