Heeft iemand een idee of simpele waterverf geschikt is voor schminken? (woon niet in NL, hier hebben we geen prof schmink en verkleed shops oid)
Ik denk dat ik eerder voor (goedkope) oogschaduw als schmink zou gaan dan voor waterverf. Oogschaduw kun je ook vrij goed met water aanbrengen en de kleuren zijn dan intenser en blijven beter zitten. Wel eentje pakken die goed uitsmeert.
waterverf enz wordt heel erg hard, dus lijkt me niet handig. Zelfs vingerverf word hard. Zou idd ook goedkope make up ofzo halen
Nee waterverf zou ik niet gebruiken. het is en blijft verf en is niet gemaakt voor op de huid. je zou natuurlijk gewoon via ointernet sminck kunnen bestellen. Hier gebruik ik altijd sminck van Grimas, is prof sminck en niet de goedkoopste maar het blijft goed, lang zitten en je kan er ook erg lang mee doen.
Ik weet niet in welk land je woont maar deze fabrikant heeft verkoop punten over de hele wereld. Ik gebruik deze smink ook altijd. Hij is niet zo heel goedkoop maar hij blijft heel goed zitten en trekt niet in je huid. En je doet er ook heel erg lang mee Grimas B.V. Producers of decorative cosmetics for the professional and hobby market. Als je op enter website klikt krijg je een wereldkaart en kun je je land selecteren Succes met zoeken
Thanks for the info!! Hmm, dat wordt dan geen schminken denk ik, want verkooppunten van Grimas gaat niet lukken hier, en zowiezo bestellen via internet... nope! (een kaart van oma voor mn dochtertje doet er ook al 6 weken over... kunnen we naar fluiten denk ik). Misschien volgende keer dat we weer eens in NL zijn aan denken.