1ste ICSI poging in Juni

Discussie in 'MMM clubs' gestart door RooDje, 5 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Whieehoeee diva! Wat een superscore!!!!

    Jenka, wat fijn dat je weer lekker gaat! Je voelt het vanzelf wanneer het tijd is voor een cryo TP.

    Mona naar aruba...heerlijk lijkt me dat! Ik zal er nooit komen, want geen haar op mn hoofd die er aan denkt ooit in een vliegtuig te stappen :D

    Kiekske, knuff meis omdat ik denk dat je die wel kunt gebruiken.
     
  2. linbabylin

    linbabylin Bekend lid

    28 aug 2010
    807
    0
    16
    friesland
    He meiden,

    Wat goed diva! je hebt je punctie gehad. Vond je het meevallen?
    Benieuwd wat je morgen krijgt teruggeplaatst.

    en pinda wat een teleurstelling dat ze niet goed ontdooit zijn echt een dikke knuf voor jou.
    Heb je nog meer cryo's of moet je nu weer een nieuwe poging?

    Nou ik hobbel hier verder door met ups en veel downs. Kan me rust niet zo goed vinden.
    maar weet niet of het allemaal met de behandeling te maken heeft. Maar ja nog 4 weekjes en ik mag de deca weer spuiten.

    ik ben zelf ook even niet zo actief maar zal af en toe wel even bijlezen en hoop dat ik me snel weer wat beter voel zodat ik weer wat meer kan meepraten.
    Heeeeel veel succes voor iedereen
     
  3. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Pinda, heb ik gemist dat je cryo's niet goed ontdooiden? jeetje wat klote!!!! :(

    Lin, jij ook een knuffel. Hopelijk voel je je snel wat beter.
     
  4. Chaben

    Chaben Actief lid

    12 jul 2012
    329
    0
    0
    Pedicure/Schoonheidsspecialiste
    Almere
    @mona...aruba...heeeerlijk, ben ik ook eens geweest en heb een geweldige tijd gehad, enjoy!

    @diva.. nog 1 uurtje meid, ik denk aan je en duim voor je!

    @jenka.. fijn dat de dingen weer een beetje normaal worden voor je en vooral dat je je innerlijke rust weer een beetje weet terug te vinden. En een fijn weekend met manlief is natuurlijk altijd mooi!

    @derest. tja...ik ben nu anderhalve week decapeptyl aan het spuiten, afgelopen woensdag ben ik gestopt met de pil en had gister (dag 4 ) mijn menstruatie verwacht. ik zit nu op dag 5 en heb nog steeds geen menstruatie????? Uh dames, is dit normaal? moet ik me zorgen maken? Vind het erg vervelend al dat gewacht, ik wil graag verder. graag jullie reacties.

    xxx en hug
     
  5. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    chaben, bij mij duurde het ongeveer 5/6 dagen voor de menstruatie doorkwam. Ik was nog ongesteld toen ik starte met stimuleren. Maar dat maakte niet uit, want het is geen echte menstruatie maar een onttrekkingsbloeding van het stoppen met de pil. mss door de zenuwen wat later, maar het komt vast wel.
     
  6. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    1.591
    0
    36
    NULL
    NULL
    @ all, ga naar Curacao, niet naar Aruba ;) ....
    @ diva, succes vandaag!
    @ chaben, geen idee, ik werd op dag 3 ongesteld.. Maar ik had al oud bloedverlies na het doorslikken van de 1ste strip...

    X
     
  7. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    Hi Dames,

    Ik ben nog altijd niet ongesteld. Weet wel dat de arts zei dat deze cyclus langer zou duren, maar het mag van mij nou wel komen want dan kunnen we over 2 weken naar het ziekenhuis om m'n ei op te sporen voor de TP!
    Het ene moment wil je niet ongi worden en het andere wel! Haha

    @Chaben, ik werd precies na 3 dagen ongesteld na het stoppen met de pil, maar denk dat het varieert zoals Panter al zei.
     
  8. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    1.591
    0
    36
    NULL
    NULL
    @ Diva, hoe is de terugplaatsing gegaan?? En hoeveel heb je er terug gekregen??

    X
     
  9. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Roodje, wat gek dat je nog niet ongi bent...helemaal nog niet weer na de icsi?

    Diva, hoe is TP gegaan?

    Dames, ik ga morgenvroeg 3 dagen logeren bij een vriendin. ben dus ff uit de lucht, als ik terug kom moet iik boodschappen doen en gaan we BBQ'en met schoonouders.
    Tot snel!!!
     
  10. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    @ Panter, nee helemaal nog niet sinds de ICSI.
    Het mag nou wel eens een keer gebeuren!

    Oh ja, je gaat lekker naar Hilversum he? Leuk hoor! Geniet er van!

    @ Diva, ben ook wel heel benieuwd naar je TP! Vertel!

    @ Chaben, ben jij inmiddels al ongesteld?
     
  11. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Roodje, zou het kunnen dat je zwanger bent? Heb je al eens een testje gedaan?
    Mss vreemde vraag hoor, maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
     
  12. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    Ik hoopte het natuurlijk ook een beetje @ Panter
    Maar heb gisteren een Kruidvat 2V5 gedaan en die was negatief.
    Onze fertiliteitsarts had al gezegd dat m'n cyclus waarschijnlijk iets langer zou duren, maar ben nu bijna een week overtijd als je uitgaat van een cyclus van 28 dagen.
    Mijn cycli zijn nooit langer geweest dan 33 dagen volgens mij, dus dan zou het vandaag uiterlijk moeten komen. Ik heb ook helemaal geen gevoel dat ik ongi moet worden. Heb nog best veel vruchtbaar slijm lijkt het wel, geen hoofdpijn zoals normaal vlak voor- en tijdens mijn ongi, wel veel pukkeltjes, geen roze- of bruinverlies...
    Misschien is mijn lijf nog van streek?
     
  13. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Kan natuurlijk zijn dat je een late eisprong hebt gehad omdat je lijf in de war is.
    ik heb dan een miskraam gehad wat de oorzaak was van eisprong op dag 34..maar het kan maar zo zijn dat dat bij jou gewoon komt van alle hormonenbende.
     
  14. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    Maar ik had ongeveer rond dag 14 roze slijmverlies, kan je je dat nog herinneren? Toen zeiden de meeste dames hier en later ook de arts in het ZH dat dat waarschijnlijk mijn ei geweest is.
    Volgens mij is mijn lijf idd in de war. Ik heb ook niet echt zwangerschapsverschijnselen afgezien van af en toe gevoelige tepels en nog steeds eiwitachtig slijm. Normaal vlak voor mijn ongi ben ik droog of ik heb roze of bruinverlies.
    Nou ja, kan toch niks anders doen dan afwachten, maar het is wel irritant omdat we zo graag met onze cryo poging aan de slag willen.
     
  15. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ja idd dat kan ik me herinneren!!! Nou wat raar dat er nu dan nog geen ongi is zeg...Hopelijk wel snel zodat jullie verder kunnen!!
     
  16. DutchDiva

    DutchDiva Fanatiek lid

    1 aug 2010
    1.304
    0
    0
    Hoi meiden,

    sorry voor het wachten! De terugplaatsing is goed verlopen. Ik was doodnerveus, maar dat was helemaal niet nodig. We hadden 2 A-kwaliteit embryo's, dus daarvan is er eentje teruggeplaatst en eentje ingevroren :D. Ik ben zo benieuwd, spannend!!!
     
  17. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    1.591
    0
    36
    NULL
    NULL
    Yeah, wat een goed nieuws! Emmie zit heerlijk warm bij jouw! En wat super dat je er nog 1 over hebt... Hoeveel embryo's hadden jullie in totaal?
    Xx
     
  18. DutchDiva

    DutchDiva Fanatiek lid

    1 aug 2010
    1.304
    0
    0
    Thanks :D

    We hadden 11 eicellen, daarvan zijn er 10 geïnjecteerd en van die 10 zijn er 6 goed bevrucht. En daar van dan weer 2 van A-kwaliteit.

    Nu maar hopen dat Emmy een blijvend plekje gaat veroveren... Zoooooo spannend!
     
  19. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    We duimen allemaal voor je Diva! :)
     
  20. SuusjeLove

    SuusjeLove Fanatiek lid

    4 feb 2011
    3.233
    0
    36
    Vrouw
    Simpelveld
    @Diva wat een super nieuws!!! Ga heel hard voor je duimen...

    @Roodje poeh balen zeg dat je zo lang moet wachten op je ongi...
     

Deel Deze Pagina