Ik heb raad nodig.. Ik moest de 13e mei ongesteld worden normaal gezien. Ze zijn nooit doorgekomen.. de 19e mei had ik afspraak bij me gynaecoloog en had dit gezegd ze hzd een echo gdn en kon concluderen dat ik nu pas men eisprong ga krijgen ( dus we namen aan een langere cyclus) nu net naar wc geweest en heb bruin verlies met roze &rood. Ik snap er niets meer van? Mijn eisprong is pas geweest(zondag 24mei) ben ik nu ongesteld ofzo??
Ik weet niet hoe het zit met ovulatiebloedingen, wanneer die juist komen en in welke mate je dan bloed verliest... Heb het zelf nooit gehad, maar het gebeurt wel degelijk. Misschien is het dat?
Ik lees er veel over op het internet.. word opgevolgd door de gynaecoloog en echo'd liegen niet en hormonen ook niet. Want mij hormonen zitten goed dus zo zag ze meteen dat mijn eisprong eraan zat te komen.. er was ook een eitje en dat is degelijk gesprongen.. dus ik weet het allemaal niet meer vind het zo verwarrend.. dit is de 8ste ronde nu..
Hoi sirine, ik had ook rond mijn eisprong een bloeding, maar helaas niet zo kort als die van jou. Zoals jij het noemt zou het een ovulatiebloeding kunnen zijn, " door de kracht waarmee het eitje springt" kan het even gaan bloeden, niets ernstigs hoor. Ik bloed al 7 dagen, terwijl ik pas 4 juni ongesteld moet worden dus voor mij is dit helemaal vaag. Dat van jou hoor ik vaker en niets om je druk over te maken
Het bloedverlies komt en gaat. Het ene moment heb ik niets en een halfuur later helderrood bloed. Ik wacht het nog wat af, als het mijn menstruatie is (wat heel raar zou zijn aangezien ik altijd op tijd menstrueer) dan ga ik langs bij de huisarts..