Zo rustig geweest het weekend hier! @ kieske als het goed is heb jij je punctie al gehad! ben heeeeel benieuwd hoe het is gegaan! @ NJS En jij ook al de punctie gehad! hoop dat alles is goed gegaan en wat de opbrengst is. @ Jenka, Jij hebt vandaag de controle heel veel succes. Denk aan je. @ panter nog 2 daagje en dat als het goed is een terugplaatsing!! Wordt een spannend week hier.
Haaai!!! Kiekske en NJS, hoe is het gegaan meiden!!??? Jenka, ik hoop toch zo dat ej goed nieuws krijgt vandaag!!! Hier komt de spanning echt. En daarmee komt de zin om te roken, wat vreselijk!! Maar ik doe het niet hoor, maar vind het zo raar dat ik er normaal geen zin in heb, en zodra de TP in beeld komt wil ik alleen nog maar roken..pppffff
Het lijkt rustig, maar er is idd veel gebeurd! Hoe is het gegaan???? @ NJS & Kiekske Ben ontzettend benieuwd naar de opbrengst! Jenka ook ik denk aan je mop. Hopelijk brengt de controle echo toch goed nieuws. Hoe is het met jou Panter? Hou je het nog?! Pinda, hoe is ie meid? Ego: Hier zat de schrik er goed in. Gisterochtend werd ik wakker en toen ik ging plassen had ik helderrood bloedverlies aan mijn papiertje en in de pot. Geen krampen gelukkig. Meteen de vlos gebeld en die zei dat ze een spoedecho zou inplannen voor vanochtend. Eigenlijk stond de echo gepland voor woensdag, maar ze begreep dat we niet zo lang konden wachten met deze spanning. Het bloedverlies was gestopt, alleen eind vd dag nog een beetje verdund oud bloed. Dat was positief nieuws. Vanochtend bij de echo hield ik het niet meer. Dikke tranen toen we een hartje zagen kloppen! Onze kleine garnaal is er nog! Wat een opluchting. Gelukkig mogen we vaak spieken, want de echo die voor deze woensdag gepland stond is verzet naar volgende week. Ik heb er ineens wat grijze haren bij!
Panter mijn vriend stak na de echo meteen een sigaret op buiten. Hij is ook al anderhalf jaar gestopt, maar zodra er spanningen zijn houdt ie het niet meer! Volkomen normaal dat je dat wilt. Ik heb ook zin in een biefstuk, maar helaas! Zodra iets niet mag, dan wil je het juist toch?! Ik heb nota bene ook nog een sigaretje gerookt na de laatste mislukte cryo en prompt daarna ben ik zwanger geraakt! Nu word ik al misselijk als ik er aan denk! Hoe laat mag je woensdag?
Dat weet ik nog niet...ik word tussen 10-12 gebeld of de cryo(s) het ontdooien heeft overleefd. Heeft nmr 1 het niet overleefd dan ontdooien ze nmr 2...en als die het ook niet overleefd dan is er geen TP. Woensdag word dus een spannende dag!! Dan zal ergens na 14 uur de TP zijn.
@Panter: spannend meid, mijn duimen draaien overuren voor je @Roodje: ohh meis, gelukkig is alles goed!! Ja hier gaat het prima, opgezette onderbuik en verder de kwaaltjes zoals misselijkheid bij vet/gekruid eten, pijnlijke borsten, moeheid @Kiekske en NJS: hopelijk hebben jullie een goede opbrengst!!! @Jenka: weet je al wat?? duim voor je!
Dag lieverds, Vandaag had de gyn geen goed nieuws... Nog steeds een leeg zakje. Ze gaf aan dat ik nog wel tot nex week mocht wachten maar ik kon echt niet meer en heb gelijk de cytotec gekregen. Dat zit er nu ook al in maar nog geen resultaat. Hopelijk vnavond nog bloeden en anders morgen nieuwe pillen erin. @*%# 2e mk in een half jaar.... Ik ben kapot... Sorry dat ik helemaal vergeten ben te reageren op al hetnpositieve wat gaat komen nu voor de rest van dee dames! Ik duim nog voor jullie! Xxx
Oh lieve lieve schat wat vind ik dit erg voor je Had zo gehoopt dat het stiekem toch goed zat. Ik heb er geen woorden voor. Wat verschrikkelijk mop. *dikke knuffel*
Oh jenka wat een rot nieuws.. weet ook niet zo goed wat ik moet zeggen. ik denk aan je. dikke knuffel
Jenka, wat vreselijk Sterkte meid!! Kiekske, 6!!!!!! eicellen!!! Whieehoeeeee!! Superscore met pofstokken NJS? hoe is het gegaan?
@ Kiekske! Wat een mooie score!!!! Nu op naar mooie bevruchtingen en een tp!!! @ Suus, Succes vandaag met de punctie! Ik duim voor je meis op een mooie opbrengst! @ NJS, hoe is het gegaan meis? X
Kiekske wat een mooie opbrengst! 6 surprise eieren! Weet je al wanneer je iets hoort over de bevruchtingen? Suusje zet 'm op meid! Heel veel succes vandaag! Ik duim voor je! NJS?! Hoe is het??