Hier gisteren en vandaag een test gedaan. negatief. Jammer de bammer. Als ik héél erg tuur dan zie ik wel een schaduwstreepje op de test van vandaag...maar mss wil ik dat ook wel zien
Panter; tis nog wat vroeg toch? mischien veranderd er nog iets met een paar dagen?... Kiekske; wat leuk een jongen! Pinda; jammer dat de echo niet lukte, je mag nu wel weer een extra keer,leuk! Suus; spannend voor je...er hoeft maar 1 topper tussen te zitten, ik duim voor je. Hoe gaat het met de andere meiden? ego; hier gaat het, op de bekken na, prima! lekker dagje 9 maandenbeurs geweest, inkopen gedaan, slaap/babykamer in de metamorfose.. erg leuk geworden en het gaat hard nu!...over 2 maanden al met zwangerschapverlof kan me er nog niet veel bij voorstellen, maarja, ben normaal gesproken ook een bezige bij, hihi.
zo vroeg is het niet meer hoor, 16 dagen na iui. Jeetje over 2 maanden al met verlof chaben!! Wat gaat dat snel zeg!!
hehe, ik hoop idd dat ik niet gek ben...en ik hoop dat het geen indroger is. Maar indroger na 6 minuten lijkt me niet? Na ja...geen testen meer in huis en morgen is het maandag...dus winkels pas laat open....kan je je plas bewaren een paar uren?
Haal morgenmiddag ff nieuwe testjes en dan test je dinsdag ochtend Geloof dat het niet heel effectief is als je je plas bewaard... Gebruik dinsdagochtend een vers plasje
Snap dat je ongeduldig bent, maar dan zie je wel duidelijker verschil Als je morgen je plasje bewaard en dan 's middags test en je ziet geen verschil dan maak je jezelf echt gek terwijl de kans groot is dat het dan aan je plasje ligt!
kruidvat is 11 uur open, ik heb late dienst dus slaap uit. Zal hooguit om 9.30 uur uit bed gaan...plas zo lang mogelijk ophouden en mss red ik het dan tot 11 uur whahaha. Anders pies ik de helft uit en bewaar de rest in mn blaas
Suus de punctie vandaag?? Nou meid heel veel succes!!! Ik zit hier af te knijpen Nog 1.5 uur en dan is de winkel open. Dan mag ik daarna eindelijk wat drinken.
@ suus heel veel succes!!!!!! hopen op moooooiie eitjes!! @ panter... ik moet zeggen dat ik hem niet heel duidelijk zag.. Maar natuurlijk hoor ik dat je straks een mooie positieve test hebt!!! Dus ik duim nog even voor je door