Gefeliciteerd NJS!! Heb er vertrouwen in dat het goed gaat en dat je eind november je beebje in je armen houdt!!! Geniet van je zwangerschap! X
We hebben beslist om het vandaag aan mijn ouders vertellen. Het is nog wel heel vroeg allemaal, maar ik zie hen veel en het gaat iets gemakkelijker zijn als ze het weten, want ben soms echt heel misselijk. Er zullen wel traantjes vloeien, denk ik. Vooral bij mij dan.
NJS gefeliciteerd meid!!! Hier ook nieuws...goed nieuws en slecht nieuws: Het goede nieuws is dat we geen icsi meer gaan doen voorlopig. Naar aanleiding van de fm's bij de cryo tp is gebleken dat ik geen goede eigen cyclus heb. Kijkend naar alle IUI pogingen en de timing van inseminaties...en het feit dat ik waarschijnlijk geen goede eigen eisprong heb gehad....zijn bijna alle pogingen voor niks geweest. Er waren 2 toevalstreffers...ik was er 2x zwanger van. Deze treffers waren allemaal in een cyclus van max 30 dagen. Alle andere cycli van 37 dagen of meer zijn nu aangemerkt als niet goed. Dat wil dus zeggen dat ik 10 IUI pogingen heb gehad zonder dat ik een goede cyclus had. Weg gegooide moeite. ( en geld..het slechte nieuws dus...) Het plan: Opnieuw starten met KID-IUI. Eisprong gaat gestimuleerd worden met clomid. Menstruatie afwachten en starten maar weer.
Hey Panter, Fijn van je te horen! Vervelend (zacht uitgedrukt!) dat de IUI in het verleden voor niks is geweest. Idd verspilde tijd, moeite en geld. Wel erg prettig dat er nu een nieuw plan is! Ik weet dat je de ICSI (met name de punctie) als verschrikkelijk hebt ervaren en het lijkt me een ontzettende opluchting dat die optie nu weggestreept kan worden. Hopelijk kunnen jullie snel weer van start. Hoeveel IUI pogingen mogen jullie nu doen?
Hey panter, Leuk je te horen! Hoop echt dat clomid voor jou het wondermiddel is en dat het heel snel mag lukken!!
Ja echt wel....die gevreesde eindstreep is nu ineens weer heel ver weg. Pfieuw....dat is echt een opluchting van jewelste!!
NJS: proficiat meid!!! geniet van het vertellen!! Panter: aan de ene kant klote nieuws, maar aan de andere kant weet je het nu gelukkig wel en kan je idd die eindstreep weghalen. Je bent twee keer zwanger geraakt, dat ga je nu gewoon nog 1 keer goed doen!!!!
Thanks ladies!! Nu wachten op menstruatie en dan gaan we los. Word over een week of 2-3 ongesteld. Het voelt echt fijn...ik wist al die tijd wel dat er iets niet klopte. Maar dat is nooit echt erkent, en nu wel. Op naar een beeb!! heb helemaal weer nieuwe energie gekregen en zie de toekomst weer hoopvol tegemoet. Denk dat mijn forumvakantie van korte duur was, want zit niet meer in de put nu. hoe ist met jullie meiden?
Panter, zo zie je maar.... je eigen gevoel trouw blijven! Dat houdt je nooit voor de gek... Hier was dat ook en moet je kijken wat het heeft opgeleverd. Goed om te horen dat je jezelf weer beter voelt!!! Hier alles goed, ik voel mezelf helemaal prima en voel de kleine man ook ontzettend goed. Ik groei en geniet!
Clomid is echt wel een goed werkend medicijn ik ben daa 3x mee zwanger geweest helaas bbz maar dat had niks met de clomid te maken hoor panter , was omdat mijn eilleiders niet volledig doorgangkelijk waren het komt wel goed!!! NJS wat superrrrrrrr meis!!! zei het toch dat ik voelde dat het goed zat!! Ik heb schrijf mee in een zwangerschaps forum en wilde hier niet zoveel komen zetten omdat er nog zoveel zijn die proberen met zwanger te worden en ik wens jullie allemaal heel veel geluk toe ik strooi een beetje met de zwangerschapshormoontjes *strooi strooi* Ik heb vandaag mn echo gehad en een goedkloppend hartje te zien ben wel heel erg misselijk wat waarschijnlijk zal uitdraaien maandag op een ziekenhuis opname van 2 dagen hopelijk niet maar zo verder blijven doen kan ik ook niet tips dus van de gyn tegen misselijkheid in bed blijven liggen ( vraag bedrust aan!!) veel cola drinken veel chocolade eten ( helpt bij mij niet) veel ijsjes eten ( helpt ook niet wel Paprika chips dat helpt wel maar dus heel veel suiker naar binnen werken.. hoe gaat het met de rest?