Ik ben hier niet zo in thuis en vraag me af als ik wil testen welke het meest betrouwbaar is. Ik weet dat het vroeger de 2v5 van kv waren. Maar een aantal jaren geleden ook mee getest en ik was niet zwanger en kreeg wel n lichte streep. Ik ben bang dat ik zwanger ben, dinsdag is mn nod en ik heb aan de zijkant pijnlijke borsten. Ik kan er ook niet opliggen als ik ga slapen... Eerst dacht ik dat het van mn griep kwam, maar ik heb het nu nog.
Als dinsdag pas je nod is dan ben je te vroeg om nu te testen Maar als je pijnlijke borsten komen van hcg dan moet dat nu al zichtbaar zijn op een test. Je zegt bang te zijn zwanger te zijn. Is het niet gepland? Gebruik je geen anticonceptie?
Ik weet nog van mn zoontje dat ik toen ook vtv had getest en een lichte streep had maar dat was ook niet 5 dgn voor mn NOD. Het zou idd een verrassing zijn nu ja.