hoi hoi mischien een stomme vraag ik wil morgen avond een avond je met vrienden die hier logeren gaan bowlen.nu ben ik bijna 13 weken zwanger.mag dit dan?dat vraag ik me af is dit niet slecht voor de kleine?ik zou het wel jammer vinden als het niet mag!
Hoi, ik heb het mijn vriend gevraagd, mijn vriend is sportleraar. Hij zegt dat je heel goed kan bowlen, aangezien bowlen geen contactsport is. Waar je wel even op moet letten is dat je bij het werpen niet op je buik valt. (dus even letten op de aanloop) Toen ik trouwens bijna 12 weken zwanger was van een tweeling, hing ik nog aan een touw aan de rotsen in Thailand. Dat was ook niet echt een probleem. Veel plezier morgen! Groetjes Maaike
Ik ben een paar weken geleden nog wezen bowlen. Zolang je maar uitkijkt met de gladde vloer. Het is wel een stukje vermoeiender.