Net op twitter: Politie zoekt rode boxershort van G-Star RAW van vader en camouflageshirt van #vermistebroertjes Politie zoekt boxershort en T-shirt | politie.nl
Jeetje het verhaal begint steeds vreemder te worden.... Oh wat hoop ik toch dat die jongens snel gevonden worden! Zelfs mijn zoontje van vijf vraagt elke avond aan tafel: "mama zijn die jongetjes al gevonden?" Ik hoop dat ik snel kan zeggen :"ja jongen ze zijn weer bij hun mama"! Sterkte iedereen die die kleine mannetjes lief heeft!
Snap er nu echt helemaal niks meer van en het word idd steeds raarder... Waarom geen onderbroek aan?!
Misschien denk ik raar hoor, maar hoezo weten ze dat dit shirt "vermist" is? Grote kans toch dat een van de jongens dit shirt gewoon aan had?
Nou daar begin ik nu ook wel aan te denken.. Heel vreemd allemaal.. Maar hoezo missen ze dat tshirt van die jongen? Lag hun bagage nog in de auto? En dat die moeder wist wat ze in de tassen had gedaan en dat het nu weg is? Misschien dat dat al eens verteld is, dan heb ik er overheen gelezen..
ja idd had die vader geen onderbroek aan dan? en waarom komt de politie nu pas mee ? en waarom zoeken ze een t shrt
Op twitter wordt gespeculeerd dat ie in zn onderbroek in het water is gegaan en de jongens daar heeft 'gelaten' en daarna droge kleding aan heeft gedaan...?
O nee wat heftig allemaal dit.... wie speculeren hierover "gewone" burgers? Hoe serieus kunnen/moeten we dat nemen? Wel frappant dat ze weten wat voor kleur onderbroek hij droeg. Misschien van zijn huidige partner (die had hij toch?)
Ze zoeken toch ook bergschoenen. Zou verklaarbaar zijn dat hij die heeft uitgedaan in het water ivm zwaarte
huh? waarom alleen dat shirt?? tja ik denk ook dat ze niet in bossen moeten zoeken maar in het water....