Geconcentreerde urine (reprise)

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Bioluun, 13 aug 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    20 sep 2015
    3.983
    1.639
    113
    Een paar jaar geleden plaatste ik onderstaand topic. Leek me wel weer een herhaling waard :D

    Met het risico de betweter uit te hangen, wil ik graag een groot misverstand uit de weg helpen over geconcentreerde urine. Kom heel vaak tegen dat dames voor het testen een paar uur hun plas ophouden om een beter testresultaat te krijgen. Helaas is dit niet de beste manier.

    Je nieren maken urine en je blaas slaat op wat de nieren hebben gemaakt. Zit het eenmaal in de blaas dan gebeurt er niks meer mee. Hoe geconcentreerd je urine is kan dus alleen beïnvloed worden door de nieren. Zij halen vocht uit het bloed om gifstoffen weg te spoelen. Zit er genoeg hcg in je bloed (afkomstig van je beginnende kindje) dan spoelt er een beetje mee weg. Heb je veel gedronken dan zit er dus veel vocht in je bloed en gebruiken je nieren meer hiervan. Heb je weinig gedronken dan zijn je nieren zuiniger en is je urine geconcentreerder.

    Dus om geconcentreerde urine te krijgen moet je juist goed uitplassen, dan een paar uur niks drinken (liefst tussendoor nog even plassen) en dan heb je de hoogste concentratie. Ook s nachts plassen is helemaal niet erg, als je maar niet gaat drinken.

    Geef het door :D
     
    Colinn, Namar, MamaZijnIsDeBom en 18 anderen vinden dit leuk.
  2. Followyourdreams

    Followyourdreams Fanatiek lid

    10 jan 2018
    1.178
    651
    113
    Ik ben er wel achter gekomen dat uren ophouden geen verschil maakt met bvb 30 min ophouden .

    Ik deed dit keer , meerdere keren goed uitplassen , 30 min ophouden en dan testen .
    Dan was de urine al mooi geconcentreerd .
     

Deel Deze Pagina