Hoi iedereen, De laatste tijd heb ik echt enge en bizarre dromen! Ik heb gedroomd dat ik me eigen hond wou vermoorden! en er daarna toch wel heel veel spijt van had.. Ook heb ik constant ruzie met iedereen in mijn dromen. Vanacht heb ik weer zo raar gedroomd alleen dan echt eng! ik droomde dat ik vastgehouden werd en dat iemand me iets wilde toedienen waardoor ik een miskraam zou krijgen! gelukkig werd ik daarna snel wakker maar ben zo bang dat het niet meer in me buik zit ofzo Ik weet dat alles goed is (tot nu toe) hebben het hartje gehoord en drie keer gezien op de echo.. Is dit gewoon een voorkomende angst van zwangere vrouwen?
ik heb ook rond die weken voor mijn drie maanden grens hele erge dromen gehad(nachtmerries) iedere nacht minstens 1 ik had moeite om het op mijn werk te vertellen en bij krampen dacht ik o oh in je onderbewust zijn ben je toch bezig of het allemaal wel goed gaat komen denk ik. ik ben een keer bevallen van een aap, en mijn collega had me baarmoeder eruit getrokken via mijn keel dat soort dingen echt heel echt ook werk sóchtends gewoon beroerd wakker ervan. na die drie maanden grens was het in een keer weg eigenlijk hoop dat het bij jou ook zo is,misschien maak je je teveel zorgen sterkte
Ook ik heb de laatste dagen erg rare en soms enge dromen. Vooral met iedereen ruzie maken herken ik erg. Vanacht ook weer en toen ik wakker werd voelde ik nog steeds de agressie in mijn lichaam. Ik reageer sowieso feller op mensen sinds ik zwanger ben, misschien omdat ik dit zelf verschrikkelijk vind wordt dat nog eens uitvergroot in mijn dromen. Mijn vriend doet er dan nog eens een schepje bovenop door te doen alsof ik veranderd ben ik een heks ofzo. Ik trek het me enorm aan. Terwijl het gewoon dollen is van hem. Ik kan het op dit moment niet meer onderscheiden.
Oke iedereen heeft dit dus, was al bang dat ik een duivels baby in me buik had die het slechtste in me naar boven brengt haha.. Ik ben ook niet te genieten nu vooral niet naar mensen die me eerst al irriteerde.. maar kan me nu niet inhouden en gooi alles eruit wat ik denk! Fijn he dat zwanger zijn
hjahahaha erg herkenbaar, als je zwanger bent ga je in extremen dromen. Van super enge dromen tot rare dromen. Toevallig van het weekend gehoord dat een van me beste vriendinnen ( die zwanger is) droomde dat ze in bed lag met 2 vampieren en dat Arie (v/d lama's) met een indentieke tweelingbroer een rar dansje stond te doen aan haar bed, hihihihi erg hilarisch maar zooo herkenbaar!
Pfft... Ik herken het... Ik droom minstens 1 keer in de week dat de wereld vergaat... Letterlijk... De ene keer gigantische wormen, de andere keer een virus en zo nog meer van de rare dingen... En ik ben steeds de enig die het overleefd, zwanger en wel... Ik ben er steeds de hele dag van onder de indruk... Kan er nu wel om lachen maar als ik wakker word heb ik echt zo'n paniekgevoel...
oef ja dromen! Ik droom ook verschrikkelijk. vanacht kreeg ik met 30 weken mijn kind, een meisje(zelfs de naam kwam er in voor maar ik ben hem vergeten). Het mocht gelijk naar huis maar het zag er helemaal misvormt uit en ik werd er misselijk van.