Hej! @ Jenka! Whaaaa wat goed meid! Super!! Morgen ben je gewoon zwanger!!! Ik duim voor je dat je over 2 weken een hele mooie test hebt! @ Spuiten, ene keer voel ik het idd wat meer dan de andere keer! Ik spuit nu voornamelijk rechts, omdat links een grote blauwe plek zit.... Ik ben zoooo zenuwachtig!! X
Oh wat goed Lin! Ik hoop dat je er baat bij hebt. Geen idee of het bij mij door de acu komt, maar ik ben gelukkig heel rustig in mijn hoofd en heb, afgezien van de pijn in m'n botjes, geen bijwerkingen tot nu toe. Moet ook zeggen dat ik vandaag al veel minder last heb omdat ik gisteren heel rustig aan heb gedaan en weer veel water heb gedronken. M'n vriend zei gisteren dat ie niks anders aan me gemerkt heeft de afgelopen dagen, dus wat hormonster betreft heb ik ook geen last *afkloppen*
@Jenka: whhaaahhh goed nieuws, hopelijk over een aantal weken een mooie test @panter: heb ook heel veel vruchtbaar slijm, het is gewoon natter van onderen en verlies ook wit. Geen idee of je ei ook eerder kan springen dan hun het zien? @roodje: fijn geen bijwerkingen ik heb nu gelukkig ook nergens meer last van!
Bedankt voor de "heads up"@ Lotte We waren het topic nu af en toe al kwijt! Weten we iig waar we moeten zoeken!
We hebben besloten dat er voor de vruchtbaarheidsbehandelingen een apart clubgedeelte komt. Dit heet 'MMM clubs'. Daar verplaats ik dit topic nu ook naar toe. Ik denk dat dit het meest overzichtelijk is. Lotte
Oke!! Ja ben heeel benieuwd hoe het is de acu. Ik heb sowieso niet heel veel bijwerkingen hoor.. maar het gaat mij vooral om de kans te vergroten dat de innesteling goed gaat. En dat ik er wat rustiger van wordt is mooi meegenomen
@Babylin: spannend maar lijkt me niks de accupunctuur nog meer naalden haha Bah wat een troosteloos weer..en nog koud ook hond zit hier te rillen van de kou..dus denk dat ik maar ff een beetje de kachel aanzet Nog geen vraag van de dag gezien dus hier komt ie: 'hebben jullie vakantieplannen?'. Ik zit voor Turkije te kijken, ben heel vroeger al wel eens in Marmaris geweest...we hebben eind augustus vakantie ingepland..zit nu een beetje te twijfelen rondom het traject..want ga niet met medicijnen zitten slepen en ik denk ook niet dat je deze zomaar mag meenemen naar het buitenland?
vvdd, geen vakantieplannen! wij sparen ons geld aagezien er vanaf volgend jaar nog maar 1 icsi/ivf poging vergoed gaat worden en je de rest ( á 6000 euro per behandeling) dan zelf moet betalen.
Het is echt heerlijk@ Pinda Je voelt die naalden niet. Is heel wat anders dan de naalden waar wij mee spuiten! @ Lin Uiteindelijk doe ik het natuurlijk ook voor de innesteling, maar als ik tegelijkertijd ook de bijwerkingen van de hormonen kan minimaliseren en mijn algemene balans kan verbeteren dan is dat mooi meegenomen. @VVDD Wij gaan niet op vakantie. We hebben onlangs dus een nieuwe auto moeten kopen en onze tuin aangelegd --> Dag vakantiegeld! Misschien dat we in Oktober 5 dagen naar Schotland gaan, maar dat moeten we nog even afwachten Volgens mij mag je wel met die medicijnen vliegen, maar daar moet je een speciaal medicijnpaspoort voor laten maken ofzo. Maar eind augustus ben je als het goed is toch al van de medicijnen af?
@Panter: ja oh dat wist ik nog niet dacht dat het drie keer vergoeden bleef!! Belachelijk niet!?! Aan de andere kant heb ik echt wel vakantie nodig, zoveel tegenslagen gehad dit jaar. Wij zitten namelijk ook nog met een rechtszaak (van mn vriend 9 jaar geleden, incident geweest) waarvoor we nu aan het afbetalen zijn, uitspraak is pas geweest...en natuurlijk dit hele gebeuren erbij...pff
@Roodje: ben al 3 jaar niet echt op vakantie geweest, eerst huis kopen, daarna hond niet kwijt kunnen in pension etc. Vriend gaat 1x per jaar op motorvakantie en 2w geleden is hij een week gaan zeilen in Athene met zijn oom (is ernstig ziek, kanker). dus dit jaar, echt wel weg hoor! Ja tuin en auto kosten ook duur! Ben wel van de medicatie af dan maar misschien dan nog echo's etc. denk dus dat ik een lastminute boek ofzo..
Hej meiden, Was het Topic ff kwijt....... Net echo gehad en alles zag er keurig uit! Beide kanten 5 follikels die klaar liggen om te gaan groeien! Mag woensdag starten met de puregon 150E.... En dan moet ik 13-6 weer op controle komen voor een echo! VVVD, wij hebben nu vakantie, maar door onze icsi behandeling gaan we niet weg.... Hebben sept/okt nog 2 weken, misschien dat we dan nog naar de zon gaan, maar dat ligt eraan hoe het met de behandelingen verloopt... X
@ Pinda met echo's kunnen ze heus wel rekening houden tegen die tijd. Je kan gewoon op vakantie hoor! Ik zou het gewoon doen! Wij zijn vorig jaar September geweest. Eigenlijk zouden we niet gaan, maar hebben een last minute naar Turkije geboekt, omdat we er toch een beetje doorheen zaten na de miskraam. Dat ene weekje heeft ons toen echt wel goed gedaan. Dit jaar hoop ik op mooi weer. Mijn vriend z'n ouders wonen in Zeeland, dus hopelijk nog een keer een weekendje die kant op. Mijn moeder zit in Belgie dus daar zijn we ook regelmatig en dan heb ik ook altijd een vakantie gevoel! @ Mona wat goed hey! 5 aan elke kant! Ben benieuwd hoe hard het gaat als je met de Puregon begint!
@ mona.. of wat goed zeg... hihi leuk om te zien he hahaha.. Dat ze maar goed mogen groeien!!!! vvdd. Wij zijn in okt 2011 nog naar turkije geweest. Ek ik denk dat we dat dit jaar weer gaan doen. Wij hebben de bouwvak vrij en dan gaan we niet weg zoals het nu staat. want mocht ik wel zwanger worden dan zou ik dan 8 weken zijn en misschien wel kotsmisselijk haha. Dus daarom hebben wij nog niks gepland.
@Mona oh wat super zeg... VVDD over huisdieren: Ik heb 2 katten en een konijn... Geen ras katten maar gewoon huis tuin en keuken katten... VVDD: Wij gaan met de auto naar Griekenland en blijven dan 3 weken daar... Zijn in totaal bijna 4 weken weg... Hier nog steeds heel veel moe en hoofdpijn komt af en toe aankloppen... Het spuiten gaat wel heel goed...
Mona, wat fijn dat er 10 follikels klaar liggen! Suusje, rot van die hoofdpijn...maar wel fijn dat het spuiten zo goed gaat! Hier ook niet vooruit te branden...heb ook echt last met lopen. Het drukt en trekt in mn buik. Voelt niet echt prettig. Zo benieuwd wat de echo laat zien...
Hey, Heb serieus mogen zoeken om jullie terug te vinden! @Mona: ik heb op 13/06 ook mijn echo! Bij mij is het wel de eerste echo, na een weekje spuiten. @VVDD: Wij weten nog niet of we op reis zullen gaan. Afwachten wat het wordt met de behandelingen, want aangezien ik niet zelf spuit, ben ik daar enorm afhankelijk van. (Tenzij ik mijn thuisverpleegster meeneem op reis natuurlijk!!) We gaan eerst de eerste poging afwachten en zien wat het resultaat is, we kunnen nog altijd eventueel een last-minute boeken, of een weekendje naar Nederland. Wie weet! Het spuiten begint nu echt te korten. Nog 2 dagen! Eindelijk ga ik dan weer het gevoel hebben dat alles vooruitgaat!